|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
więcej -> |
|
Nasze gniazdo
|
|
O wy! Których dusze tkliwe
Łączy sprzyjanie wzajemne,
Porzućcie drogi daremne,
A pęd?cie razem z sobą momenta szczęśliwe!
A gdyby się podróże kiedy spodobały,
Niech będą te podróże do najbliższych granic.
Znajdziecie w sobie świat cały,
A resztę rachujcie za nic.
Ignacy Krasicki - "Gołąbki"
Jedną z podstawowych ułomności Polaków jest nieumiejętność dyskusji o ważnych problemach naszego życia.
Przez stulecia istniały tematy tabu - których nie można było ruszyć. A kiedy pękał spokój społeczeństwa dochodziło tylko do rękoczynów, zamiast poważnej dyskusji.
Jedyna rzecz - której powinniśmy nauczyć się od Zachodnioeuropejczyków to walka o własne prawa - o naszą przyszłość. Prowadzona może być zarówno przez burzliwe dyskusje jak też przez czyny. Brakuje w naszej historii kilku szubienic na których winni zadyndać wrogowie społeczeństwa. Tak - jak to miało miejsce we Francji Anglii i innych krajach europejskich.
Niedawno przyszło mi rozmawiać z osobami, dla których prostytucja moralna należy do standardowych zachowań.
Kiedy - w trakcie dyskusji o Unii Europejskiej usłyszałem, że powinniśmy uczyć się o innych kulturach - tak jak to rzekomo robili moi rozmówcy - wtrąciłem - jako znaki sygnałowe kilka pojęć i faktów z historii Europy Zachodniej.
Brak jakiegokolwiek odzewu upewnił mnie, że mam do czynienia bezczelnymi ignorantami, którzy potrafią sobie tylko kadzić w towarzystwie niedouczonych bufonów.
Ponieważ w dalszej części rozmowy dowiedziałem się, że jestem "terrorystą" ponieważ poruszam niebezpieczne dla prostaków tematy, podsumowałem dyskusję stwierdzeniem, że dzieli nas przepaść kulturowa. Co moi rozmówcy potraktowali jako komplement.
Tak się składa, że przez pięć lat studiowałem historię kultury europejskiej, która mimowolnie była historią kultury zachodnioeuropejskiej.
Przez wiele pó?niejszych lat pogłębiałem swoją wiedzę, by wiele lat pó?niej - od prostaków, którzy przeczytali kilka artykułów w kolorowych magazynach usłyszeć pouczenia i dobre rady.
W chwili obecnej zajmuję się kolejnym projektem związanym z polską kulturą. Ma on dodać Rodakom siły i wytrwałość.
Szczególnie tym - którzy porzucając własne gniazdo szukali szczęścia u obcych.
Kiedy czterdzieści lat temu przeanalizowałem przesłanie z wiersza Krasickiego zrozumiałem, że moje miejsce jest wśród swoich i dziś - po stokroć potwierdzam właściwość wyboru.
Zaowocowało to szczęściem życia wśród bliskich - we własnym domu. Szczęściem, którym niedługo podzielę się się z Rodakami na obczy?nie - życząc im tego samego.
|
|
30 październik 2005
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Zagadka dla "gieniuszy yntelektu"
maj 14, 2007
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
|
Dziennikarska kaczka i medialna bomba
maj 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Wiosenny" XVII memoriał Jana Strzelczyka w Pięciu Stawach
kwiecień 21, 2005
Opracował Marek Głogoczowski
|
"Atak" na rabina Schudricha
Karol, kogoś ty popsikał!
lipiec 10, 2006
Ivo Sosnowski
|
Edukacyjne wkręcania nosa w imadło
czerwiec 2, 2008
Marek Jastrząb
|
Dziesięć razy pomyśl - zanim raz coś zrobisz
listopad 22, 2008
Artur Łoboda
|
Izraelskie czołgi wróciły do Strefy Gazy
sierpień 8, 2002
PAP
|
Globalizacja - inna wojna
marzec 7, 2006
Dariusz Kosiur
|
Przelot
wrzesień 5, 2003
Andrzej Kumor
|
Zajączek z USA
czerwiec 21, 2006
Andrzej Kumor
|
Golenie, choroba tropikalna, czy pospolity alkoholizm?
październik 12, 2007
Mysliciel
|
Swen czy Sven?
listopad 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
2+2=
luty 13, 2003
Artur Łoboda
|
Pokaże czy pokarze
czerwiec 23, 2003
|
prośba zmianę w galerii malarstwa polskiego
maj 3, 2008
Wiola
|
"Arbeit macht frei" - Polska będzie wielkim obozem pracy
listopad 21, 2006
B.Doborzyński, www.pnlp.org.pl
|
Analogy
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
|
"Sondaż" czy kpiny ze społeczeństwa?
styczeń 24, 2003
PAP
|
"Intelektualiści" pozywają Leszka Bubla-redaktora gazety Tylko Polska
listopad 19, 2006
tatar
|
więcej -> |
|