ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Bankructwo Ukrainy 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
więcej ->

 
 

Bush pozostał sam ze swymi urojeniami


Zapowied? zniszczenia przez Irak rakiet dalekiego zasięgu i ostrzeżenie Rosji o możliwości użycia weta podczas głosowania nad drugą rezolucją w sprawie Iraku w Radzie Bezpieczeństwa wywołały napięcie zarówno w Waszyngtonie, jak i w Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Zdaniem obserwatorów politycznych prezydent George Bush znalazł się w najtrudniejszej sytuacji od czasu rozpoczęcia konfliktu irackiego. W poniedziałek Wielka Brytania przy współpracy Stanów Zjednoczonych i Hiszpanii złożyła w Radzie Bezpieczeństwa ONZ projekt drugiej rezolucji - stwierdzającej, że Irak narusza postanowienia rezolucji 1441 z 8 listopada, co otwierałoby drogę do interwencji w Iraku.

Zdaniem amerykańskich komentatorów jeśli Irak podczas tego weekendu rozpocznie likwidację rakiet dalekiego zasięgu, a Biały Dom nie złagodzi swojego stanowiska, poparcie dla polityki prezydenta Busha wśród Amerykanów może spaść o 20%. Gdyby go tego doszło, prezydent Bush może przystąpić do wojny z Irakiem z zaledwie 30-procentową akceptacją wyborców.

W Narodach Zjednoczonych mówi się, iż szanse Amerykanów na uzyskanie poparcia Rady Bezpieczeństwa - po zapowiedzi użycia weta przez Rosję - są bliskie zeru.

Mimo, że amerykańscy dyplomaci przeprowadzili wczoraj - jak określono - najostrzejszą akcję lobbingu wśród członków Rady Bezpieczeństwa, nie udało im się uzyskać nowych głosów poparcia. Wśród pięciu stałych członków Rady Bezpieczeństwa mających prawo weta Francja, Rosja i Chiny są przeciwne zbrojnej interewncji w Iraku.
1 marzec 2003

IAR 

  

Archiwum

Koniec Napolenow IV RP?
kwiecień 15, 2007
wasylzly
Jeden z tysięcy podobnych sędziów
styczeń 6, 2003
PAP
Wesołych Świąt
kwiecień 19, 2003
Papież wie, po co przyjeżdża do Polski
sierpień 18, 2002
PAP
Korupcja
lipiec 29, 2003
Mikołaj Wójcik
KREDYT SPOŁECZNY - ROZWIˇZANIEM EKONOMICZNYM
sierpień 15, 2002
"Michael"
"Unicestwić Warszawę i jej ludność"
lipiec 29, 2004
Jan Sidorowicz
Bez ryzyka
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
O Suwerenność Narodu Polskiego. Proklamacja
sierpień 26, 2007
Jerzy Rachowski
Majchrowski a masoni
listopad 8, 2005
Artur Łoboda
Czym skorupka za młodu
marzec 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Emigracja lekarzy czy propaganda?
lipiec 25, 2005
Adam Sandauer
Właściwy człowiek
styczeń 28, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Naturszczycy wracają
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Jan Maria Rokita: kopalnie trzeba zamykać
grudzień 9, 2002
Nastepca F-16
grudzień 6, 2006
Goska
Papież cacy kiedy zwalcza komunę. Papież be, kiedy sprzeciwia się agresji
luty 1, 2003
zaprasza.net
Polska nauka zasugerowana zerem bezwzględnym
marzec 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kiedy przygłup próbuje coś tłumaczyć
maj 24, 2008
Artur Łoboda
Israel Über Alles
listopad 14, 2007
przysłał ICP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media