ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
więcej ->

 
 

Konstytucja USA traci znaczenie?

Amerykański system rządów oparty na konstytucji nie był planowany dla imperium, które bez przerwy toczy wojny lub przygotowuje się do wojny. Sam koncept federalizmu jest przeciwieństwem takich rządów silnej ręki, jakie są potrzebne do stałego stanu pogotowia do interwencji na skalę globalną. Cały system kontroli władzy wykonawczej przez władzę ustawodawczą i niezależny wymiar sprawiedliwości, nie nadaje się do rządzenia imperium, które wymaga całkowitego dominowania przez władzę wykonawczą, czyli w USA, urząd prezydenta.



Ciekawe jest czy w obliczu obecnego kryzysu, Amerykanie zdobędą się na obronę swojej konstytucji i wolności obywatelskich, oraz zakończą stałe interwencje, niby pod pozorem gwarancji bezpieczeństwa, czy też będą kontynuować politykę imperialną i przyzwolą na formalne przetworzenie rządów w USA, w system coraz bardziej zcentralizowany i autorytatywny.



Podstawowym zagrożeniem demokracji amerykańskiej jest ideologia ruchu neokonserwatywnego, stworzona przez trockistów nowojorskich, nawróconych na radykalny syjonizm i oddanych budowie wielkiego Izraela, w ramach „Nowego Bliskiego Wschodu" przy równoczesnym zdobywaniu ropy naftowej oraz gazu ziemnego dla wielkich korporacji międzynarodowych, w dodatku do spełniania innych wymogów kompleksu wojskowo-korporacyjnego.



Obecne zagrożenie dla demokracji w USA, przewidywał już prezydent Ike Eisenhower. Natomiast jego następca, prezydent John Kenndy, przypłacił życiem za jego sprzeciw, przeciwko uzbrojeniu Izraela w broń nuklearną. Szczegóły tej tragedii można znale?ć na Internecie pod adresem JFKMONTREAL. Natomiast obecny prezydent George Bush jest uważany przez radykalnych syjonistów za najlepszego prezydenta amerykańskiego, tak dla budowy wielkiego Izraela jak i dla kompleksu wojskowo-korporacyjnego.



Obecny światowy kryzys ekonomiczny zaczął się w USA, w formie kryzysu spowodowanego przez spekulantów nieruchomościami, którzy w bankach udzielali bardzo ryzykowne pożyczki, na wysoki procent w formie pożyczek hipotecznych, proporcjonalnych do nagłego wzrostu wartości takich nieruchomości, jak domy mieszkalne. Kontrakty tych ryzykownych pożyczek pomieszano z papierami wartościowymi wysokiej jakości w transakcjach międzybankowych na światową skalę. W rezultacie wynikła panika, spowodowana stratą zaufania do papierów wartościowych w wymianie między bankami na rynku międzynarodowym.



W lecie 2008, Eliot Spitzer, gubernator stanu Nowy Jork, i jakoby „przyszły pierwszy żydowski prezydent USA," rozpoczął „bić na alarm," żeby opanować t. zw. „subprime lending crisis," jak to nazywa się obecna panika, spowodowana załamaniem się kredytu międzynarodowego w wyniku oszukańczych pożyczek hipotecznych w Ameryce. W ramach nadzoru urzędu bezpieczeństwa wewnętrznego w „wojnie Bush'a przeciwko terrorowi," władze federalne wiedziały z podsłuchu i inwigilacji o treści przygotowywanej kampanii Spitzer'a i prewencyjnie skompromitowały go, za pomocą ujawnienia jego regularnych wizyt u prostytutki.



Obecny głęboki kryzys nie jest zjawiskiem cyklicznym, jest raczej zjawiskiem epokowym, sygnalizującym zmiany w światowym układzie sił. Kryzys ten zapowiada się być na większą skalę niż depresja, która zaczęła się w 1929 roku i zakończyła wyłącznie dzięki sprzyjającej USA koniunkturze, spowodowanej Drugą Wojną Światową. Już w 1937 roku prezydent F. D. Roosevelt uważał, że tylko wojna może wyprowadzić Stany Zjednoczone z zapaści ekonomicznej.



Obecnie, w epoce nuklearnej, wojna nuklearna grozi ludzkości „wojną ostateczną," która jest nie do przyjęcia jako strategia zwalczania kryzysu ekonomicznego. Nic dziwnego, że niektórzy politycy w USA mówią, że Ameryka potrzebuje Rosji, a Rosja Ameryki, zamiast grozić Rosji wojną, jak to czyni kandydatka republikańska, Pani Palin, na której nodze widać przez pończochy dziwny tatuaż astrologiczny.



Jak wiadomo, pani Palin, kandydatka na wiceprezydenta USA, należy do sekty religijnej fundamentalistów protestanckich i wierzy, że żyjemy w epoce apokalipsy i że zwycięstwo Izraela nad Arabami jest konieczne, dla powrotu Chrystusa na ziemię. Obecnie ona i senator John McCain krytykują wysiłki ministra skarbu USA, który już wypłacił ponad pół tryliona dolarów, żeby ratować bankrutujące międzynarodowe instytucje kredytowe w Nowym Jorku, za pomocą wypłat ze skarbu państwa.



Ponieważ USA jest zadłużone na ponad dziesięć trylionów dolarów i ponosi koszty wojny i okupacji Iraku, obliczane w sumie na blisko pięć trylionów dolarów, długi te w dodatku do innych zadłużeń, przekraczają sumy, jakie w najbliższych lata są w stanie zapłacić obywatele amerykańscy, w formie podatków. Ironią losu jest, że kandydat na prezydenta z partii demokratycznej, Barak Obama, lepiej rozumie posunięcia obecnego ministra skarbu, niż niby zbuntowany („maverick") kandydat republikański John McCain wraz z kandydatką Sarah Palin.
20 wrzesień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Kiedy w Polsce pojawi się rozum .........
lipiec 8, 2008
Artur Łoboda
List do prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego
lipiec 24, 2005
Artur Łoboda
Katrina
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Oskarżeni i oskarżeni
maj 10, 2005
Adam Zieliński
Brazylia Uniezależnia się od Ropy Naftowej
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Imperium Mundi - polityczna forma globalizacji
listopad 14, 2006
Tomasz Gabiś
sdfsaf
październik 4, 2005
adssa
Lepper wzywa do obywatelskiego nieposłuszeństwa
sierpień 12, 2002
PAP
Sowieci - w Norymberdze - żądali postawienia Niemców przed sądem za zbrodnię katyńską. A Bush ....?
luty 2, 2004
PAP
Cenzura Internetu przez rząd USA przegrywa z sądami i z Kongresem
lipiec 22, 2007
tłumacz
Prezydent Olsztyna
luty 15, 2008
Wikipedia
Podwójny Kryzys w Radzie Bezpieczeństwa w ONZ
lipiec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
VII rocznica agresji NATO na Jugosławię
marzec 23, 2006
Tadeusz Samitowski
Polityka Busha a Polska
czerwiec 7, 2003
Krzysztof Wyszkowski
mozajka
wrzesień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Miejcie nadzieję
marzec 14, 2009
Adam Asnyk
Co robić?
marzec 30, 2003
Andrzej Kumor
Pamięci ks. Jerzego Popiełuszki
październik 24, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część trzecia: Zbrodnie sjonistów
czerwiec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Postępowania zaciemniające
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media