|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
więcej -> |
|
Wyścig zbrojeń w przestrzeni kosmicznej a „Tarcza” w Polsce
|
|

W dniu drugiego lutego 2008, USA zestrzeliły nad Pacyfikiem zepsutego satelitę kosztem 100,000,000 dolarów. Stało się to wkrótce po apelu Rosji i Chin, żeby w ramach ONZ zawrzeć traktat o nie zbrojeniu przestrzeni kosmicznej. Apel ten USA odrzuciło i propaganda neokonserwtystów powołuje się na niedawne zestrzelenia satelity chińskiego przez Chiny, jako jeden z powodów zbrojenia przestrzeni kosmicznej przez USA.
Niedawno USA zademonstrowały SM-3 interceptor czyli pocisk należący do systemu obrony przeciwko pociskom balistycznym. Jednocześnie pocisk ten również nadaje się do celów bojowych przeciwko Rosji i Chinom. Tak więc, pocisk SM-3 jest jednym z pocisków które stanowią „samo sedno” obecnego sporu Waszyngtonu i Moskwy w sprawie wyrzutni, które mają być budowane w Polsce.
Zwolennicy budowy tego systemu w Polsce chcą również umieścić broń laserową w przestrzeni kosmicznej. USA stara się na razie osiągnąć „teoretyczną przewagę” na wypadek decyzji Waszyngtonu żeby zainicjować konflikt zbrojny atakiem „jako strona pierwsza,” działająca niby zapobiegawczo w formie tak zwanej „przeciw-siły” („counterforce”).
Program ten poważnie podminowuje pokój na świecie, ponieważ Chiny i Rosja polegają coraz bardziej na ruchomych wyrzutniach na lądzie i na morzu. Usiłowania ze strony USA do zdobycia przewagi za pomocą potencjalnego „pierwszego uderzenia” destabilizuje i zwiększania możliwości fałszywych alarmów, z katastrofalnymi skutkami dla krajów takich jak Polska, zwłaszcza w razie budowy w Polsce wyrzutni systemu „Tarczy.”
Donald Rumsfeld napisał artykuł na temat możliwego ataku na USA z przestrzeni kosmicznej jako „Powtórki Pearl Hrabor” i przyczynił się do przyśpieszenia wyścigu zbrojeń w przestrzeni kosmicznej, bardzo lukratywnego dla przemysłu zbrojeniowego. Celem USA jest zdobycie „kontroli” przestrzeni kosmicznej, według Raportu Komisji Przestrzeni Kosmicznej pod kierunkiem Rumsfeld’a, jednego z głównych architektów ataku i pacyfikacji Iraku, oraz zwolennika stosowania tortur, w celu wymuszania informacji z podejrzanych ludzi.
Bieżący etap projektu uzbrojenia przestrzeni kosmicznej przez USA ma być skończony około 2030 roku, ale obecnie program ten jest przyśpieszany. Chiny i Rosja mają podobne programy. Do czego ten niebezpieczny wyścig zbrojeń w przestrzeni kosmicznej doprowadzi ludzkość trudno przewidzieć.
Trzeba pamiętać, że zaczyna się również wyścig zbrojeń w przestrzeni kosmicznej między Chinami, Japonią i Indiami. Niespodzianką w Azji jest bliska współpraca Rosji z Chinami, po raz pierwszy w historii. Dzieje się to z powodu zagrożenia tych państw przez USA pod rządami Bush’a.
Naturalnie dla Polaków ważne są pertraktacje USA z Rosją na temat wyrzutni „Tarczy” w Polsce, położonej o cztery minuty lotu pocisku do Moskwy. Prezydent Bush przybył do uzdrowiska Soczi 5go kwietnia 2008, ale Biały Dom jest „pesymistyczny” w sprawie otrzymania zgody Putina na zainstalowanie systemu „Tarczy” w Polsce i w Czechach. Nikt nie może wykluczyć możliwości decyzji USA uderzenia w Rosję z zaskoczenia, w ramach pierwszego uderzenia „first strike.” Sprawa „Tarczy” obecnie stanowi główne zakłócenie stosunków USA z Rosją.
