|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
więcej -> |
|
"Moralność"
|
|
J. Kaczyński: Polska potrzebuje reewangelizacji
Prawo i Sprawiedliwość wspierało i będzie wspierać Kościół katolicki we wszystkich kwestiach, w których może on uzyskać poparcie ze strony państwa -zadeklarował w poniedziałek przewodniczący tej partii Jarosław Kaczyński.
Szef PiS gościł tego dnia w Sosnowcu i Będzinie (Śląskie), gdzie zwiedził muzeum diecezji sosnowieckiej oraz spotkał się z parlamentarzystami i samorządowcami z regionu. Nie chciał odpowiadać na pytania dziennikarzy. Na pó?ne popołudnie zaplanowano m.in. spotkania J. Kaczyńskiego z mieszkańcami w miejscowościach Łazy, Pilica i Żarnowiec.
Podczas spotkania w sosnowieckim muzeum diecezjalnym, prezes PiS mówił zgromadzonym tam sympatykom, że od czasów początków polskiej transformacji ustrojowej trwa wojna przeciw Kościołowi, a jedną ze stawek tej walki jest przywrócenie właściwej postawy porządkowi publicznemu "postawionemu z punktu widzenia moralnego na głowie".
"Po dziś dzień toczy się w Polsce walka, (...) aby wartości moralne - przynajmniej w wysokim stopniu - regulowały także hierarchię społeczną, by przyszedł czas, w którym dobrzy, sprawiedliwi, mieli więcej szans, a ci, którzy na sprawiedliwość podnoszą rękę, byli słabsi, eliminowani, nie mieli tej przewagi, którą mają dzisiaj" - podkreślił J. Kaczyński.
Przypomniał, jak podczas kampanii wyborczej w 1991 r. mówił w Sosnowcu, że rola Kościoła w Polsce przekracza ramy religijne. "Nawet ludzie niewierzący, choć jest ich w Polsce niewielu, powinni przyjąć, że każdy, kto w Polsce chce niszczyć Kościół i te wartości, które Kościół reprezentuje, nastaje nie tylko na religię katolicką, religię ogromnej większości Polaków, ale nastaje na sam naród" - zaznaczył J. Kaczyński.
Jak dodał, system wartości głoszony przez Kościół katolicki jest jedynym takim systemem szeroko znanym w Polsce. Ocenił, że w wymiarze społecznym inne systemy wartości - wywodzące się z innych religii lub ateistyczne - nie funkcjonują, stąd jedynym przeciwstawieniem dla nauki Kościoła jest nihilizm.
"Wtedy, przed siedemnastu laty, proponowano nam bardzo intensywnie właśnie nihilizm. Prowadzono zaciekłą wojnę przeciw Kościołowi. U progu polskiej niepodległości chciano Kościół nawet nie tyle zniszczyć, (...) lecz radykalnie ograniczyć, uniemożliwić jego funkcjonowanie w życiu publicznym" - mówił przewodniczący PiS.
Zaznaczył, że walka z Kościołem była główną płaszczyzną pierwszego sojuszu reprezentantów systemu komunistycznego z przedstawicielami ideologii liberalnej. Ocenił, że w tej nadal trwającej walce PiS stoi po dobrej stronie. Zastrzegł też, że wsparcie PiS dla Kościoła nie oznacza podpierania się Kościołem w działalności politycznej.
"Sfera polityczna oraz sfera nauki i działalności Kościoła, to sfery oddzielne, ale we wszystkich kwestiach, w których Kościół może uzyskać poparcie ze strony państwa, my takiego poparcia udzieliliśmy w latach 2006-2007 i jeśli przyjdzie nam powrócić do władzy, w co głęboko wierzę, będziemy udzielać go w dalszym ciągu" - zadeklarował były premier.
Prezes PiS zaznaczył, że z jego rozmów z wysokimi przedstawicielami Kościoła wynika, że potrzebna jest wręcz "reewangelizacja pewnych terenów naszego kraju". "Chodzi o to, (...) by ta misja trwała, umacniała się, by Polska pozostała krajem katolickim" - mówił.
Chwaląc inicjatywę powstałego przed rokiem w Sosnowcu muzeum tamtejszej diecezji, J. Kaczyński ocenił tego typu przedsięwzięcia jako istotny element troski o życie kulturalne - uzupełniający religijną działalność Kościoła i utrwalający pamięć regionalną. "To budowanie i umacnianie tożsamości nadającej sens naszemu życiu" - wskazał.
|
|
30 czerwiec 2008
|
|
PAP
|
|
|
|
Po wyborach
listopad 29, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Pikieta z balonikiem.
Antyunijne, choć niebieskie
marzec 3, 2003
http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/
|
Małopolskę czeka boom inwestycyjny
czerwiec 26, 2007
|
http://www.krakow.pl/miasto/lokacja/
październik 4, 2004
|
Mieli zbudować Japonię, a powstał Bangladesz
wrzesień 9, 2002
PAP
|
Spadkobiercy "Solidarnosci"
grudzień 27, 2002
Elzbieta
|
BANKI WYWOݎ Z POLSKI MILIARDY ZŁOTYCH
luty 17, 2009
Dariusz Kosiur
|
U studentów Kaczyński ma...
kwiecień 12, 2006
|
Abp Życiński: Wypowied? M. Kaczyńskiej wyrazem współczucia
marzec 16, 2008
PAP
|
Izrael Szamir „PaRDeS – studium Kabały” Rozdział 4
marzec 21, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
|
„Bezgraniczny” Skandal w Palestynie
marzec 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Spółdzielcza ciuciubabka
luty 8, 2009
Witold Filipowicz
|
Życzenie śmierci
marzec 19, 2009
Dariusz Kosiur
|
Żydowskim rodzinom "ofiar Holokaustu" należy się jeszcze 175 miliardów dolarów
styczeń 24, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Dziś w Telewizji pokazali...
lipiec 12, 2003
Alina
|
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
|
Zmarł Jacek Kaczmarski
kwiecień 11, 2004
PAP
|
Walka z korupcją: ani programów, ani pieniędzy (gdzie się podziały ?)
sierpień 15, 2002
"Polityka"
|
Miller zegarmistrzem.
czerwiec 5, 2004
wielebny
|
IMMUNITET DO POPRAWKI - dlaczego sędzia nie powinien kryć się za immunitetem
sierpień 24, 2008
ZR
|
więcej -> |
|