ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
więcej ->

 
 

Miller nieśmiało krytykuje ludzi Kwaśniewskiego, czyli RPP

Premier Leszek Miller zarzucił Radzie Polityki Pieniężnej, że postępuje niekonstruktywnie i nie wspiera w wystarczającym stopniu ożywienia gospodarczego.

"Jeśli Rada Polityki Pieniężnej postępowałaby konstruktywnie, to próby zdynamizowania polskiej gospodarki nabrałyby rumieńców" - powiedział Miller w środę w Warszawie.

RPP obniżyła po raz pierwszy w tym roku stopy procentowe o 25 pkt. bazowych. Od czwartku główna stopa procentowa wynosić będzie 6,5%.

W ubiegłym tygodniu minister finansów Grzegorz Kołodko zarzucił Radzie błędną politykę. Kołodko powiedział, że Rada obciąża przedsiębiorców wysokim kosztem finansowania. Według niego, wysokie stopy odstraszają inwestorów i powodują, że złoty jest zbyt wartościowy, co jest związane z wysokimi stopami procentowymi.

W czwartek GUS poda dane o PKB za 2002 rok. Ekonomiści spodziewają się, że wzrost wyniósł 1,1-1,3%. Premier na środowym spotkaniu powiedział, że wzrost przekroczył 1%.

29 styczeń 2003

PAP 

  

Archiwum

Dywersja kulturowo -polityczna jako narzędzie walki z Rosją na przykładzie Limonowa
wrzesień 1, 2006
G. Cimek
Wszystkowiedzący znają odpowiedzi na wszystkie pytana
listopad 9, 2008
Artur Łoboda
Adres dla włamywaczy
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
Będziem Polakami
grudzień 27, 2003
Artur Łoboda
Zmieniać aby nie zmienić
kwiecień 18, 2005
Kazimierz Murasiewicz
Dlaczego Amerykanie Walczą?
grudzień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ciągną ludzie do Kaczyńskich
listopad 16, 2005
PAP
Ile kosztuje uczciwość?
listopad 7, 2006
Artur Łoboda
Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
Kołodko zostaje
Miller też

grudzień 19, 2002
Adam Zieliński
Lepper wzywa do obywatelskiego nieposłuszeństwa
sierpień 12, 2002
PAP
Czyja wojna?
kwiecień 5, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
Komunikat Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce
styczeń 1, 2005
dr Leszek Skonka
Szwajcaria blokuje kolejne konta w "aferze sprzętowej"
sierpień 2, 2004
Spada zaufanie do mediów publicznych
październik 10, 2003
Artur Łoboda
Komentarz na komentarz
luty 4, 2005
Gregory Akko
Przeminął czas
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
Czarne i białe
wrzesień 16, 2006
Marek Olżyński
Co Miller udowodnił?
luty 6, 2003
zaprasza.net
Kiepscy
grudzień 4, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media