|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
więcej -> |
|
Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta
|
|
Po wielu miesiącach przygotowań Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta zastał formalnie zarejestrowany. Mamy 3 miesiące ( do 14 lutego 2004 r. ) na uzupełnienie do 100 000 podpisów listy osób popierających ustawę. Obecnie mamy ich ok. 30 000
Prosimy o pomoc w zbieraniu podpisów popierających obywatelski projekt ustawy o Rzeczniku Pacjenta
> projekt ustawy <. > formularz do zbierania podpisów <
Od ponad 4 lat domagaliśmy się od władz ustawy o Rzeczniku Pacjenta. W końcu projekt ustawy powstał siłami społecznymi ( Stowarzyszenie Primum Non Nocere i kilku współpracujących prawników ). W obecnej sytuacji jasno widać jak bardzo potrzebny jest publicznie przejrzysty nie tylko lekarski nadzór nad funkcjonowaniem Służby Zdowia.
Organizowaliśmy konferencje prasowe, wiece i protesty. W wyniku tych nacisków w 1999 r. jako rozwiazanie przejściowe, powołano bez ustawowego okreslenia kompetencji i środków,
Rzeczników przy Kasach Chorych.
Było to lepsze rozwiązanie niż żadne. Po wprowadzeniu Narodowego Funduszu Zdrowia istnieją nadal Rzecznicy. Działają bez zakresu praw, obowiązków określonych ustawą. Jedni próbują pomagać ludziom, inni mają posadkę.
Prawa Pacjenta są ustawicznie łamane.
Społeczeństwu ogranicza się dostęp do leczenia. Znaczna część publicznych środków przeznaczanych na leczenie jest marnotrawiona. Gdy dojdzie do popełnienia błędu lekarskiego, poszkodowani nie otrzymują pomocy, a środowisko tuszuje to co zrobiono. Bywa że i kosztem zdrowia czy życia ofiary.
Nadzór nad Prawami Pacjenta które są elementem Praw Człowieka nie jest poddany publicznej kontroli. Nadzór sprawuje medyczne lobby ordynatorsko profesorskie zainteresowane utrzymaniem status quo. W takich warunkach prominenci zyskali swą pozycję i pieniądze.
Nie ma co liczyć na to że ustawodawca (Sejm) z własnej inicjatywy zacznie zmieniać prawo dotyczące poszkodowanych pacjentów, ponieważ inicjatywy legislacyjne przygotowywuje Ministerstwo Zdrowia i "lekarska" Komisje Zdrowia.
Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem Służby Zdrowia w skali państwa wymaga innej wiedzy niż ta którą uzyskują lekarze na studiach, wymaga wiedzy administracyjno-menagerskiej.
Nadzór nad Prawami Pacjenta wymaga bezstronności i uczciwości a nie chęci zysku, tuszowania błędów i utrzymywania status quo.
W państwie wielkości Polski każdego roku nie mniej niż 20 tys osób choruje lub umiera na skutek niewłaściwego leczenia. Ci którzy przeżyją błąd czesto nie otrzymują pomocy medycznej i socjalnej, ponieważ łatwiej i taniej jest tuszować to co zrobiono niż pomagać chorym czy okaleczonym ludziom. Z tej przyczyny w Polsce jest o 30% niepełnosprawnych więcej niż w sąsiadujących krajach o podobnej historii do naszej.
Parlament oficjalnie nie jest informowany o sytuacji poszkodowanych. Rzecznicy przy Narodowym Funduszu mają za niską rangę, a Minister Zdrowia nie ma ochoty...
Mimo skandali, korupcji i afer wokół systemu ochrony zdrowia, w tych nie normalnych czasach, staramy się działać normalnie.
Podejmujemy próbę uzupełnienia do 100 000 podpisów listę osób popierających projekt ustawy powołującej i określającej zasady działania Rzcznika Pacjenta i by wnieść go pod obrady Parlamentu.
Projkt ustawy o Rzeczniku Pacjnta jest podobny do ustawy Rzecznika Praw Dziecka.
Ze wzlędu na skalę problmu wynikającą z ilości popłnianych błędów lekarskich, sytuację w naszej Służbie Zdrowia, przwidujmy dodatkowo możliwość powołania przez Sejmiki Wojewódzkie, Regionalnych Rzczników Pacjnta.
Regionalni Rzecznicy mają określone zadania tak iż przejmą też rolę dotychczasowych Rzeczników przy Narodowym Funduszu Zdrowia.
