ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
więcej ->

 
 

Brytyjski "Obman"






Propagandowy program telewizyjny finansowany przez rzad brytyjski zawiera odrobine krytyki USA, zeby uwiarogonic falsze w tym programie zawarte, wedlug artykulu profesora socjologii na Strathclyfe University, David’a Miller’a pod tytulem „Propaganda, ktora rozpowszechniamy na swiecie jako wiadomosci biezace” w pismie „The Guardian” z 15go lutego, 2006.

Miller pisze ze lancuch skandali w USA wykazal szeroko zakrojona kampanie „falszywych wiadomosci” („fake news”) w ktorych to programach niby „wiadomosci,” aktorzy klamia i graja role dziennikarzy. Tego rodzaju taktyka byla juz zastosowana w Iraku, gdzie Amerykanie placili redakcjom dziennikow, zeby zamieszczaly falszywe wiadomosci. Ujawnienie tej taktyki postawilo w oczach wielu Brytyjczykow amerykanska demokracje pod znakiem zapytania, poniewaz jakoby taka stytuacja w prasie brytyjskiej nie istaniala.

Tony Blair powiedzial w 2004 roku, ze „wartosci, ktorych bronimy zagranica sa identyczne z wartosciami ‘postepu i sprawiedliwosci’ na ktorych opieramy sie w Wielkiej Brytanii.” W rzeczywistosci juz w 2002 roku, rzad Blair’a rozpoczal malo znany program nasladujacy skompromitowane oszustwa amerykanskie w Iraku, w formie British Satellite News (BSN) przedstawiana na website jako „ wiadomosci i felietony telewizyjne,” bez zastrzezenia praw autorskich, normalnie uzywanych „copy rights.” Obecnie teksty BSN sa wlaczane do komunikatow wiadomosci biezacych przez World Television, ktora to firma specjalzuje sie w produkcji korporacyjnych wideo i w falszywych wiadomosciach dla przedsiebiorstw takich jak GlaxoSmithKline, BP i Nestle.

Kompromitujacym jest fakt ze ta sama firma produkuje dla rzadu Anglii zafalszowane niby „biezace wiadomosci” w programach pod haslem „O Wolnosc w Telewizji.” Wyswietlane w tych programach filmy uzywane jako narzedzie celowej dezorientacji przez „psychologiczne-operacje” specjalnych jednostek wojsk USA. Mimo tego, ze firma ta produkuje falszywe informacje, jest ona oplacana przez rzad brytjski w ramach wydatkow Foreign Office. Na te falszywe „wiadomosci biezace” rzad brytyjski wydal sume 340 milionow funtow w 2001 roku na dzialanosc na terenie tylko W. Brytanii.

Wedlug World Television do liustopada 2003 BSN zafalszowane programy byly pokazywane w kanlach telewizyjnych w 14 z 17 panstw Bliskiego Wschodu jako „autentyczne wiadomosci” (a faktycznie wiadomosci te bylu falszowane). „Ponad 400 stacji telewizyjnych na swiecie otrzymuje programy BSN. Programy te sa nadawane w formie regolarnych audycji na 185 kanalach w Rosji, Niemczech, Afryce, Malajazi. Indonezji, Japonii i Australii.” Przykladem jest audycja pod tytulem „Psychologia terroru – spotkanie i dyskusja specjalistow” (23go grudnia, 2005). Jest rzecza cielawa czy ten program byl „udostepniony” telewidzom w Polsce.
Programy te opisuja „dobrodziejstwa dla Iraku” jakoby wyswiadczane ze strony USA i W. Brytanii. Mowi sie w tych programach o blogoslawienstwach wyswiadczonych dla Iraku przez brytyjska kolonialna okupacje 80 lat temu i jakoby o uwolnieniu Iraku od korupcji i naduzyc dzieki „pomocy wojsk angielskich.”

W rzeczywistosci wowczas okupacja brytyjska spowodowala powstanie, ktore brutalnie bylo stlumione i wtedy Brytyjczycy stworzyli w Iraku marionetkowa i prymitywna tak zwana „fasadowa monarchie” ktora manipulowali zakulisowo. Monarchia ta byla znienawidzona na Bliskim Wschodzie, wedlug historyka Mark’a Curtis’a.

Startegia BSN podkreslala roznice miedzy polityka neokonserwatystow w rzadzie Bush’a i jakoby bardziej swiatla wobec muzulmanow polityka brytryjska. BSN nawet pozwalalo soboie na lekka krytyke Izraela, zeby sie byc bardziej uwiarygodna strona wobec telewidzow i sluchaczy radiowych, zwlaszcza w sprawie wielkiej sciany getta Szaron’a.

Dyrektor Foreign Policy Center w Londynie, Mark Lenard twierdzil, ze w sprawie konfliktu Zydow z Arabami w Palestynie Brytyjczycy powinni nie bac sie „pokrwawic nosa Amerykanom,” i udawac, ze jest roznica miedzy W. Brytania i USA na Bliskim Wschodzie poniewaz takie wrazenie jakoby mialo pomagac Brytyjczykom lepiej sluzyc Amerykanom. Blair powolywal sie cynicznie na „postepowe wartosci” ale jednoczesnie podporzadkowywal sie calkowici polityce neokonserwatystow, najwyrazniej z przekonaniu, ze lepsza i wazniejsza pozycje na swiecie ma W.Brytania zwiazana z USA niz z Unia Europejska. W celu utrzymania tych specjalnych ukladow z USA, rzad Blair’a stosuje perfidnie dezorientujaca i falszywa propagande „wyprowadania ludzi w pole.” Tego rodzaju gre oparta na wprowadzniu ludzi w blad Rosjanie nazywaja „obmanem.”

www.pogonowski.com
18 luty 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Sensacje dla prostego ludu
lipiec 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Edukacyjne wkręcania nosa w imadło
czerwiec 2, 2008
Marek Jastrząb
"Miss Universe"
maj 31, 2005
Piotr Mączyński
Spadek produkcji polskiej stali największy na świecie
lipiec 1, 2002
PAP
Teoretycznie możemy zrobić wszystko
styczeń 28, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną
październik 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Agenci wokół Jana Pawła II
kwiecień 21, 2005
Relatywizm
lipiec 28, 2003
przesłała Elżbieta
Jaruzelski: papież najwybitniejszym Polakiem XX wieku
sierpień 14, 2002
PAP
Wiesel krytykuje wypowied? Papieża o Izraelu
listopad 17, 2003
PAP
Gross
sierpień 26, 2006
Bogusław
Coraz więcej ujawnionych faktów przemawia za tym że to Mossad jest odpowiedzialny za zamach 911...
kwiecień 1, 2004
czytelnik
Talmudyczna wersja „świata”
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Niepodległość" uznana
marzec 7, 2008
jednodniówka narodowa
POLSKA - UNIA 3
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Rosjanie pokazują swoją broń Paryżu
czerwiec 29, 2007
. bez podpisu
Mec. Karol Głogowski - nie żyje
listopad 6, 2005
Leszek Skonka
Czekajac na rade
styczeń 7, 2004
Samobójczy atak bombowy podczas biegu maratońskiego
kwiecień 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Berlin a Polska
wrzesień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media