ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
więcej ->

 
 

Cechy charakterystyczne u antysemity

(postepowyglobalista) doranuss@yahoo.com
W zwiazku z ostatnio groznie narastajacym antysemityzmem na swiecie pragne okreslic i wyszczegolnic typowe cechy u antysemity. Dla klarownosci podziele na grupy zaczynajac od najbardziej niebezpiecznej kategori tego raka ktory toczy spoleczenstwa demokratyczne liberalne i postepowe. I tak,(1) Osobnik ktory nieposiada w domu telewizora i radia wzglednie nie uczeszcza do kina...!(2)Osobnik ktory spelnia powyzsze kryteria i dodatkowo nie czyta zadnych wielonakladowych/glownych gazet oraz nie gra w komputerowe gierki!!.(3) Indywidua ktorzy bezczelnie nie kryja swojej milosci do matki i ojca a zwlaszcza do swoich dzieci.(4) Ludzie jak rowniez cale grupy spoleczne ktore bez cienia wstydu glosza milosc do swojej ojczyzny jak rowniez bez zadnej zenady gloryfikuja swoja kulture i tradycje narodowa!!.(5)Do grupy antysemitow mniej niebezpiecznych ale rowniez bezwzglednie wymagajacych miedzynarodowych kontroli i sankcji oenzetowskich nalezy wymienic spoleczenstwa/narody ktore kwestionuja prawdy zawarte w encyklopediach i nauczane w szkolach w krajach demokratycznoliberalnych.(6) Samodzielni naukowcy i niezrzeszeni wynalazcy ktorzy juz dawno opracowali odnawialne i bardzo tanie zrodla energi sa szczegolna zmora obecnego antysemityzmu w dzisiejszych czasach i niedostatkach energetycznych.Do kategori antysemityzmow nieco mniejszych ale ostatnio wzmagajacych sie nalezy wymienic ociaganie sie ze splacaniem porzyczek bankowych wraz z procentami i odsetkami od tych ze procentow jak rowniez naleznych taxsow.Czytanie ksiazek niepoprawnie politycznych autorow tj, Henryk Pajak ,Robert Nowak,Ks Paradowski,czy Feliksa Konecznego itp nalezy umiescic zdecydowanie w kategori pierwszej. Na zakonczenia tej krotkiej listy charakterystyki antysemity pragne zaznaczyc ze bynajmniej nie jest to kompletne zestawienie i wymaga czujnosci i bystrosci od nas samych abysmy mogli skutecznie zwalczac to... miedzynarodowe...! zlo .
15 styczeń 2007

dorek 

  

Archiwum

Przed operacją
październik 5, 2003
Marek Ludwikiewicz
Ciekawy film o " wojakach" w Iraku
styczeń 19, 2007
marduk
Krótkie wyjaśnienie
grudzień 1, 2006
Artur Łoboda
Znaleziono plany obozu Auschwitz. Teraz trzeba dopasować do historii
listopad 9, 2008
PAP
Alternatywa
maj 19, 2003
przesłała Elżbieta
Błędna diagnoza
wrzesień 10, 2003
Nowy rodzaj ubezpieczeń
marzec 25, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Warto poczytać książkę Putina o judo
luty 21, 2008
marduk
Ciekawostka
wrzesień 20, 2004
ccc
Wszyscy posłowie przed komisje sejmowe
listopad 12, 2003
slawek
Koniec mitu amerykańskiej demokracji
luty 21, 2003
PAP
Putinowski "antysemityzm"
maj 11, 2007
przysłał marduk
Wybory w Rosji
luty 2, 2008
. bez podpisu
Upadek władców iluzji USA jest bliski!
październik 4, 2007
marduk
Wesołych Świąt
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
St. Paul as “Godfather” of Capitalist Super State
listopad 10, 2007
Marek Głogoczowski
CIA pomagała Janowi Pawłowi II umentalny "Karol Wojtyła: człowiek, który zmienił historię", w którym były szef CIA ujawnia,
marzec 23, 2006
AFP
Tajlandia "dziękuje" za pomoc MFW
styczeń 2, 2003
PAP
Garbate umysły i Pinochet
czerwiec 29, 2007
Artur Łoboda
Zmądrzec po szkodzie
czerwiec 27, 2003
Marek Czachorowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media