Prosimy o pomoc w zbieraniu podpisów dla popacia obywatelskiego projektu Ustawy o Rzeczniku Pacjenta. Formularz do zbierania podpisów można pobrać i wydrukować > z tego miejsca < . Publiczne zbieranie podpisów popierających ustawę jest chronione prawem, a przeszkadzanie w tym
jest czynem karalnym.
Przy zbieraniu podpisów należy posiadać projekt ustawy.
> Można go wydrukować z tego miejsca <.
Niestety podpis elektroniczny nie jest respektowany przez ustawę o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej...
Wypełnione formularze prosimy przysłać listem poleconym ( bez zwrotnego potwierdzenia odbioru ) na adres Stowarzyszenia Pacjentów Primum Non Nocere : 00 465 Warszawa ul. 29 Listopada 10a/8
Zwracamy się z prośbą do osób które prowadzą strony internetowe o umieszczenie na nich linku do strony
Komitetu Incjatywy Ustawodawczej i
formularza do składania podpisów.
Zwracamy się z prośbą do mediów o poinformowanie społeczeństwa o prowadzonej akcji i ewentualny druk w gazetach formularzy do składania podpisów.
Mamy czas do 14 lutego 2004
Adam Sandauer
pełnomocnik Komitetu Incjatywy Ustawodawczej
sppnn@sppnn.org.pl
podstawa prawna rozesłania e-maila:
Nie zawierając treści komercyjnych ten e-mail nie podlega ograniczeniom wynikającym z
ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną
Jako element promocji ustawy i zbierania podpisów które jest prowadzone przez Komitet Incjatywy Ustawodawczej ten e-mail podlega ochronie prawnej wynikającej z art. 8 par.3 i art. 19
ustawy o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli Przeszkadzanie w wykonywaniu tej inicjatywy jest zabronione i podlega odpowiedzialności karnej.
Oświadczamy iż Państwa adresy e-mail zostały przez nas zebrane w ogólniedostępnych witrynach internetu i nie będą użyte do dalszego wysyłania wiadomości ani do żadnych innych celów.
Wszystkich zainteresowanych dalszą współpracą z nami czy też otrzymywaniem informacji prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail w subskrypcji znajdującej się na stronie internetowej Stowarzyszenia Pacjentów Primum Non Nocere
do strony internetowej Primum Non Nocere
|
|
24 listopad 2003
|
|
|
|
|
|
Terror
sierpień 22, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szatański chichot historii
sierpień 7, 2005
Witold Filipowicz
|
Rząd brytyjski wprowadza absurdalne przepisy "w walce z homofobią"
sierpień 11, 2007
bibula
|
Kasa dla dyrektorów kasy
marzec 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Białoruś chce poprawy stosunków z Polską
grudzień 10, 2002
Piotr Mączyński
|
Przemilczana prawda o Stanie wojennym
grudzień 12, 2005
dr Leszek Skonka
|
Co Polska dała światu
styczeń 4, 2004
Nasz Dziennik
|
Żal za wyrządzone zło czy obłuda?
maj 21, 2003
Julia M. Jaskólska
|
Oczyscic Kosciol
listopad 22, 2006
x
|
Pogrom kielecki, 1946, jako ogniwo włańcucha aktów terroru
kwiecień 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dialog o Polityce Zagranicznej USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kwestia uregulowania problemów wizowych między Polską a USA - część oświatowa
marzec 24, 2008
tłumacz
|
Demokracja, czyli "sztuka manipulacji"
maj 13, 2003
Artur Łoboda
|
Portal PLUGAWA_POLSKA.COM
styczeń 15, 2009
Marek Głogoczowski
|
Piętnowanie "wszystkiego, co niesie ze sobą nienawiść i pogardę".
marzec 8, 2008
Artur Łoboda
|
Watykan nie rezygnuje w sprawie pokoju.
Wysłannik papieża jedzie do Bagdadu
luty 9, 2003
PAP
|
Dlaczego.............?
listopad 9, 2008
tłumacz
|
Biblijni i współcześni rogacze
grudzień 3, 2006
zaprasza.net
|
Afganistan trudny do pacyfikowania
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
List od dzieci Kany do jastrzębi z Białego Domu
sierpień 9, 2006
Tłumaczenie: Paweł Michał Bartolik
|
więcej -> |
|