ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
więcej ->

 
 

Budowa "trzeciego filara" siły Żydów



Według profesora Jeffrey’a M. Peck’a, autora książki „Żyd w Nowych Niemczech” („Being Jewish in New Germany”), Europa jest trzecim filarem siły Żydów na świecie.

Pierwszym filarem są okiełzane przez Żydów Stany Zjednoczone. Stało się to po kryzysie w walkach o Kanał Sueski i po wykorzystaniu przez Żydów procesu emancypacji murzynów, dzięki któremu to procesowi, Żydzi przejęli w USA przywódczą rolę od Anglo Saksonów. Z tego powodu wielu nazywa Amerykę „United States of Israel.” Drugim filarem wymienionym przez Jeffrey’a Peck’a jest państwo Izrael.



Peck pisze, że największe skupisko Żydów w Europie jest w W.Brytanii. Natomiast Francja zajęła drugie miejsce w ilości Żydów na kontynencie europejskim w rezultacie powojennych pogromów inscenizowanych przez NKWD i sjonistów w latach 1945-47 w państwach satelickich, z którch terenów wówczas wypędzono 711,000 Żydów, w celu zaludnienia Izraeala, oficjalnie uznanego jako państwo przez ONZ w 1948 roku. Po kilkunastu pogromach inscenizowanych przez NKWD i sjonistów, włącznie z pogromem kieleckim i czterema pogromami w samym Budapeszcie, do Palestyny wówczas dotarło 230,000 Żydów, wielu weteranów armii komunistycznych. Natomiast wiekszość z uciekinierów żydowskich wolała pozostać we Francji lub wyjechać do USA.



Za pomocą prowokacji i pogromów, sjonistom udało się sprowadzić do Izraela 550,000 Żydów, od wieków osiadłych w krajach arabskich, ku rozgoryczeniu wielu z pośród wypędzonych, jak to pokazał Mike Wallace na programie CBS „20 Minutes,” poświęconym tragedii Żydów z Damaszku. Od lat więcej Żydów wyjeżdża z posowieckich terenów do Niemiec niż do Izraela.



Rabini uważaja za Żydów potomstwo Żydówek, nawet jeżeli ludzie ci są ateistami, lub przeszli na machometanizm. Natomiast jeżeli urodzony Żyd stanie się Chrześcijaninem to automatycznie jest całkowicie odrzucony od Żydostwa. Talmudyczny Judaizm skrystalizowany w 600 lat po Chrystusie, jest odmianą Judaizmu nastawionego na walkę przeciwko Chrześcijaństwu i nauczającego, że nie-Żydzi powinni być traktowani jak bydło. Nie-Żyd może uzyskać tożsamość żydowską za pomocą formalnego przejścia na Judaizm włącznie z obrzezaniem.



Możliwość wyjazdu do Niemiec z terenów posowieckich jest atrakcyjna ekonomicznie dla wielu ludzi, tak że obecnie w Niemczech jest około 120,000 Żydów spełniających kryteria rabinów oraz dzieśątki tysięcy ludzi, którzy przyjechali ze wschodu jako Zydzi lub jako członkowie rodzin żydowskich i teraz są jakoby Żydami niższej klasy nie uznawanymi za Żydów przez rabinów.



Peck określa nowe formy antysemityzmu w Niemczech i analzuje stosunki Żydów z Turkami na terenie Niemiec jako członkami drugiej ważnej mniejszości w zjednoczonych Niemczech. O znaczeniu mniejszości polskiej w Niemczech, Peck nie wiele mówi, chociaż do Niemiec po wojnie przyjechało dwa miliony ludzi polskiego pochodzenia. Około 300,000 Polaków w Niemczech ma polski paszport. Podczas gdy mniejszość niemiecka ma gwarantowanych prawnie kilka stałych miejsc w sejmie o tyle w Niemczech w Bundestagu i Landtag’ach niema żadnej polskiej reprezentacji i władze niemieckie prowadzą politykę germanizacji Polaków, zwłaszcza ludzi pochodzących z zaboru pruskiego. Dzieje się tak mimo podpisania w 1991 roku przez Polskę i Niemcy traktatu Przyja?nie i Stosunków Dobrosąsiedzkich. Żydzi w Niemczech tradycyjnie solidaryzuj a się z Niemcami przeciwko Polakom.



