|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
więcej -> |
|
Problem z definicją zboczenia
|
|

Sobotnia akcja poznańskiej policji pokazała dobitnie, że nielegalne działania, jak Marsz Równości, nie mają większych szans na powodzenie. Napiętnowanie szerzącej się demoralizacji społeczeństwa to raz, a zapobieganie w zarodku działań niezgodnych z prawem, działań które łamią prawo, to dwa.
Demonizowanie sprawy, że policja zadziałała siłowo wobec pokojowo nastawianych uczestników marszu, a tolerowała okrzyki: "Pedały do gazu!", "Zrobimy z wami, co Hitler zrobił z Żydami" jest co najmniej dziwne, jeśli nie dwuznaczne.
Nie jest dopuszczalne, aby ktokolwiek pod pozorem zachowania spokoju w miejscu publicznym łamał prawo poprzez organizację marszów, wieców, na które władze nie wyraziły zgody.
Dyskusja w programie „Prosto w oczy” umiejętnie została sprowadzona przez Monikę Olejnik na tor boczny (podobnie jak większość newralgicznych spraw, które wiążą się z rządem premiera Marcinkiewicza i polityki PiS w relacjach mediów publicznych i komercyjnych też) sprawy rozwiązania siłowego wobec osób o odmiennych poglądach. Prowadząca na siłę (moim zdaniem) omijała temat bezprawnego przemarszu, upierała się przy pokojowo nastawionych uczestnikach o innych przekonaniach(!?), których brutalnie potraktowała policja.
Zaskoczyła mnie postawa ks. Bonieckiego, który nie bardzo chciał podjąć się zdefiniowania dewiacji seksualnej jaką jest homoseksualizm. Raptem okazało się, że problem nie leży w organizowaniu nielegalnych zbiegowisk, przemarszów, czy wieców których zadaniem jest promowanie nie obyczajowości, a leży zgoła gdzie indziej ? Leży w negowaniu prawa wyrażania swojej odmienności seksualnej, czyli homoseksualizmie jakim niewątpliwie jest zboczenie gejów i lesbijek. Zdaje się, że temat dla ks. Bonieckiego był dość niewygodny zwłaszcza w kontekście problemu tejże odmienności jaki dotyczy niemałej części kleru. Ale, w tym miejscu należy pamiętać, że jest to problem marginesu jakim stanowi mniejszość kochających inaczej.
Każda dewiacja seksualna jest zboczeniem i to trzeba ująć w ramach patologii. Naruszanie norm społecznych, poprzez próby masowego propagowania metod i rodzajów zaspokajania płciowego i takiego zachowania, z założenie nie są akceptowalne. Nadawanie im innego znaczenia niż przypisane właściwe dookreślenie dla dewiacji seksualnych i zboczeń płciowych jest wyra?nym zamachem na obyczajowość i kulturę jakie mają tradycje pokoleniowe w Polsce i bynajmniej nie należą do zacofanych w Europie czy świecie.
Uważnie wsłuchiwałem się opinie osób mniej lub bardziej publicznych Poruszony problem interwencji przeciw marszowi gejów i lesbijek (użycie słowa „równość” uważam za próbę zmiany znaczeniowej wyrazu na użytek tych „mniejszości seksualnych”) wywołał zaciekawienie lewej strony politycznej. Jej przychylność dla tego rodzaju „okazów” jest znana od dawna.
Po akcji poznańskiej policji wymierzonej w uczestników nielegalnego marszu, a nie jak starała się to wmówić telewidzom szanowna pani Monika - osobom o odmiennych poglądach, głos zabierała grupka pseudo intelektualistów, dla których problem prawa naturalnego, gdzie swoje oparcie znajduje rodzina w związkach hetero seksualnych, jest obojętny!
Problem nazewnictwa tych kochających inaczej miała pani Monika Olejnik , ma go również poseł SLD Ryszard Kalisz. Przypisywanie grupie dewiantów miana: „osoby wyrażające inne poglądy” jest przekroczeniem wszelkich granic. Jest to jazda na czerwonym świetle na dodatek pod prąd. Odkąd zboczenie jest prawem do publicznego wyrażania poglądów? Co wspólnego ma choroba o specyficznych objawach z poglądem? Pogląd określa wartości, zboczenia póki co nie są wartościami, a wręcz stanowią ich zaprzeczenie. Zresztą proponuję dla zainteresowanych przeprowadzenie prostego doświadczenia; proszę w wyszukiwarce „Google” wpisać >mniejszości seksualne<. Rezultat pozostawiam bez komentarza.
Z życia publicznego należy bezwzględnie odsunąć osoby, które takie poglądy głoszą lub im przyklaskują. Wyszukiwanie podłoża politycznego w prawnych działaniach władz dla przeciwdziałania patologiom jest próbą anarchizacji prawa.
Dla osób o odmiennych orientacjach seksualnych należy stworzyć odpowiednie warunki - profilaktykę i leczenie.
www.platformakociewie.pl
|
|
23 listopad 2005
|
|
Marek Olżyński
|
|
|
|
Bank centralny musi być niezależny (od dobra Polski) - twierdzi Prezydent RP
styczeń 8, 2004
|
Ograniczenie dostępu do leczenia = kolejny pomysł ministra Religi
marzec 1, 2007
A.Sandauer -przewodniczący Stowarzyszenia
|
Gospodarka na zaciągniętym hamulcu
listopad 14, 2008
Kamila Baranowska
|
Szeptucha z Podlasia
czerwiec 8, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Groza Wojny w Zatoce Perskiej i Załamanie się Giełdy na Świecie
sierpień 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak długo da się życ nadzieją ?
czerwiec 25, 2003
Czesław Ryszka
|
Przedwyborcze pytania i refleksje
październik 12, 2007
Dariusz Kosiur
|
KOMU ZAUFAC
maj 21, 2003
Ks. Arcybiskup Kazimierz Majdanski
|
Mieć czy być?
grudzień 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Okrucieństwo Izraela w Palestynie
lipiec 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co wart jest traktat z USA
marzec 25, 2004
PAP
|
Prawda o Judeo-Polonii
lipiec 16, 2004
|
Fundacja Batorego odrzuciła...
wrzesień 28, 2005
Witold Filipowicz
|
Jeszcze będziemy miło wspominać Busha :)
luty 9, 2008
marduk
|
W przedświąteczny weekend zginęło 39 os.
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Choroba umysłowa prędzej - czy pó?niej daje o sobie znać
luty 15, 2008
Artur Łoboda
|
Jak pozbyć się żydowskiej ekonomii...równiez z mieszkań włósnościowych...
grudzień 20, 2006
Jan Ogonowski
|
Ministerialni a esemesowi ćwocy
styczeń 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Gwałcenie Praw Obywatelskich
styczeń 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy kara śmierci ograniczyłaby skalę przestępczości?
wrzesień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|