|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
więcej -> |
|
Projekt ustawy o upowszechnianiu tolerancji i zwalczaniu homofobii
|
|
Art. 1
Państwo zwalcza homofobię i upowszechnia tolerancję.
Art. 2
Ilekroć w niniejszej ustawie używa się określenia:
1) „homofob” – należy przez to rozumieć osobę podejrzaną o zbrodnię homofobii w rozumieniu Kodeksu karnego
2) „związek partnerski” – należy przez to rozumieć związek partnerski w rozumieniu przepisów o poliamorii
3) „wójta/wójt” – należy przez to rozumieć wójtę, wójta, burmistrzynię, burmistrza, prezydentę lub prezydenta miasta, właściwego ze względu na miejsce zamieszkania
Art. 3
1. Homofob podlega reedukacji.
2. Reedukacja następuje poprzez zawarcie związku partnerskiego.
3. Jeżeli homofob pozostaje w związku małżeńskim, związek ten podlega rozwiązaniu z urzędu z chwilą zawarcia związku partnerskiego na zasadach określonych w niniejszej ustawie.
4. Dzieci własne i przysposobione homofoba podlegają reedukacji na zasadach określonych w ustawie o ośrodkach geizacji i lesbizacji.
Art. 4
1. Wójta/wójt zawiadamia homofoba o obowiązku zawarcia związku partnerskiego pisemnie, wskazując osobę lub inną istotę żywą, zwaną dalej „kandydatą/kandydatem”, przewidywaną na stronę tego związku.
2. Stroną związku partnerskiego z homofobem może być:
a) osoba tej samej płci metrykalnej, zrzeszona w organizacji pozarządowej mającej na celu upowszechnianie tolerancji, wpisanej na listę prowadzoną przez pełnomocnicę/pełnomocnika rządu do spraw równego statusu kobiet i mężczyzn lub
b) inna istota żywa posiadająca rodowód wystawiony przez ministrę/ministra właściwą/właściwego do spraw ochrony środowiska.
3. W ciągu 14 dni od otrzymania zawiadomienia, o którym mowa w ust. 1 homofob obowiązany jest zawrzeć związek partnerski z kandydatą/kandydatem, z zastrzeżeniem ust. 4.
4. W terminie o którym mowa w ust. 3 homofob może pisemnie zaproponować wójcie/wójtowi zmianę kandydaty/kandydata, wskazując swoją propozycję.
5. Propozycja zmiany kandydaty/kandydata musi odpowiadać warunkom określonym w ust. 2 lit. a); jeżeli homofob posiada ważne szczepienia przeciwko wściekli?nie, propozycja może także odpowiadać warunkom określonym w ust. 2 lit. b).
6. Wójta/wójt wydaje zgodę na zmianę kandydatury lub odmawia jej wydania w drodze decyzji.
7. W razie wydania decyzji o której mowa w ust. 6 homofob zawiera związek partnerski w ciągu 48 godzin od jej doręczenia.
Art. 5
1. Upowszechnianie tolerancji odbywa się w formie:
a) nauczania przedmiotu „tolerancja z elementami homoedukacji” w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych w wymiarze 5 godzin tygodniowo,
b) nauczania przedmiotu „homoedukacja” zakończonego egzaminem we wszystkich typach szkół wyższych,
c) włączenia treści dotyczących tolerancji i zwalczania homofobii do podstaw programowych pozostałych przedmiotów nauczania w szkołach,
d) włączenia zagadnień tolerancji, homoedukacji i walki z homofobią do misji telewizji publicznej; zasady realizacji misji w tym zakresie określi w drodze uchwały Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.
2. Ministra/minister właściwa/właściwy do spraw oświaty określi w drodze rozporządzenia, w porozumieniu z pełnomocnicą/pełnomocnikiem rządu do spraw równego statusu kobiet i mężczyzn, podstawę programową przedmiotów określonych w ust. 1 lit. a), b) i c).
