ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
więcej ->

 
 

Ostatnia szansa, by razem skruszyć opór Unii

Szefowie dyplomacji 10 państw negocjujących przystąpienie do UE w 2004 roku, w tym Polski, stoją być może przed ostatnia szansą, żeby razem skruszyć opór Unii, która nie chce zmieniać swego stanowiska w sprawach budżetu i rolnictwa.

Okazją będzie ich poniedziałkowe spotkanie z ministrami spraw zagranicznych 15 państw Unii w Brukseli. Od czasu przyjęcia przez Piętnastkę oferty finansowej na szczycie 25 pa?dziernika rozmowy z dziesiątką kandydatów prowadziła w imieniu Unii przewodnicząca jej Dania, wspierana przez Komisję Europejską.

Także w poniedziałek spotkanie otworzy szef duńskiej dyplomacji Per Stig Moeller, podsumowując ostatnie trzy tygodnie konsultacji z kandydatami. Potem przyjdzie kolej na krótkie wystąpienia dziesiątki i ewentualne riposty ministrów unijnych.

Na podstawie całości konsultacji toczących się od 28 pa?dziernika Dania spróbuje następnie w ciągu 7-10 dni określić granice możliwych ustępstw Unii w negocjacjach z Polską i innymi kandydatami.

W piątek dyplomaci unijni dawali na przykład do zrozumienia, że Unia pozwoli nowym członkom elastycznie potraktować niektóre elementy funduszu na rozwój wsi, tak żeby mogły posłużyć jako dopełnienie częściowych dopłat bezpośrednich dla rolników.

Większość dyplomatów raczej wyklucza natomiast zgodę na formalne przerzucenie środków z funduszu rozwoju wsi na dopłaty bezpośrednie dla rolników. Byłoby to sprzeczne z dążeniem takich państw jak Niemcy do stopniowej redukcji dopłat w całej Unii i przeznaczenia zaoszczędzonych pieniędzy na... rozwój wsi.

"To kwestia właściwej prezentacji. Polski rząd twierdzi, że w trakcie ratyfikacji trudno będzie przekonać Polaków, że to normalne, iż płacą pełną składkę, a nie dostają pełnych dopłat, nawet jeśli mają zagwarantowane, że globalnie wyjdą na swoje" - powiedział jeden z unijnych dyplomatów.

Przedstawiciele Piętnastki kuszą też możliwością "odzyskania" przez kandydatów części 2,567 mld euro, o które Unia - z inicjatywy Niemiec - obcięła globalną sumę funduszy strukturalnych dla nowych członków na lata 2004-2006, proponowaną przez Komisję Europejską.

Pewną elastyczność Unia będzie też skłonna wykazać w sprawie kwot (limitów) produkcyjnych w rolnictwie. Najtrudniej będzie z kwotą mleczną i plonem referencyjnym zbóż służącym do obliczania wysokości dopłat bezpośrednich.

W sprawie kwoty mlecznej "poruszamy się w bardzo wąskim przedziale, bowiem suma żądań Polski, krajów bałtyckich i Węgier jest znaczna, ale sprawa nie jest beznadziejna" - ocenił wysoki dyplomata unijny.

Sposobem złagodzenia ewentualnych problemów budżetowych nowych członków w 2004 roku będzie spodziewane przystąpienie nie od początku roku, lecz najprawdopodobniej 1 maja. Wtedy składka będzie odpowiednio niższa, a większość płatności z unijnego budżetu napłynie w wymiarze za cały rok.

Unijni dyplomaci nie chcą potwierdzić kategorycznej oceny komisarza ds. poszerzenia Guentera Verheugena, że nawet już i tak częściowe dopłaty bezpośrednie będą zredukowane proporcjonalnie do skróconego czasu przebywania w Unii w pierwszym roku, a fundusze strukturalne utrzymane w wysokości zaoferowanej przez UE na cały 2004 rok.

Wszyscy dyplomaci i urzędnicy Komisji Europejskiej są natomiast zgodni, że nie ma mowy o znaczącym podniesieniu wyjściowego poziomu dopłat i skróceniu okresu dochodzenia do ich pełnego wymiaru. Unia proponuje 25% w 2004 roku, a 100 proc. dopiero w 2013
17 listopad 2002

PAP 

  

Archiwum

Afera PiS. W obronie nie tyle Mirosława G. co demokracji i praworządności, a przeciw Relidze i zdegenerowanym karłom... Dwa
maj 8, 2007
tłumacz
Zamiast do KRYMINAŁU - przybywa do Białego Domu
listopad 21, 2005
tadeusz
Koniec z jarmarkami na krakowskim Rynku
wrzesień 5, 2007
Czy partie płacą podatek od darowizn?
kwiecień 20, 2006
PAP
Katyń
luty 15, 2005
Marian Hemar
Rzeczpospolita konfidencka
kwiecień 11, 2007
Witold Kowalczyk
Huta Ostrowiec w ręce pani Główki?
grudzień 14, 2002
IAR
Przyczyny kleski gospodarczej
grudzień 18, 2006
prof,Wlodzimierz Bojarski
Odezwa do Ludożerców i do samotnie stojącej walizki
sierpień 21, 2005
Wiesław Sokołowski
Młodzi politycy uczcili rocznicę śmierci Grzegorza Przemyka Poniedziałek, 14 maja
maj 14, 2007
sss
październik 25, 2004
Prostacy 1
luty 26, 2005
Życie jest Lepperem ("Życie")
marzec 18, 2004
Islam prosperuje bez procentów składanych
listopad 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Milion do wyparcia
sierpień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Możemy kupić 4 razy mniej paliwa...
listopad 3, 2005
INTERIA.PL
Zbrodnia Katyńska - 15.03.05 godz.15:30
marzec 8, 2005
Adam Słomka - Przewodniczący Konfederacji Polski
Bez Ideologii (?)
czerwiec 2, 2002
Marcin Masny
Papka medialna
Raport specjalny

kwiecień 28, 2003
Alina
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media