|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
więcej -> |
|
Komu służy awantura wokół Wałęsy
|
|
Komu służy awantura wokół Wałęsy.
Jak zapewne zauważyli Państwo, moje teksty są bardzo nierówne, okraszane literówkami, powtórzeniami i innymi błędami.
Czasem nie mogę sobie pozwolić na powtórne ich przeczytanie.
Notoryczny brak czasu daje o sobie znać.
Mimo to staram się punktować szczególne wydarzenia polityczne i społeczne.
Od dłuższego czasu rozwija się afera związana z współpracą Lecha Wałęsy z systemem komunistycznym.
Pozwolę sobie na krótkie przedstawienie swojego punktu widzenia a wnioski pozostawić Państwu.
Dziś mamy wielu odważniaków - znających - po fakcie historię i opowiadających o swoim bohaterstwie czasów komuny.
Lecz tak naprawdę - w tamtych czasach nie było odważnych bo ci ginęli w niewyjaśnionych okolicznościach.
Kto walczył z komuną był samobójcą.
Ja nie miałem na to najmniejszej ochoty. Brak kolaboracji, izolacja od systemu i jego elementów, wydawała mi się wystarczającym zachowaniem godności, honoru.
Byli jednak ludzie, którzy poddali się i dali się złamać.
Do takich należał Wałęsa.
Z czasem zapewne znienawidził swoją rolę kolaboranta, a znając układy w obrębie SB zdobył się na odwagę.
Czy była to odwaga osobista, czy grupy spiskowej - wewnątrz SB, tego nie wiem.
Wiem natomiast, że co najmniej od 1988 roku istniała w SB grupa dążąca do zmian politycznych w Polsce.
I z tego powodu doskonale rozumiałem rozwój strajków gdańskich 1980 roku.
Nie wiedziałem tylko - w którym kierunku potoczą się zmiany.
Jak się niedługo okazało, było wiele ośrodków, dążących do przejęcia inicjatywy i władzy politycznej.
Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Dlatego wprowadzony został Stan Wojenny - satysfakcjonujących większość uczestników gry politycznej - z krajami zachodnimi włącznie. Nie zamierzały one zrobić niczego więcej, po za pustymi gestami wobec Polaków.
Jako katalizator przemian - w latach komuny - Wałęsa wykonał pożyteczne zadanie dla Polski.
Haniebna rola przypadła mu w okresie prezydentowania - kiedy nadzorował rozpoczęcie procesu demontażu Państwa Polskiego.
Jego haniebna rola nie podlega dyskusji.
Zastanawia więc rola tych ludzi, którzy odwracają uwagę od ważnych współczesnych problemów - grzebiąc w przeszłości elektryka.
Państwo Polskie przeszło w etap gnicia. I zaczyna cuchnąć.
Wywołanie sztucznych, publicystycznych wiatrów, nie na wiele się zada. Bo i tak zobaczymy tylko trupa naszych marzeń, naszych nadziei.
Komu więc służy awantura wokół przeszłości Wałęsy i kto na tym korzysta.
Adolf Hitler również zaczynał karierę jako konfident policji, by po jakimś czasie przejąć władzę nad ruchem - który miał inwigilować.
Jakże żałosne podobieństwo.
P.S.
Zawłaszczenie nieruchomości dokonywało się wieloetapowo.
Najpierw dokonywało wyjątkowo bezczelnego oszustwa prawniczego - fałszując dokument. Zdarzało się w dokumentach, że130-letnia osoba dawała pełnomocnictwo....
Pó?niej szybko sprzedawało nieruchomość, by w łańcuszku kupujących uniemożliwić powrót do stanu sprzed oszustwa.
Podobnie ma się sytuacja z gospodarką polską.
Najpierw księgowało potężne długi Skarbu Państwa, by teraz przenieść je na barki obywateli bez możliwości kontroli jego przyczyn.
Niedługo okaże się, że mamy monstrualny dług, którego nie jesteśmy w stanie spłacić.
Każdy kto odwraca głowę od bieżących problemów ekonomicznych - czy to przez awanturę wokół Wałęsy, aborcji, pedałów i innych zastępczych tematów - staje się narzędziem zniewolenia ekonomicznego Polski.
Żalenie się na haniebne czyny tego człowieka, nic nam nie da. Ułatwia za to sprawę wrogom Polski.
|
|
11 czerwiec 2008
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Atak na Irak (II)
luty 3, 2007
przesłał ICP
|
Nie oglądajcie się
marzec 13, 2003
zaprasza.net
|
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Imam Chazbijewicz: wizyta papieża wzmocniła państwo polskie
sierpień 19, 2002
PAP
|
Największy polski prozaik (wedle "tłumacza")
marzec 30, 2008
tłumacz
|
Ubeckie podchody
grudzień 4, 2003
Andrzej Kumor
|
Iran nadal opiera się osi USA-Izrael
marzec 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Podwójne święto, podwójna radość
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
|
Może ktoś z Państwa doradzi
wrzesień 27, 2006
zaprasza.net
|
Szaron nawołuje USA do ataku na Irak
sierpień 16, 2002
IAR
|
USA tonie w długach, a Chiny boją się wolnej wymiany swojej waluty?
sierpień 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kupując polskie produkty
kwiecień 22, 2004
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
Polska Partia Pracy - pomijana w sondażach przedwyborczych alternatywą dla obecnych partii?
październik 7, 2007
Dorota
|
"Miss Universe"
maj 31, 2005
Piotr Mączyński
|
Liban a doktryna Geremka
sierpień 5, 2006
Adam Wielomski
|
Ograniczona demokracja w USA
sierpień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Z tarczą na ramieniu ...
styczeń 17, 2008
Gregory Akko
|
Polacy nie umieją i nie chcą rządzić się w własnym kraju
styczeń 16, 2003
PAP
|
Rząd poręczył, my oddamy
lipiec 4, 2002
PAP
|
więcej -> |
|