|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
więcej -> |
|
Wojskowa dyktatura
|
|
Jako byly kandydat na prezydenta jestem jedna z kilku osób postronnych, które widzialy, kto w Polsce naprawde pociaga za sznurki.
Wiekszosc ludzi, którym robi sie pranie mózgu poprzez media wierzy, ze Polska jest teraz demokratyczna i Polacy swobodnie wybieraja swojego Prezydenta i Parlament.
Mam niespodzianke, która otworzy wam oczy
- Polska stale od konca II Wojny Swiatowej jest krajem rzadzonym przez wojskowa dyktature.
Bylem bliski zostania zwierzchnikiem Polskich Sil Zbrojnych i mialem troche kontaktów z wojskiem podczas kampanii prezydenckiej.
Pozwólcie mi przypomniec kilka faktów historycznych.
Od czasu zdradzieckiej umowy w Jalcie 1944 r., Polsce przeznaczone bylo stac sie czescia sowieckiego wojskowego imperium Stalina. Rosjanie utrzymywali wojskowe bazy w Polsce az do poczatku lat 90-tych.
To jest przez prawie 50 lat. W tym czasie kazde polskie ministerstwo mialo rosyjskiego wojskowego zwierzchnika i nic nie moglo byc zrobione bez jego zgody. Wyzsi polscy oficerowie ksztalcili sie w Moskwie.
Ponadto w kolejnych rzadach Polska miala serie wojskowych generalów, chociaz niektórzy z nich jak gen. Piotr Jaroszewicz nie nosili juz wojskowych mundurów.
Najdluzej sprawujacym wladze byl rzad gen. Wojciecha Jaruzelskiego, slynny z wprowadzenia stanu wojennego w 1981 r. i umów "Okraglego Stolu" ze zwiazkiem zawodowym "Solidarnosc" w 1989 r.
Bylo w tych latach kilka potyczek o wladze z policja, ale "wojskowi" zawsze byli góra. Teraz chociaz Polska udaje, ze wybiera cywilne wladze przy pomocy proporcjonalnego systemu wyborczego, sa oni faktycznie tylko politycznymi marionetkami, których zadaniem jest gwarantowac wojskowy budzet.
Ten wojskowy budzet Polski, pomimo skrajnego ubóstwa i bezrobocia wsród Polaków, jest równy budzetowi nuklearnego Pakistanu, który ma liczbe ludnosci 4 razy wieksza niz Polska. Jest on cztery razy wiekszy niz wojskowy budzet bogatej Kanady.
Najnowsze nabytki za miliardy dolarów nowoczesnych odrzutowych mysliwców, transporterów i innych zabawek typu high tech, zadluzyly przyszla Polske na nastepne 30 lat. Ponadto ambitne czlonkostwo w NATO i kosztowne wojskowe eskapady do Afganistanu i Iraku wymagaja zwiekszenia wydatków wojskowych.
Poniewaz caly budzet Polski jest obciazony niebezpiecznym zadluzeniem, wojskowi szukaja teraz bogatych sponsorów, zeby wyslac wiecej zolnierzy do obslugi polskiej strefy w Iraku. Musze dodac, ze podczas mojej politycznej pracy w Polsce nigdy nie widzialem wiecej wladzy i wiecej bogactwa niz w rekach wojskowych szarych eminencji.
Az do dzisiaj wojskowi utrzymuja luksusowe ekskluzywne hotele i uzdrowiska, i nie ma w Polsce drzwi przed nimi zamknietych. Najsilniejsza organizacja, nietykalna i otoczona scisla tajemnica to WSI (Wojskowe Sluzby Informacyjne), które sa polskim odpowiednikiem CIA.
Niedawno wydana ustawa, przeforsowana w Parlamencie dzieki postkomunistycznym partiom "lewicowym", eliminuje nawet koniecznosc skladania przez WSI sprawozdan wladzom cywilnym.
Oceniam, ze jesli tylko 10% z wojskowego budzetu jest zgarniane przez najwyzszych generalów, maja oni 400 milionów dolarów gotówki do podzialu miedzy soba, i tak rok po roku.
