ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
więcej ->

 
 

Masoneria (3)
Wielki Światowy Spisek



Wielki Światowy Spisek
Czaszka & Piszczele to tylko jedna z wielu ważnych grup i tajnych stowarzyszeń z jakimi zapoznamy się w tej książce.
Ludzie, których zdekonspirujemy, są trzonem wielkiej, światowej konspiracji.
Działają za wieloma podejrzanymi parawanami i fasadami. Wśród nich jest watykański Niezależny Zakon Żołnierzy Maltańskich, Klasztor Syjonu, Wielka Loża Wschodu, templariusze, Królewski Zakon Podwiązki i różnokrzyżowcy.
Utworzyli również kilka specjalnych i bardzo wpływowych organizacji, z których wiele ma utajone cele i zadania. Do tej kategorii zaliczają się Bilderbergers, Klub Rzymski, Instytut Aspen, Komisja Trójstronna, Rada Stosunków z Zagranicą, Bohemian Grove, Lucis Trust i Światowy Goodwill.
Zarówno te grupy, jaki wiele innych, które zdemaskujemy, są częścią jednej olbrzymiej, zjednoczonej, ogólnoświatowej sieci znanej jako Tajne Bractwo. W przeszłości nazywano ich także Iluminatami. Na jej szyczycie, na samym wierzchołku tej siatki działa ukryte konsorcjum: mała klika, albo komitet, spiskowców. Obecnie zasada w nim dziewięciu oświeconych. Kiedyś dołączy do nich dziesiąty, ale na razie jego krzesło jest puste.
Tych dziewięciu ludzi posiada największą władzę na przestrzeni dziejów. Spotykają się regularnie w różnych miejscach na całym świecie i knują spisek o przyszłości świata i ludzkości.
Gdy już podejmą decyzję, lub ustalą taktykę działania, cały aparat Tajnego Bractwa skwapliwie wprowadza ją w życie, działając jak skomplikowana, wyrafinowana i dobrze naoliwiona maszyna.

Trzy cele Nowego Porządku Świata
(The New World Order)

Dziewięciu mężczyzn, którzy obecnie w ukryciu władają światem, nie życzy sobie na razie, by ich istnienie było znane szerokim kręgom. Przyczyna ich utajnienia i niechęci staje się bardziej zrozumiała, kiedy we?miemy pod uwagę trzy najpoważniejsze cele i kolejny etapy wprowadzenia Nowego Porządku Świata:

- światowa EKONOMIA
- światowy RZˇD
- światowa RELIGIA
Te trzy cele są zastraszająco bliskie spełnienia. Setki lat pracy i poświęcenia doprowadziły Tajne Bractwo do tego decydującego momentu. Prawie wszystkie przeszkody, nie pozwalające kiedyś na stworzenie zjednoczonej światowej ekonomii, światowego rządu i religii, zostały dzisiaj pokonane.
Ujawniony na stronach tego expose niesamowity spisek już wkrótce eksploduje z taką siłą i takimi konsekwencjami, że każdy mężczyzna, kobieta i dziecko na naszej planecie osobiście odczuje wstrząsy i następstwa tej eksplozji. Większość będzie zaskoczona i zdezorientowana. Ale czytelnicy "Mrocznego Majestatu" będą ostrzeżeni zawczasu. Zdobyta wiedza i zrozumienie mogą być kluczem do przetrwania ciężkiego okresu zdrady i zniszczenia jaki nas czeka.

