ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
więcej ->

 
 

Parada błaznów dalej trwa


(Mieliśmy kiedyś "prawdziwego menszczyzne" Leszka Millera. Dziś inne bożyszcze kobiet święci triumfy)


Marcinkiewicz ministrem od stycznia


Kazimierz Marcinkiewicz być może otrzyma propozycję objęcia resortu gospodarki i zastąpi ministra Piotra Wo?niaka.

W styczniu były premier Kazimierz Marcinkiewicz ma otrzymać propozycję objęcia jednego z resortów gospodarczych - wynika z nieoficjalnych informacji PAP ze ?ródeł zbliżonych do kierownictwa PiS.

Ciągle nie wiadomo, jaka będzie przyszłość najpopularniejszego polityka w kraju. Były premier, który przegrał w II turze wyborów prezydenckich w Warszawie, udał się na odpoczynek, a decyzję o swojej przyszłości ma podjąć dopiero za miesiąc.

Rzecznik rządu Jan Dziedziczak powiedział w piątek dziennikarzom, że wkrótce po urlopie Marcinkiewicz otrzyma propozycję wejścia do rządu. Zastrzegł jednocześnie, że przed zakończeniem przeglądu resortów trudno powiedzieć, jaka to będzie propozycja.

Już we wtorek premier Jarosław Kaczyński zapowiedział, że Marcinkiewicz otrzyma propozycję wejścia do rządu. Mówił wtedy, że b.premier byłby doskonałym ministrem oświaty lub szefem któregoś z resortów gospodarczych.

Po tej wypowiedzi premiera, wicepremier i minister edukacji Roman Giertych oświadczył, że jeśli straci on swoje stanowisko, będzie to oznaczało koniec koalicji.

W piątek szef komitetu stałego Rady Ministrów Przemysław Gosiewski powiedział dziennikarzom, że udział Marcinkiewicza w rządzie nie dotyczyłby jednak "żadnych kwestii koalicyjnych". Nie chciał zdradzić szczegółów, ale - jak powiedział - chodzi o "kilka bardzo konkretnych propozycji".

Według nieoficjalnych informacji PAP ze ?ródeł zbliżonych do kierownictwa PiS, na czwartkowym posiedzeniu komitetu politycznego partii doszło już do wstępnego porozumienia, że byłemu premierowi zostanie złożona propozycja objęcia któregoś z resortów gospodarczych. Nieoficjalnie wiadomo też, że z pewnością nie zastąpi on ani minister rozwoju regionalnego Grażyny Gęsickiej, ani ministra skarbu Wojciecha Jasińskiego, których pozycja jest niezachwiana. Może chodzić więc o Ministerstwo Gospodarki, któremu obecnie szefuje Piotr Wo?niak.

Takie informacje pojawiły się również na blogu europosła Samoobrony Ryszarda Czarneckiego. Według niego, Wo?niak po odejściu z resortu mógłby "zostać skierowany do jakiejś ważnej spółki Skarbu Państwa".

Czarnecki w rozmowie z PAP, powiedział że jego informacje pochodzą "ze ?ródeł okołorządowych" i że w pełni je podtrzymuje.



1 grudzień 2006

¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP 

  

Archiwum

Prawdziwy portret "władzy"
luty 6, 2006
PAP
Polska oskarżana o szowinizm
styczeń 19, 2006
PAP
Ideał Zachodu - panowanie nad światem niewolników
luty 9, 2006
Zbigniew Jankowski
Granice obelgi koniecznej
lipiec 18, 2007
Marek Olzyński
Katolicy do synagogi marsz, by modlić się z żydami do Mamona
sierpień 22, 2005
Marek Głogoczowski
Problem żydowski wg Theodorakisa
wrzesień 7, 2004
Antyprogramy, antypodrecznik
kwiecień 24, 2003
przesłała Elżbieta
Pani doktor Halino Zamel, Kocham Panią! Pani doktor Halino Zamel
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
Tempora, leges i mores
grudzień 4, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Poza Unią jest życie
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Własność rzecz święta cz.1
maj 14, 2008
Dariusz Kosiur
Wolna Polska
czerwiec 28, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Wyzysk Przez "Korporacje" Zagrożony w Ameryce Łacinskiej?
styczeń 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dymać Policję!
styczeń 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czarnecki o Unii
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
Władza i etyka
sierpień 23, 2003
"Niedziela"
Gen. Heda-Szary jako polityk
grudzień 1, 2006
Zbigniew Dmochowski
Gra w trójkąty (wajmarskie)
maj 10, 2003
P.
Kandydat z malwersacjami w tle
sierpień 7, 2002
PAP
Cytat dnia
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media