Rzeczniczka Bush’a powiedziała: „Jesteśmy we wczesnym stadium dyskusji” w sprawie „Tarczy” i dialog trwa między dwoma prezydentami, których kadencje kończą się. Bush zaklina się, że „Rosja nie jest wrogiem USA” i że nie chce on „Nowej Zimnej Wojny” oraz dalej opowiada o potrzebie „obrony przeciwko Iranowi”
Decyzja czy „Tarcza” będzie budowana w Polsce, wnioskując z treści, tonu i komentarzy w mediach amerykańskich, podjęta będzie w Waszyngtonie i w Moskwie, a nie w Warszawie, której reprezentanci, Sikorski i Tusk, służalczo targują się tylko o zapłatę, ale nie kwestionują ryzyka i kosztów politycznych dla Polski, w razie budowy tych wyrzutni na jej terenie.
.
Wobec negatywnej postawy Putina w sprawie „Tarczy,” prezydenci USA i Rosji obejrzeli w domu Pupina, w Soczki, siedmiometrowy model terenów skoczni narciarskich, projektowany na Olimpiadę Zimową 2014 roku, właśnie w tymże uzdrowisku nad Morzem Czarnym. Putin nawet pokazał na modelu, gdzie jacht Bush’a będzie mógł przycumować za sześć lat.
Wspólny weekend dał obu prezydentom możliwość zakończenia ich wzajemnych oficjalnych stosunków w czasie, kiedy po raz pierwszy w historii ludzkości, ludzkość ma środki, żeby z głupoty popełnić samobójstwo w nuklearnej „wojnie ostatecznej,” zwłaszcza przy użyciu pocisków z przestrzeni kosmicznej.
WWW.pogonowski.com |
|
12 kwiecień 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Długi szpitali od lat narastały w tempie ok. 1 mld zł/rocznie
luty 3, 2007
Adam Sandauer
|
Czego nie widzą daltoniści
kwiecień 17, 2008
Artur Łoboda
|
Prawdziwy powód ataku na Iran
marzec 19, 2007
Krassimir Petrov
|
Dzisiaj mam urlop
maj 12, 2008
Marek Jastrząb
|
"Big Cyc" i "Mały Fiutek"
styczeń 22, 2007
Jacek Zychowicz
|
Kilka uwag odnośnie wyborów prezydenckich
październik 24, 2005
Artur Łoboda
|
Lichwiarski kapitalizm powodem obecnego kryzysu
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Żołnierze GROM-u pójdą w ślady swojego dowódcy?
styczeń 26, 2004
wybiórcza
|
Aby Kwaśniewscy mogli popisywać się swoją "dobroczynnością"
luty 13, 2004
PAP
|
Czy doczekamy się Polskiego kongresmena w USA?
luty 28, 2009
Gregory Akko
|
Z frontu walki z faszyzmem
sierpień 4, 2006
®© Stanisław Michalkiewicz
|
Pytania do polityków, partii i ugrupowań politycznych działających w Polsce
listopad 6, 2006
Zdzisław Gromada
|
Pobieżne myśli w gumiakach i z widłami
luty 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Dwie miary
luty 3, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Muzeum ściąg
grudzień 11, 2002
Super Expres
|
Kto stoi za planem wojny z Iranem
sierpień 30, 2006
darek
|
Komisja Trójstronna i Klub Bildberga
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
|
Tak się traktuje ladacznice, które narzucają się same
październik 28, 2007
PAP
|
Referendum 2003 roku - Unia Europejska
czerwiec 1, 2003
" Zawisza Czarny "
|
Prosba
sierpień 28, 2007
Colas Bregnon - Redaktor Nuda Veritas
|
więcej -> |
|