Podczas mojej pracy politycznej w Polsce najwieksze trudnosci jakie mialem byly nie ze strony tajnej policji tylko z WSI. To obejmowalo stale szpiegowanie mojej dzialalnosci, przeplyw informacji do partii politycznych faworyzowanych przez nich, goszczenie mnie i próby równoczesnego skompromitowania, a w koncu sfalszowanie wyników wyborów prezydenckich w 1990 r.
Nigdy nie mialem problemów z zadna inna organizacja w Polsce, pomijajac skorumpowane i sluzalcze media, takie jak telewizja, radio i gazety, gotowe wykonac zamach na reputacje kazdego potencjalnego przywódcy, który nie jest czescia establishmentu. Z tego powodu kazdy, kto ekscytuje sie polityka w Polsce, jest albo glupcem, ignorantem, albo tez prowokatorem na liscie plac polskiej maszyny wojskowej.
Chociaz Polska podobno przeszla przemiane od komunizmu do kapitalizmu i jest rzekomo demokratyczna, wyszkoleni w Moskwie wojskowi nigdy sie nie zmienili. Oni tylko stali sie bogatsi i teraz mozna ich spotkac w NATO i w Waszyngtonie, pijacych dobra whisky w eleganckich wojskowych klubach.
Tylko prawdziwa zmiana systemu wyborczego z proporcjonalnego, który faworyzuje rzadzace partie polityczne, na bezposredni przywróci polityczna wladze w Polsce cywilnym wybranym wladzom.
To jest jedyna pokojowa droga dla Polaków, zeby odzyskac wlasny kraj i miec jakas przyszlosc.
Tak jak to jest teraz, z 38 milionów Polaków tylko 12 milionów ma prace i 10 milionów tych szczesliwców zarabia tylko 200 dolarów na miesiac i placi z tego ogromne procentowo podatki, zeby wykarmic olbrzymi wojskowy personel, na który Polski nie stac.
Tak wiec nastepnym razem, kiedy odwiedzisz Polske, oddaj honory umundurowanemu wojskowemu oficerowi, który bedzie sprawdzal na granicy twój paszport. Zrób to, poniewaz jest on czescia najwiekszej wladzy, która jest po to aby w Polsce i za granica szpiegowac, manipulowac, aresztowac i zabijac, bez potrzeby rozliczania sie przed kimkolwiek. Wladzy, która jest nieograniczona.
|
|
4 wrzesień 2003
|
|
Stanisław Tyminski
|
|
|
|
Zbrojenia na świecie
styczeń 4, 2008
przysłał ICP
|
Majaczenia Korwina
czerwiec 15, 2007
|
Oblicza iluzji
styczeń 25, 2003
Robert Knap http://www.naszdziennik.pl/
|
Kijem i marchewką
marzec 2, 2007
Bogusław
|
Tradycja, która przestała istnieć
październik 27, 2004
Artur Łoboda
|
Szowiniści przeciw UE
marzec 25, 2004
PAP
|
Wiwat populizm!
czerwiec 5, 2004
|
Głupich nie sieją....
wrzesień 20, 2003
Artur Łoboda
|
"Wujek Józek" fragment książki "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa. Z Rodziału pt. "Czaszka i Kości" czyli "Skull and Bone
październik 10, 2006
John Higgins
|
Konferencja prasowa Krzysztofa Wyszkowskiego
marzec 11, 2006
przeslala Elzbieta
|
100 tysięcy ofiar amerykańskiej agresji na Irak
październik 28, 2004
PAP
|
Kwaśniewski
maj 1, 2005
bvb
|
Ponad 600,000 Irakijczyków zabitych, od inwazji przez USA
październik 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją i Redakcję Czasopisma „Afery – Korupcja –
listopad 6, 2006
Tadeusz Wolny
|
Stary dowcip ale postaramy się go odświeżyć
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
|
Sztuka oporu
listopad 27, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Zbrodnia 0,87 promila czyli wezwanie do polowania na aparat terroru braci K.
marzec 9, 2007
Polak, anrykomunista, demokrata
|
Koncert na "pozytecznych idiotow"
sierpień 12, 2003
Stanislaw Michalkiewicz
|
2009.02.26. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 26, 2009
tłumacz
|
Dobrze się nam układa… domek z kart
czerwiec 15, 2008
Andrzej Gniadkowski
|
więcej -> |
|