Spisek jest FAKTEM!!!
Nie sądzę, żeby mój opis niebezpieczeństwa zagrażającego nam obecnie ze strony działającego w ukryciu Tajnego Bractwa, był wyolbrzymiony. Wręcz przeciwnie. Moja ocena jest realistyczna, oparta na wnikliwej analizie, a także na szczegółowych badaniach i dokumentacji. Światowy Spisek jest FAKTEM!. Tak jak faktem jest tajne stowarzyszenie, znane jako Zakon Czaski & Piszczeli i to, że George Bush, prezydent Stanów Zjednoczonych, jest członkiem tej zdegenerowanej grupy.
Ponadto wierzę, że przedstawiona tu przeze mnie scena, choć wydaje się nieprawdopodobna, oddaje w dużym przybliżeniu to, co się wydarzyło owej burzliwej nocy w 1947 roku, kiedy kandydat George Bush został wtajemniczony to Towarzystwa Czaszki & Piszczeli w Yale. Szczegóły, jakie opisałem, zadziwiająco pokrywają się z rzeczywistością nocy wtajemniczenia za zamkniętymi drzwiami Grobowca-mauzoleum Czaszki & Piszczeli.
Co prawda nie dysponując faktami z życia seksualnego George'a Busha przed jego pobytem w Yale i dlatego nie mogę poświadczyć tej części procesu wtajemniczenia. Nie mam też zamiaru wnikać w tę dziedzinę ludzkiego życia. Nie to jest celem mojej książki. Interesuje mnie raczej jak niecne i okryte hańbą tajne stowarzyszenie ukształtowało całe dorosłe życie prezydenta Stanów Zjednoczonych oraz jakim sposobem chwyciło w swój śmiertelny uścisk polityczną, ekonomiczną i duchową rzeczywistość całego świata.
Tak czy inaczej, programowy rytuał małżeńskiej rozkoszy jest z całą pewnością typowy dla nowego piszczelowca i tej nocy, w maju 1947 roku, George Bush bez wątpienia wyznał przed swoimi braćmi osobiste sprawy. Opisał je w żywych barwach technicoloru i ozdobił wszelkimi możliwymi sensacyjnymi i gorszącymi szczegółami. Bez wątpienia takie dramatyczne, szczegółowe i wymagające odwagi ujawnienie najintymniejszego życia przed innymi mężczyznami, zwłaszcza przed mężczyznami, którzy mieli stać się "braćmi krwi" na całe życie, tworzy duchową i emocjonalną wię? o niezwykłej sile i trwałości.

Zapodał w wersji elektronicznej:
"jasiek z toronto"
26 listopad 2003

 

  

Archiwum

Okupacja irackich serc i umysłów
listopad 18, 2006
Nir Rosen/ tłum.Piotr
Towarzysz Petent
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
Komu pomoże al-Kaida?
listopad 5, 2006
tadeusz
Podejrzewamy osoby zarządzające ZOZ MSWiAw Krakowie o świadome działanie o charakterze przestępczym
sierpień 3, 2004
Jelfa - wysokie odszkodowania? - minister wprowadza w błąd.
listopad 21, 2006
Adam Sandauer
Tusk obiecał restytucję mienia żydowskiego
marzec 11, 2008
PAP
Amerykańską przeszłość Andrzeja Czumy wciąż bada ABW
marzec 2, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
Harpagoni, na start!
kwiecień 14, 2008
Marek Jastrząb
Polsat na różowo
czerwiec 4, 2004
Demontaż publicznej służby zdrowia przy bezczynnosci rządu
październik 1, 2007
dr Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia P
Niewykorzystane możliwości internetu
sierpień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Smiac sie czy płakac?
listopad 6, 2008
mik
30 milionów durniów?
grudzień 15, 2002
Artur Łoboda
Francesco Cossiga i zamach na World Trade Center
styczeń 17, 2008
Marek P.
Petycja na rzecz pozbawienia sędziów i prokuratorów immunitetu.
wrzesień 1, 2008
ZR
Majchrowski a masoni
listopad 8, 2005
Artur Łoboda
Bojkot
maj 30, 2004
przeslala Elzbieta
*Teleekspres* nie *Teleexpress*
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
hołota i żydohołota
maj 12, 2005
Artur Łoboda
Zaklamywanie Historii
styczeń 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media