|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
więcej -> |
|
Żydowskie nagrobki jako fundament stodoły
|
|
Żydowskie nagrobki jako fundament stodoły
Prokuratura Rejonowa w Lubaczowie w woj. podkarpackim otrzymała zawiadomienie o tym, że jedna z mieszkanek Wielkich Oczu użyła kamiennych nagrobków z żydowskiego cmentarza jako części fundamentów swojej stodoły - poinformował szef lubaczowskiej prokuratury, Jan Michalczyszyn.
"Sprawę przekazałem Komendzie Powiatowej Policji w Lubaczowie, która wszczęła postępowanie wyjaśniające" - powiedział dziennikarzowi prok. Michalczyszyn.
W Wielkich Oczach pod koniec II wojny światowej kamienne płyty z wyrytymi na nich hebrajskimi napisami były powszechnie wykorzystywane jako materiał budowlany w tamtejszych gospodarstwach. Jedni robili z nich schody, inni używali przy wznoszeniu zabudowań. Kilka lat temu mieszkańcy zaczęli oddawać macewy. Przynosili je na miejscowy cmentarz, skąd zostały zabrane.
"Tylko jedna pani nie godzi się na oddanie macew, na których wspiera się jej stodoła" - mówi prezes Stowarzyszenia na rzecz Odnowy Zabytków Kultury Żydowskiej w powiecie lubaczowskim, Bogdan Lisze, który powiadomił o tym prokuraturę.
Starsza kobieta domaga się prawie 30 tys. zł w zamian za zgodę na rozebranie stodoły i wyciągnięcie spod fundamentów kamiennych tablic. Do właścicielki stodoły wysłał list ambasador Izraela w Polsce, Shewach Weiss, który podkreślił, że zgoda na oddanie macew byłaby wyrazem wielkiego humanizmu. Kobieta nie chce jednak zgodzić się na oddanie macew, jeśli nie otrzyma za to pieniędzy.
"Nie wykluczam, że w tej sytuacji zajdzie konieczność przymusowego odebrania macew, jeżeli właścicielka posesji nadal będzie odmawiać zgody na ich dobrowolne oddanie" - powiedział prokurator Michalczyszyn
(PAP)
Komentarz
Nawet po śmierci równi i równiejsi
Jednym z najbardziej hańbiących w historii naszego Kraju jest stosunek do grobów.
W tysiącletniej historii Polski nigdy nie niszczono i nie profanowano własnych grobów tak - jak to ma miejsce w III RP, w której zdemoralizowana - poddana manipulacji medialnej - młodzież zniszczyła wiele katolickich cmentarzy.
Jednak już wcześniej - w czasach PRL, na masową skalę niszczono cmentarze na ziemiach zachodnich, z nadzieją wymazania śladów bytności Niemców na tych terenach.
Ten skandaliczny proceder - realizowano programowo - zgodnie z wytycznymi politycznymi PZPR
Kamień z zrujnowanych nagrobków wywożono w głąb Polski i przerabiano.
Niedawno, w jednej z podkarpackich wsi odnaleziono macewy po żydowskim cmentarzu, które (jak podają media) uchronił przed zniszczeniem jeden z chłopów, układając w stosy podpierające stodołę. Podobno w czasie wojny Niemcy wyłożyli nimi miejscową drogę.
Żydzi, którzy zauważyli te macewy pod stodołą chcieliby, aby trafiły one na cmentarz - co wydaje się najrozsądniejsze.
Zapewne prędzej czy pó?niej, bez wielkiego rozgłosu znalazłyby się na cmentarzu, gdyby nie jedno wielkie AJ-WAJ podniesione przez polskojęzyczne media.
(Artur Łoboda)
|
|
11 listopad 2003
|
|
|
|
|
|
Blefowanie i pogróżki Waszyngtonu przeciwko Iranowi
maj 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Irak
czerwiec 8, 2003
przesłala Elżbieta
|
Wizyta George W. Bush'a
Gość w dom…
czerwiec 8, 2007
Kazimierz Murasiewicz
|
Przesłanie Kaczyńskiego
styczeń 27, 2006
zaprasza.net
|
Manekinka
listopad 22, 2003
Andrzej Kumor
|
Chcą być policjantem świata.
Reakcje prasy światowej na wojenne deklaracje USA
marzec 19, 2003
Waldemar Maszewski, Hamburg
|
13 Grudnia
grudzień 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Odezwa do wstydu
styczeń 29, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
Zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Rodaków
grudzień 26, 2006
zaprasza.net
|
Żydzi stanowią więcej niż połowę najbardziej wpływowych ludzi na świecie - stwierdza ranking pisma Vanity Fair
październik 18, 2007
Lech Maziakowski
|
Przykład Norymbergi napawa optymizmem.
lipiec 27, 2004
|
Kulisy przymierza Polska-USA w Iraku
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Wojskowa dyktatura
wrzesień 4, 2003
Stanisław Tyminski
|
Wojskowa współpraca dwóch agresorów
kwiecień 11, 2005
cywilizowany
|
Dlaczego nie przyjąłbym do KZM Romana Giertycha?
Komentarz do wywiadu R. Giertycha dla "GW"
lipiec 23, 2006
Adam Wielomski
|
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
|
Do Redakcji: Uwaga o protalu zaprasza.net
maj 24, 2006
Gosc
|
Niezależne Obchody Rocznicy Strajków Sierpniowych 1980 we Wrocławiu
sierpień 24, 2005
Leszek
|
Buchanan’s false image of Hitler in to the “Unnecessary War.”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czesi zrobią to, co się nawet Stalinowi nie śniło
luty 28, 2008
marduk
|
więcej -> |
|