|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
więcej -> |
|
Sprawiedliwy Żyd Krytykuje Politykę USA
|
|

William Blum jest szlachetnym Zydem. Robi wrazenie czlowieka nie tknietego zbrodnicza nauka talmudu, ktora uczy ze nie jest grzechem szkodzic nie-Zydom.
Blum w 1967 roku, zawiedziony, wystapil ze sluzby dyplomatycznej USA, zeby podjac prace dydaktyczna i pisarska. Jest on autorem wielu ksiazek. Opubliklowal „Lobuzerskie Panstwo: Objasnienie Dzialan Jedynej Superpotegi na Swiecie,” („Rogue State: A Guide to the World’s Only Superpower,” Common Courage Press, Main, 2000), w ktorym pisze ze politycy i ludzie super bogaci sa zupelnie inni niz reszta Amerykanow.
Blum opisuje z oburzeniem zbrodnicze bombardowanie Jugoslawii przez 78 nocy i dni w 1999 roku i ma nadzieje, ze ksiazka „Rogue State” przekona czytelnikow jak dalece niehumanitarne bylo to bombardowanie i inne podobnie niemoralne akcje USA po zakonczeniu Drugiej Wojny Swiatowej. Autor ten krytykuje Ameryke za to ze zachowuje sie jakgdyby byla wlascicielka swiata. Cytuje slowa Nelsona Mandeli z 1997go roku: „Nie mozemy zgodzic sie na to aby jedno panstwo przyjmowalo na siebie role policjanta swiata.” Natomiast w 1996-tym roku Amnesty International stwierdzilo: „Co dzien gdzies na swiecie meszczyzna, kobieta, lub dziecko jest pozbawiane dachu nad glowa, torturowane, zabite lub ‘znika bez sladu’ w rekach sluzb rzadow lub zbrojnych politycznych ugrupowan. Najczesciej USA ponosi wine.”
Na przyklad, Zbigniew Brzezinski ostrzegal prezydenta Jimmy Carter’a, ze pomoc USA dla fundamentalistow islamskich spowowduje inwazje Sowietow na Afganistan. Tak tez sie stalo pol roku pozniej w 1979 roku. USA wtedy, dzialajac podobnie do schematu z 1970, kiedy to panstwo Izrael stworzylo organizacje Hamas przeciwko lewicowemu PLO (Palestynian Liberation Organization), jako zbrojny ruch fundamentalistow islamskich. Z takiego wlasnie ruchu pozniej powstala Alkaida Osamy bin Laden’a, ktory jest weteranem walk przeciwko Sowietom w Afganistanie. William Blum uwaza, ze weterani walk islamskich terrorystow w Afganistanie stali sie „ niefortunnym darem” USA dla calego swiata.
W „Lobuzerskim Panstwie” Blum opisuje zamachy i morderstwa polityczne. Podaje kompromitujace wyjatki z podrecznikow cwiczebnych armii USA i sluzb specjalnych CIA, wraz z opisem wymuszania zeznan, za pomoca szczegolowo opracowanej procedury upokarzajacych tortur, przez ludzi zdeprawowanych („the unsavories”) przeszkoleniem na specjalnych kursach. Autor analizuje zbrodniarzy wojennych po obu stronach walk, takich jak na Balkanach jak i wczesniej w Azji polodniowo-wschodniej w Kambodzy, gdzie USA popieralo zbrodnicze oddzialy „Pol Pot.”
Blum zarzuca USA uzywanie broni masowego razenia w formie bombardowan, stosowania radioaktywnego uranu („depleted uranium”), wiazek bomb („cluster bombs”), chemicznych i biologicznych broni tak zagranica jak i w USA. Blum podaje krotka historie globalnych interwencj USA w 1945-2000, wlacznie z falszowaniem wyborow i uzywaniem jako „konia trojanskiego” takich instytucji jak „Narodowe Poparcie dla Demokracji” („The National Endowment for Democracy”).
Blum opisuje manipulowanie ONZ-tu przez USA, szpiegowanie, porywanie ludzi i rabunek bogactw mineralnych obcych krajow. Zalacza on dokladny opis jak CIA spowodowalo uwiezienie Nelsona Mandeli przez 28 lat, jak rowniez masowe uzywanie narkotykow przez „frontowe” organizacje CIA. Pisze on, ze jako jedyna superpotega, USA nie musi nikogo przepraszac i pozwala sobie najezdzac, bombardowac i zabijac ludzi, podczas gdy w tym samym czasie Amerykanie wierza w „wolny rynek” („free enterprise”). Blum stawia retoryczne pytanie „Jak jest mozliwe, zeby USA moglo tak bezkarnie dzialac?
Sam Smith, redaktor „The Progressive Review,” (Washington, DC.) okreslil ksiazke “Rogue State,” jako rachunek sumienia grzechow, popelnianych przez USA, w imie dermokracji, przez tych, ktorych jedyna namietnoscia zyciowa jest posiadanie wladzy. Michael Parenti, autor ksiazki „Historia i Tajemnice Zabojstwa Panstwa: Atak na Jugoslawie,” uwaza ze „Rogue State” jest dobrze wymierzona krytyka w zlo powodowane globalnym interwencjami USA i stanowi odtrutke na oficjalne klamstwa i propagande.
William Blum odpowiadal na pytania telewidzow przed kamerami stacji C-span, 28go stycznia, 2006, i podobnie jak pisal on w ksiazce „Rogue State,” tak i teraz krytycznie ocenial postepowanie USA w Iraku. Powiedzial, ze rzad Bush’a powinien dla dobra Ameryki ewakuowac zolnierzy amerykanskicj z Iraku i zaprzestac pacyfikacji Irakijczykow. Najwyrazniej byl bardzo krytyczny wobec polityki na Bliskim Wschodzie prowadzonej przez neokonserwatystow w rzadzie Bush’a.
pogonowski.com |
|
29 styczeń 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Co nas czeka w 2006 roku
styczeń 5, 2006
Artur Łoboda
|
Bez-prawo po raz kolejny
kwiecień 10, 2003
Adam Zieliński
|
Zniewolenie ekonomią
lipiec 28, 2003
Prof. Anna Ra?ny
|
Dramat w Osetii
wrzesień 2, 2004
zaprasza.net
|
Kasy fiskalne dla lekarzy i prawników.
sierpień 12, 2006
koala410
|
Mamienie idiotów
kwiecień 29, 2004
Adam Zieliński
|
Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
|
2008.06.12. godz 1200 Serwis wiadomości
czerwiec 12, 2008
tłumacz
|
Eksport demokracji po amerykańsku
maj 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy atak na Iran spowoduje wybuch antysemityzmu na świecie?
grudzień 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Norwegowie i NIE dla Unii
maj 18, 2003
przesłała Elżbieta
|
W 2002 roku dług publiczny wynosił 47,5 proc. PKB
styczeń 14, 2003
PAP
|
Zapomniane piękno
grudzień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
DLACZEGO POLACY NIE POTRAFIˇ SIĘ JEDNOCZYĆ?
maj 14, 2005
Leszek Skonka
|
"Mistrz ceremonii" - David Rockefeller (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
|
Polska polityka energetyczna
lipiec 1, 2007
.
|
Białoruskie metody w bełchatowskiej policji
maj 19, 2006
Marek Olżyński
|
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
grudzień 31, 2005
zaprasza.net
|
„Wojna Przeciwko Terrorowi” nie działa tak jak „Zimna Wojna”
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mimo paniki na giełdzie, USA zbliża się do wojny przeciwko Iranowi
sierpień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|