Stosunki Żydów z Turkami na terenie Niemiec nie wiele mają wspólnego z faktem, że do niedawna „Izrael uważał Turcję za sprzymierzeńca zesłanego z nieba,” jak to pisał Victor Ostrovsky, były oficer Mossadu i autor książek „Za pomocą oszustwa” („By way of deception”) i „Po drugiej stronie oszustwa” („The other side of deception”) na temat działalności Mossad’u. Tureckie służby specjalne i wojsko w latach powojennych miały wyjątkowo dobre stosunki z Izraelem, którego lotnictwo ćwiczyło w Turcji i Turcja była naważniejszym sprzymierzeńcem Izraela na Bliskim Wschodzie.



Peck twierdzi że niemieckie służby specjalne blisko współpracują z Mossad’em. Współpraca rządu niemieckiego z Izraelem i z Żydami ma jakoby podnieść opinię o Niemczech na międzynarodowej arenie, według Karen Remmler, współautorki antoplogii: „Współczesna literatura żydowska w Niemczech.”



Według profesora Jeffrey’a M. Peck’a, autora książki „Żyd w Nowych Niemczech” Europa wraz z Niemcami i Polską jest trzecim filarem siły Żydów na świecie. Ciekawe jaką rolę w tym trzecim filarze sił żydowskich na swiecie będzie miała Polska od której żydowski ruch roszczeniowy żąda 65 miliardów dolarów. Zbrodnie NKWD i sjonistów w latach 1945-47 są przygotowywane w nowej wersji J.T.Gross’a jako amunicja dla żydowskiego ruchu roszczeniowego, którego jednym z przedstawicieli w Niemczech jest Jeffrey Peck.

www.pogonowski.com
1 maj 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Zabić ze strachu
sierpień 6, 2004
Zygmunt Haduch Meksyk
Zamiast relacjonować, media generują konflikt
październik 24, 2004
Adam Sandauer
Ośmieszenie pewnego doniesienia PAP
marzec 3, 2008
tłumacz
W kręgu antygórniczej ideologii
styczeń 3, 2004
Adrian Dudkiewicz
Ataki na Meczety - Wojna Domowa w Iraku?
luty 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
The Iraqi National Resistance
styczeń 22, 2008
nadesłał Marduk
Ciekawy film o " wojakach" w Iraku
styczeń 19, 2007
marduk
Prasa w USA: słowa papieża skierowane szczególnie do Polaków
sierpień 19, 2002
PAP
Protest
listopad 9, 2005
przesłała Elżbieta
"¬le księgowała"
lipiec 6, 2002
PAP
Rozrywka jak na Titanicu- USA tonie :)
sierpień 11, 2007
marduk
Błędy i wypaczenia w III RP
marzec 23, 2005
Leszek Skonka
Oświadczenie Stronnictwa Narodowego Okręgu Opolskiego
wrzesień 1, 2004
Bolesław Grabowski
Żaden król polski nie stał na szafocie,
wrzesień 14, 2006
totezja
Co się dzieje?
październik 29, 2007
bez podpisu ( . )
"Trzech tenorów", dwóch idiotów
marzec 21, 2003
Artur Łoboda
"Nareszcie Balcerowicz beknie"
marzec 13, 2006
Przedruk
Bogactwa naftowe Iraku dla USA i W. Brytanii The Independent on Sunday
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
Prawdziwy portret "władzy"
luty 6, 2006
PAP
Kiedy Odsiecz Zielonogórska?
maj 14, 2005
konstytucjonalista
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media