ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
więcej ->

 
 

Dlaczego Polacy nie znają historii Świata?

Historia nie zaczyna się na "obradach okrągłego stołu" - jak nauczają liberałowie.
Historia nie rozpoczęła się na "Manifeście Lipcowym" - jak uczyli komuniści.
Historia to nie Chrzest Polski - jak naucza Kościół.

Historia cywilizacji zaczyna się w momencie - gdy wykształca się mózg człowieka i powstają pierwsze siedliska ludzkie.

Już prawie 3 tysiące lat temu kiełkowała wspaniała kultura basenu morza śródziemnego - która doprowadziła do rozkwitu bardzo bogatej i wspaniałej cywilizacji.
Nie była to bynajmniej cywilizacja - wedle naszych norm moralnych i etycznych. Ale każdy czas ma swoje kanony.
Nieraz zastanawiałem się - jak rozwinęłaby się ta cywilizacja, gdyby nie doszło do tego - że na pewnym etapie rozwoju - kontrolę nad Imperium Rzymskim przejęła jedna z sekt żydowskich.
Po wywołaniu chaosu przez zwolennicy sekty doprowadzili do upadku Państwa i regresu cywilizacyjnego. Po przejęciu totalitarnej kontroli nad narodami - przeszła - ta żydowska ideologia do etapu podbojów.

Zanim w Europie zapanował Katolicyzm, nasi przodkowie doskonale radzili sobie bez handlarzy marzeniami.

W dwa tysiące lat pó?niej - po okresie przeogromnych odkryć naukowych, społeczeństwa tkwią w starożytnym zacofaniu.
Cynicznie, nie dopuszcza się nawet myśli : jak wyglądałaby współczesny świat - gdyby kultura starożytna, nie została zniewolona i wykorzystana - przez największy żydowski geszeft.
Ta wiedza jest o tyle ważna, że podobne metody działania stosują liberalni "sprzedawcy marzeń" również dziś - podstępnie zniewalając narody.

Jak wyglądałaby współczesna Polska, gdyby społeczeństwo nie dało się nabrać na bajki o szybkim bogactwie i zamiast wykorzystywać się oszustom - solidnie wzięło do pracy.
Jak wyglądałby Świat - gdyby narody wiedziały - że tylko na ziemi może być dobro i trzeba dążyć do jego zaistnienia. A nie odkładały spraw na pó?niej. Zostawiając - przy okazji swój dobytek - sprzedawcom marzeń.
23 maj 2008

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Korea Płn wreszcie testuje broń atomową
październik 10, 2006
Stefan Korzeniowski
Czy ryży ma prawo do wypowiedzi?
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polakom trzeba cudu zjednoczenia
sierpień 16, 2003
Karolina Go?dziewska
Bezrobotni korzystają z Unii
maj 1, 2005
cc
Niemiecki Minister Von Bulow kwestionuje oficjalną wersję wydarzń z 11 września
listopad 4, 2004
Grajek ofiarą koncertów?
listopad 22, 2002
Artur Drożdżak, Piotr Baran http://www.se.com.pl/
Poznań 1956 - początek złotych lat socjalizmu
czerwiec 30, 2006
Olaf Swolkień
http://prawo.uni.wroc.pl/~kwasnicki/EkonLit/13809.htm
marzec 29, 2006
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
Nadchodzi czas katakumb....
maj 12, 2003
Andrzej Kumor
Historia-współczesność-współczesność-historia
grudzień 18, 2002
Artur Łoboda
Apel do wyborców
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nałogowe Zbieranie Donosów
luty 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Twórcy Pierwszego Globalnego Imperium
marzec 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Przeniesiony z Monitor Polski
październik 4, 2006
mik4
Brak danych kto był patriotą.
listopad 24, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Czy można dać dziecku na imię Opieniek?
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Indeks ksiąg zakazanych
maj 5, 2008
Artur Łoboda
"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
Uświadamienie topielca
luty 6, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media