|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
więcej -> |
|
Wróżki na odsiecz Balcerowiczowi
|
|
Stabilność i umocnienie złotówki, kłopoty z umowami z Unią Europejską, popularność podróży na Księżyc, miłosne związki formalne, ale i szalone, pełne tajemnicy, a także nasilenie prac nad nowym paliwem - oto główne cechy roku 2006 wg warszawskiej wróżki Anny Świerczewskiej, która odwiedziła nasze przedsylwestrowe STUDIO FAKTY.INTERIA.PL
Rok 2006 znajduje się pod patronatem numerologicznej liczby 8, co w kartach tarota odpowiada karcie Sprawiedliwość. Będzie to więc rok, którego głównymi przesłaniami staną się sprawy dotyczące polityki, gospodarki, ekonomii, a także potężnych zagadnień związanych z Unią Europejską.
- W tym roku na pewno zostanie umocniona polska złotówka, osiągnie większą stabilność, nastąpi jej umocnienie na rynku międzynarodowym - twierdzi wróżka tarocistka Anna. Wg niej, bardzo duże znaczenie będzie miało umocnienie gospodarki USA i dolara. W roku 2006 mogą się pojawić różnego rodzaju nieporozumienia, niedomówienia dotyczące umów zawartych z Unią Europejską. - Generalnie będzie to rok, któremu będą patronować sprawy związane z administracją, policją, państwem, tajnymi służbami, załatwianiem spraw formalnych, urzędowych, prawnych i administracyjnych - przepowiada wróżka.
Wzmocni się zainteresowanie podróżami na Księżyc i to z dwóch stron - od strony badawczej, naukowej , ale i hobbystycznej. Wiele osób prywatnych zrealizuje swoje marzenia dotyczące podróży w Kosmos czy na Księżyc. W roku 2006 nasilą się tendecje do rozszerzenia wielu prac badawczych nad zastąpieniem tradycyjnego paliwa, ropy, czymś innym. Wg wróżki Anny, w roku 2007 te prace zostaną zakończone i na przełomie lat 2007/2008 nasze współczesne paliwo może zostać zastąpione innym. Ceny paliw powinny się dzięki temu obniżyć.
Jeżeli chodzi o sprawy związane z miłością, sercem - odwiecznym tematem związanym z ezoteryką - to wg wróżki Anny rok 2006 będzie, mówiąc z przymrużeniem oka, takim rokiem, w którym "na dwoje babka wróżyła". - Z jednej strony sprzyjał będzie zawieraniu prawnych, formalnych, urzędowych, cywilnych związków małżeńskich, tzw. małżeństw z intercyzą majątkową, w literze prawa. Z drugiej jednak strony będzie to rok pod patronatem Księżyca, a co za tym idzie: miłości, flirtów, romansów, iluzji, niedomówień, tajemnicy i niejasnych spraw, niekoniecznie mówiących otwarcie, nawet w partnerstwie - przewiduje. Ma to być rok pod hasłem romantyzmu, euforii i miłości.
- Związki, które powstaną w 2006 roku, będą to, jak się określa w ezoteryce, związki karmiczne - silne, uczuciowe, mocne, przeznaczeniowe . Cokolwiek będzie się działo w sprawach serca, będzie to nie do uniknięcia. Jeśli chodzi o sprawy dotyczące pracy, będzie to rok podpisywania umów, kontraktów. Być może ten rok przyczyni się do tego, że osoby pracujące więcej uwagi poświęcą ubezpieczeniom - takiemu formalnemu, prawnemu zabezpieczaniu się. Jeśli chodzi o szukanie pracy w krajach Unii Europejskiej to może nastąpić dość duże rozczarowanie - przewiduje wróżka.
Internautom wróżka zapowiada rok mocno zmysłowy, jawiący się jako "wyścig osób prześcigających się poziomem inteligencji, geniuszu i pomysłowości". - Nie ulega wątpliwości, że dojdzie do rozszerzenia się spraw, które są poruszanie na portalu, na arenę międzynarodową. Generalnie będzie panowała atmosfera otwartości, rodziny, serdeczności i zrozumienia.
Wg wróżki Anny, rok 2006 będzie rokiem możliwości, w którym społeczeństwo może być manipulowane przez opcje polityczne bąd? gospodarcze. Tendencje w 2006 roku idą w kierunku rozmów i pomysłów. - Dobrze by było, żebyśmy my, Polacy, mniej mówili, mniej narzekali, a więcej robili . Dla 2006 roku wybrałam kartę Maga, który określa nieskończoność możliwości w każdej dziedzinie życie. Za cokolwiek się we?miemy, to nam się uda, a nasze marzenia mogą się zrealizować. I te marzenia, pełne optymizmu, dotyczą sfery uczuć, pieniędzy, zdrowia, jak i spraw związanych z karierą, sprawami zawodowymi i biznesem. Nie bójmy się realizacji swoich marzeń, czego z całego serca państwu życzę - twierdzi wróżka tarocistka Anna.
Poznaj swoją przyszłość! Sprawd?, co powiedzą o niej inne wróżki!
(INTERIA.PL)
|
|
29 grudzień 2005
|
|
|
|
|
|
Apel do prezydenta
lipiec 16, 2007
Kobieta tytan
|
Zaproszenie "ZA"
na wystawę obrazów
CZESŁAWA RADZKIEGO
czerwiec 24, 2007
Wiesław Sokołowski
|
"Wojny Gwiezdne" i Obrona Przeciw Pociskom Balistycznym
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nauczyciel to nie zawod!
listopad 25, 2006
mik4
|
Marek Pol, minister infrakłamstwa
grudzień 23, 2002
zaprasza.net
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (2)
listopad 14, 2003
Leszek Skonka
|
Komu służą te kłamstwa?
maj 8, 2008
Artur Łoboda
|
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
|
Sześć województw to enklawy dziecięcej biedy
grudzień 2, 2002
PAP
|
Moralna odpowiedzialność za POLSKĘ
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nadzór w USA , Terror i Kłamstwa
czerwiec 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy skończy się prywata w sądach?
sierpień 26, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Ucz się póki masz od kogo !!!
grudzień 18, 2006
Wojciech Faber
|
Jews in Poland: A Cocumentary History
marzec 13, 2008
Przysłał I.C. Pogonowski
|
W USA stopy procentowe bez zmian
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Polityczna schizofrenia
wrzesień 22, 2003
Nasz Dziennik
|
Pomnik dla Reagana
lipiec 10, 2007
zmk
|
Tragedia polskiego autokaru we Francji stała się zaczynem kolejnej manipulacji społeczeństwem.
lipiec 26, 2007
pnlp
|
Internowani
marzec 1, 2006
przesłała Elżbieta
|
Prof Staniszkis o "zmarnowanej szansie" Millera
kwiecień 30, 2004
PAP
|
więcej -> |
|