ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
więcej ->

 
 

Nie kijem go to pałką. Nie udało się umorzyć z powodu braku cech przestępstwa to doprowadzono do przedawnienia

Sukces Prokuratury

Po latach 8 śledztwa po wielu wcześniejszych próbach, udało się Prokuraturze, umorzyć postępowanie o popełnienie błędu lekarskiego w wyniku którego którym jestem poszkodowanym. Podstawą umorzenia jest przedawnienie odpowiedzialności karnej. Nastąpiło ono w trakcie prowadzenia postępowania.
Link do scanu postanowienia sądu w tej sprawie poniżej:
http://www.sandauer.neostrada.pl/pliki/sad/p1.htm
Przyczyną przewlekłości postępowania i w konsekwencji umorzenia, wydaje się być pozycja osób których działania powinny być przedmiotem śledztwa. Są to lekarze: dwaj krajwi specjaliści i brat Prezesa Naczelnego Sadu Lekarskiego.
W następstwie "leczenia" przez prominentów, mam uszkodzony splot ramienny, pourywanych kilka mięśni, uszkodzony kręgosłup i przy komplikacjach operacji rekonstrukcyjnych przeszedłem uraz tętnicy kręgowej i w następstwie niedokrwienny udar mózgu. Informacje i dokumenty pod adresem:
http://www.sandauer.neostrada.pl/pliki/opis.htm

Śledztwo prowadzono w sposób następujący:
1.W okresie pierwszych miesięcy nie wykonano niczego. Następnie Prokuratura w 1997 roku próbowała umorzyć postępowanie bez przeprowadzenia dochodzenia wyłącznie na podstawie zeznań zainteresowanych lekarzy.
2. Gdy to się nie udało, Prokuratura zawiesiła postępowanie czekając ponad 2 lata na orzeczenie Izby Lekarskiej, która nie jest powołana od zastępowania organów ścigania. Na podstawie orzeczenia Izby Lekarskiej, Prokuratura ponownie próbowała umorzyć śledztwo.
3. Gdy to się nie udało, Prokuratura powołuje biegłych. Mimo wymogu określa terminu sporządzenia opinii, Prokuratura nie określa tego terminu. Biegli tworzą więc opinię cztery lata.
Powstaje dokument sprzeczny tak z wiedzą podręcznikową, jak i z faktami ustalonymi w śledztwie, z dokumentacji medycznej.

Więcej informacji o opinii biegłych sprzecznej z zeznaniami świadków, dokumentacją medyczną i wiedzą podręcznikową w piśmie przesłanym sądowi:
http://www.sandauer.neostrada.pl/pliki/ps.doc
i na stronie internetowej:
http://www.sandauer.neostrada.pl/pliki/opis.htm
Sąd potwierdza iż opinia robi wrażenie nie rzetelnej, jenak umarza postępowanie z powodu przedawnienia odpowiedzialności karnej.

Należy podkreślić iż każde umorzenie postępowania o błąd lekarski, jest jednocześnie wyrokiem na poszkodowanego pacjenta. pozbawiającym go pomocy wynikającej z art. 46 KK:
http://europoland.republika.pl/kk1.htm#04

Uwagę zwraca argumentacja Sądu iż narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo znacznego pogorszenia stanu zdrowia lub utraty życia ma miejsce tylko w chwili popełnienia błędu lekarskiego, niezależnie od tego czy konsekwencje są niebezpieczne i czy trwają nadal:
http://www.sandauer.neostrada.pl/pliki/sad/p5.htm
Takie rozumowanie przeniesione np. na terroryzm, oznacza iż narażenie ludzi na niebezpieczeństwo ma miejsce tylko w chwili podkładania ładunku wybuchowego przez terorystę. Po podłożeniu nie ma już miejsca, mimo iż saperzy jeszcze ładunku nie rozbroili. Komentarz pozostawiam czytającym.

W sprawie fałszowania dokumentacji medycznej, Sąd nakazał kontynuować śledztwo.

W najbliższym czasie rozważę czy i jakie działania w instytucjach prawa międzynarodowego, zostaną podjęte. Rozważę też czy mam zamiar mieszkać nadal w naszym "państwie prawa".

dr Adam Sandauer

P.S. Linki do serwera neostrady na którym są umieszczone dokumenty, działają w ciągu dnia dość wolno, za co przepraszam.
Postanowienie otrzymałem na początku grudnia i przekazuję je do publicznej wiadomości z opó?nieniem które wynika z problemów rodzinnych ( pogrzeb matki )
23 grudzień 2004

Adam Sandauer 

  

Archiwum

Matrix ma Cię !!!
listopad 18, 2007
marduk
100 tysięcy zł czeka na Ciebie
listopad 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zneutralizować logikę "zderzenia cywilizacji"
wrzesień 28, 2006
Etienne Balibar
Monolog niemowy
lipiec 21, 2008
Marek Jastrząb
Nowe państwo w Europie - Prussia?
listopad 2, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Świnki morskie w amerykańskich mundurach?
wrzesień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Społeczeństwo tworzy język a nie językoznawcy
listopad 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Oswajanie strachu
listopad 21, 2007
Jerzy Korczak
Dalekozwroczny
styczeń 14, 2008
PAP
Moja Polsko
luty 4, 2003
"uruchomiana" jest rezerwa polityczna w postaci PiS
listopad 6, 2006
www.pnlp.org.pl
Za zacieśnieniem integracji z Unią Europejską, choćby kosztem resztek suwerenności.
marzec 6, 2009
tłumacz
List do prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego
lipiec 24, 2005
Artur Łoboda
"Inicjatywa Społeczna" przeciwko amerykańskiej tarczy antyrakietowej - zbiórka podpisów
lipiec 30, 2007
nop
Specjalne stosunki
maj 22, 2006
z Prawica.Net przysłał Marek Olżyński
Moralność a la moralność
październik 27, 2005
Piotr
Rozbić układ
wrzesień 3, 2007
Marek Olżyński
"Formuły patriotyzmu w Europie Wschodniej i Środkowej od nowożytności do współczesności (XVI–XX w.)"
wrzesień 5, 2006
POLSKO - OBUDZ SIE
maj 28, 2003
Andrzej Komor
Nowe podatki, które udają opłaty
luty 19, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media