|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
więcej -> |
|
Lewizna na wydziale prawa (ideały sięgają bruku)
|
|
***Rzecznik Praw Obywatelskich zażądał od rektora Uniwersytetu Gdańskiego ujawnienia informacji o osobach, które uczelnia przyjęła na studia prawnicze z odwołania.
Prof. Zoll pisze: "Za niedopuszczalne uważam zarówno odmawianie informacji o kandydatach przyjętych w procedurze odwoławczej, jak też nierówne traktowanie kandydatów na studia".
Ustalono, że komisja odrzuciła podania osób, którym zabrakło na egzaminie jednego punktu (w tym astmatyka i dziewczynę z biednej, wielodzietnej rodziny), a przyjęła dzieci z wipowskich rodzin, którym brakowało kilku-kilkunastu punktów. Jednemu brakowało ponad 20 pkt! Jego tata jest znaną trójmiejską osobistością.
Tymczasem uczelnia zaprotestowała przeciwko "bezpodstawnym oskarżeniom" oraz zapewniła o rzetelności i słuszności swoich decyzji.*** podaje Gazeta Wyborcza (15 pa?dziernika 2004).
Latem prezes gdańskiego sądu wysłał na UG list z poparciem dla sędziowskich dzieci, które nie dostały się na prawo. Akademicy byli oburzeni, a rekrutacją na prawo zaczęła się interesować policja. Ów "godny" prawnik wystosował specjalny "list referencyjny" (nadmienił delikatnie, że rodzice to doświadczeni a zasłużeni sędziowie) do komisji rekrutacyjnej.
W 2002 r. indeks "z odwołania - ważne względy społeczne" dostała córka samego rektora (również przyszła... prawniczka).
Prawdopodobnie podczas walki z zepsutym poprzednim systemem, ów przyszły rektor widział (jak większość młodych ludzi) bezeceństwa panujące w państwie, w tym w szkolnictwie wyższym.
Pewnie miał szczere chęci zmiany systemu, ale nie znał chłop realiów życia - piął się w hierarchii, założył rodzinę i... zapomniał o swych młodzieńczych ideałach.
No cóż - większość zapomina w ferworze robienia kariery o swych pięknych a (jak się okazuje) utopijnych marzeniach.
Jednak media są od przypominania i od czuwania, piętnowania oraz zawstydzania.
W międzyczasie wydział do walki z korupcją wszczął śledztwo w sprawie wręczenia łapówki (4 tys. zł) podczas rekrutacji na Wydział Prawa UG. Pieniądze szybko zwrócono, ale machina ruszyła - dobrano się do procedur przyjęcia 55 osób, które dostały się na studia z odwołania.
I mamy kompromitację prezesa gdańskiego sądu, rektora także w aspekcie swej córki oraz zwyczajów panujących na prawie (sic!) na tle korupcyjnych manier... Mało?
Gdyby powołano komisję na wzór poświęconej niejakiemu Lwowi tudzież Orlenowi, to mielibyśmy kolejną wielką aferę.
Oto końcowy fragment przyrzeczenia spisany z indeksu - *Wstępując do wspólnoty akademickiej, ślubuję uroczyście postępować godnie i uczciwie oraz mieć na względzie dobre imię Uczelni*.
Pewnie wysoce etyczni (w teorii!) pracownicy UG dawno zapomnieli o owych ślubach albo są przekonani, że to tylko takie ględzenie dla młodych i naiwnych żaków.
I potem tak wygląda cały ten dziwny a nasz kraj!
Zbyt górnolotne bywają teksty młodzieżowej przysięgi - z upływem czasu ich głębokie wartości rozsypują się i sięgają bruku - byłym studentom mamona przesłania takie studenckie przesłania.
Upadek tym większy, że do moralnego bagna weszli tak weterani jak i kandydaci do służby Temidzie. Hańba!
|
|
28 październik 2004
|
|
Mirosław Naleziński
|
|
|
|
Zamiast do KRYMINAŁU - przybywa do Białego Domu
listopad 21, 2005
tadeusz
|
Jest szansa dla Polski. Nawet użyteczni durnie zaczynają myśleć
wrzesień 9, 2008
|
"Nie udaje"
kwiecień 14, 2003
|
ODEZWA
DO AKURATNYCH
listopad 16, 2008
Wiesław Sokołowski
|
Wielki mit pod nazwą Unia Europejska - padł.
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
|
Przedłużone śledztwo ws. wypłat w EuRoPol Gazie
grudzień 23, 2002
PAP
|
Demokraci atakują Busha za interwencję w Iraku
PAP 02:00
listopad 15, 2005
PAP
|
TAŃCZˇ KOMARY WEDLE HASEŁ SWÓJ CZAS
grudzień 16, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Zostaną zawieszeni ci, którzy w "Odrze" nie interweniowali
sierpień 7, 2002
PAP
|
art 117 KK
czerwiec 10, 2004
Ustawodawca
|
"Wot kultura".
Koniec okresu ochronnego
marzec 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Grypsera dla frajerów
czerwiec 22, 2006
|
Władza i etyka
sierpień 23, 2003
"Niedziela"
|
Gdybym...
luty 16, 2005
Marian Hemar (Marian Hescheles 1901-1972)
|
Początek końca
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Polacy rozumieja zagrozenia ?
grudzień 5, 2005
przesłała Elzbieta
|
Tak się sprawuje władzę
luty 18, 2005
|
Komitet Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA"
luty 7, 2003
|
Koszt ropy naftowej w Iraku
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Apokalipsa już trwa...
czerwiec 19, 2007
aktualności pnlp
|
więcej -> |
|