|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
więcej -> |
|
Czy Następny Akt Międzynarodowego Terroru Wnet Nastąpi?
|
|

Koran nakazuje poboznym muzulmanom zaoferowac pokoj lub zawieszenie broni, przed dokonaniem juz przygotowanego ataku na wroga. W tym swietle ostatnio pokazane na arabskiej stacji telewzyjnej Eldzazira przemowienie Osamy bin Laden’a i zawarta w tym przxemowieniu jego oferta zaprzestania atakow przez Alkaide na USA i sojusznikow moze wlasnie poprzedzac nastepny wielki atak terrorystyczny. Oferta pokoju czy zawieszenia broni wydana po dlugim milczeniu osobiscie przez bin Ladena, w zamian za odbudowe przez USA Afganistanu i Iraku, oznacza, ze Alkaida przywiazuje duze znaczenie do tego wystapienia.
William Lind, dyrektor Osrodka Kultury Konserwatyzmu, jest autorem ksiazek na temat strategii w wojnie, oglosil on 2go lutego, 2006, artykul pod tytulem „Nastepny Akt” w Antiwar.com. Lind uwaza, ze atak Alkaidy na USA, na mniejsza skali niz 11go wrzesnia, 2001, na wiezowce nowojorskie i na Pentagon, znaczylby, ze Alkaida jest slabsza obecnie niz wowczas w 2001 roku. Z tego tego powodu Lind uwaza, ze planowany na USA atak prawdopodobnie jest wielkich rozmiarow.
Jednoczesnie oddzialy brytyjskie w Iraku natrafiaja na rosnacy opor milicji Szyitow kolo miasta Basra. Radykalny dowodca milicji Szyitow, Moqtada al Sadr oglosil, ze jezeli Amerykanie i Izrael zaatakuja Iran, to jego oddzialy przejda do ataku przeciwko silom USA pacyfikujacym Irak. Rownoczesnie w Bagdadzie, Szyici, ktorzy stanowia wiekszosc mieszkancow Iraku, sa przeciwni toczacym sie obecnie amerykanskim usilowaniom porozumienia sie z partyzantka Sunnitow.
Lind uwaza, ze neokonserwatywny rzad Bush’a prze do wojny przeciwko Iranowi tak, ze amerykanskie posuniecia dyplomatyczne wobec Iranu, w sprawach broni nuklearnych, sa zaoplanowane na niepowodzenie, w celu uzasadnienia ataku USA jak i Izraela na Iran. Lind pisze, ze pierwszy atak z powietrza na Iran dokona Izrael za zgoda i poparciem USA. Ma to sie stac przed wyborami izraelskimi z koncem marca.
Wedlug Lind’a, generalowie izraelscy domagaja sie szybkiego dokonania ataku na Iran przez lotnictwo Izraela, mmimo tego, ze sily zbrojne Iranu posiadaja rakiety o wystarczajacym zasiegu, zeby uderzyc w miasta Izraela. Moze generalowie ci licza na skutecznosc amerykanskich pociskow przeciw-rakietowych i uwazaja, ze obecnie Iran jest dla Izraela mniejszym zagrozeniem, niz bedzie w przyszlosci. Noekonserwatywni budowniczy tak globalnego imperium USA jak i Izraela „od Nilu do Eufratu” w rzadzie Bush’a, chca ataku na Iran (i Syrie) tak samo jak radykalni generalowie izraelscy.
Reakcja Iranu na planowany obecnie atak Izraela i USA, prawdopodobnie nie ograniczy sie do glowic rakiet wystrzelonych przeciwko miastom izraelskim, ale obejmie takie dzialania jak wstrzymanie eksportu z Iranu plynnego paliwa i gazu ziemnego, jak rowniez zaminowanie i blokada Zatoki Perskiej, oraz wzmocnienie partyzantki anty-amerkanskiej w Afganistanie i Iraku. Oprocz tego, mozliwy jest atak kilku dywizji iranskich przeciwko amerykanskim wojskom okupacyjny, rozproszonym w akcjach pacyfikacyjnych, przeciwko irakijskiemu ruchowi oporu. Nawet Syria moze przystapic do akcji w pelnej swiadomosci, ze jest tylko kwestia czasu kiedy radykalni sjonisci w rzadzie Bush’a i w Tel Awiwie zaczna atak na Syrie.
Zielona Strefa wladz okupacyjknych w Bagdadzie moze latwo pasc ofiara rakiet Iranu, zwlaszcza w razie chmurnej pogody. Lind uwaza, ze taki obrot sprawy moze latwo przyspieszyc jak dotad powolnie postepujaca kleske USA w Iraku.
Iran jak dotad nie naruszul podpisanego przez niego traktatu o nierozpowszechnianiu broni nuklearnych i przktycznie biorac przez kilka lat nie jest w stanie zbudowac broni nuklearnych. Natomiast Izrael nigdy nie podpisal takiego traktatu i posiada setki bomb atomowych, ktorymi zagraza sasiadujace panstwa muzulmanskie.
Wedlug Associated Press z 2 lutego, 2006, we Wiedniu, pod naciskiem USA zwolano Rade Bezpieczenstwa ONZ z powodu mozliwosci, ze iranski program nuklearny nie jest prowadzony „wylacznie w celach pokojowych.” Natomiast Iran oglosil ze na jakiekolwiek sankcje karne ONZtu, odpowie przetwarzaniem uranu w forme nadajaca sie do elekrowni atamowych i do broni nuklearnych.
Wzrasta napiecie miedzynarodowe. Nie jest wiadomo czy i kiedy nastapi zapowiadany akt miedzynarodowego terroru, jak rowniez nie wiadomo czy dojdzie do sankcji karnych ONZtu przeciwko Iranowi i jezeli to sie stanie, jakie beda skutki tych sankcji.
www.pogonowski.com |
|
4 luty 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Zapraszamy do Toronto
kwiecień 4, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Vox populi, vox Dei
lipiec 18, 2005
Witold Filipowicz
|
Przygotowac sie do referendum
maj 27, 2003
Zenon Baranowski
|
Dzisiaj mam urlop
maj 12, 2008
Marek Jastrząb
|
Kolosy na glinianych nogach
październik 29, 2006
Marek Olżyński .
|
Polityka Busha a Polska
czerwiec 7, 2003
Krzysztof Wyszkowski
|
HISTORIA W IMADLE POSTĘPU
grudzień 15, 2004
DARIUSZ RATAJCZAK
|
Koszulki z podobizną Hitlera
lipiec 23, 2004
|
Mądry jak Irlandczyk
kwiecień 16, 2003
Elżbieta
|
Jak zniewolic swiat ?
kwiecień 8, 2007
przesłała Elzbieta
|
Napisz Millerowi co myslisz!! Akcja mailingowa!
luty 28, 2003
|
Sąd w służbie korupcji
październik 7, 2003
|
Self-Restraint Prolongs the War - by prof. Paul Eildelberg
styczeń 6, 2009
przysłał Marek Głogoczowski
|
Nałogowe Zbieranie Donosów
luty 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dostawy Paliwa kontrolowane przez Rosję
wrzesień 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PO kładzie łapę na OFE
sierpień 27, 2008
interia.pl
|
Michalkiewicz: Poronienia na Dzień Życia
kwiecień 1, 2006
S. Michalkiewicz
|
Mózgowcy z Samoobrony
czerwiec 8, 2004
|
Czy religia pomaga politykom?
styczeń 5, 2008
Gregory Akko
|
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
listopad 21, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|