3. Kierownica/kierownik urzędu stanu cywilnego obowiązana/obowiązany jest do pouczenia osób zamierzających wstąpić w związek małżeński, że małżeństwo kobiety i mężczyzny może być uznane za formę homofobii, oraz że małżeństw nigdy nie było, nie ma i nie potrzeba.
Art. 6
1. Minister właściwy do spraw pracy określi w drodze rozporządzenia dni dodatkowo wolne od pracy: Dzień Geja, Dzień Lesbijki, Dzień Ofiar AIDS i Dzień Czworonożnego Przyjaciela.
2. Minister właściwy do spraw zagranicznych w porozumieniu z nuncjuszem apostolskim określi w drodze aneksu do konkordatu między Stolicą Apostolską a Rzeczpospolitą Polską dodatkowe dni wolne od pracy: Wspomnienie Świętych Mieszkańców Sodomy i Wspomnienie Dawida i Jonatana, zastępujące dotychczasowe święta Bożego Narodzenia i Świętej Rodziny.
3. Dotychczasową nazwę „Medal Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” zmienia się na „Medal Za Długoletnie Pożycie Partnerskie”.
Art. 7
1. Kto, będąc homofobem, nie dopełnia obowiązku reedukacji, albo mimo reedukacji nie zrywa z homofobicznymi poglądami i praktykami, podlega karze pozbawienia wolności do lat 10 albo karze śmierci.
2. Kto upowszechnia treści homofobiczne, w szczególności sugerujące że małżeństwo między kobietą i mężczyzną jest wyższą lub równorzędną formą podstawowej komórki społecznej w stosunku do związku partnerskiego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 5.
Art. 8
Ustawa wchodzi w życie z dniem ogłoszenia. |
|
28 sierpień 2006
|
|
http://www.konserwatyzm.pl/artykuly.php?id=1340
|
|
|
|
THE GLOBAL ELITE IS DIVIDING ITS MINIONS INTO TWO "HOUSE TEAMS"...AGAIN!
marzec 27, 2003
|
Monarchia czy "demokracja" ?
styczeń 22, 2008
Tezlav von Roya
|
"Fałszywy Alarm i Katastrofalny Odwet"
październik 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kwaśniewski czyni zabezpieczenia przed zamachem stanu i własną odpowiedzialnością
sierpień 7, 2005
PAP
|
150. rocznica śmierci Adama Mickiewicza
listopad 26, 2005
Artur Łoboda
|
"Operacja rozbrajania Iraku"
marzec 26, 2003
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (2)
listopad 14, 2003
Leszek Skonka
|
Czy Libanowi Grozi Nowa Krucjata?
marzec 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Memorandum CIA w sprawie destabilizacji Wenezueli
grudzień 3, 2007
James Petras
|
"Kontynuacja działań" czyli kretynizm zinstycjunalizowany po krakowsku
luty 24, 2003
http://www..dziennik.krakow.pl/
|
Ile wydajemy na ochronę zdrowia?
jeden z wodzów komunizmu mówił ...nie istotne jak ludzie głosują ważne kto głosy liczy...
maj 12, 2006
Adam Sandauer
|
Bo życie przerosło kabaret. Doradca
styczeń 15, 2003
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
|
"Fundusze strukturalne Unii Europejskiej"
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Putin dla Time Magazin
grudzień 20, 2007
.
|
Radio Blue FM złożyło doniesienie do prokuratury o
sierpień 2, 2002
(RMF)
|
Atak na Bejrut jako akt terroru i jego skutki
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dług publiczny 2007
kwiecień 16, 2007
interia.pl
|
"Powstań Polsko zrzuć kajdany..."
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Najpierw naprawic krzywdy
luty 13, 2007
przesłała Elżbieta
|
"Zdrowa" zachodnia żywność
październik 8, 2003
|
więcej -> |
|