ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Bankructwo Ukrainy 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
więcej ->

 
 

Skutki Teokratycznej Wiekszości Wyborców w USA

Fatalne skutki pojawienia się teokratycznej większości wyborców, fundamentalistów protestanckich politycznie nawróconych na radykalny sjonizm w USA jest tematem nowego opracowania przez znanego politologa. Kevin Phillips jest autorem książki: "Teokracja Amerykańska: Radykalna Religia, Ropa Naftowa i Zadłużenie – Niebezpieczeństwa w 21szym Wieku." Phillips uważa, że przejęcie kontroli partii republikańskiej w USA przez neokonserwatystów w oparciu o fundamentalistów protestanckich poprzedza katastrofę tak Republikanów jak i całych Stanów Zjednoczonych. Ideologia neokonserwatystów została stworzona przez Żydów, trockistów nawróconych na sjonizm, takich ludzi jak William Kristol. Phillips analizuje trudności Ameryki w perspektywie historycznej począwszy od Imperium Rzymskiego do upadku Wielkiej Brytanii. Ten sam autor, dawniej członek partii republikańskiej i jeden ze strategów przy rządzie Nixon'a, opublikował w roku 2004 krytyczną książkę
"Amerykańska Dynastia" o rodzinie Bush'ów. Phillips opublikował 11 książek ekonomii, historii i polityce. Przepowiedział on wzmocnienie się nastawienia konserwatywnego wśród fundamentalistów protestanckich, zwłaszcza na południu USA, którzy wierzą że koniecznym warunkiem powrotu Jesusa na ziemię jest zwycięstwo Izraela nad Arabami. Sloganem tych ludzi jest powiedzenie że "pasmo osiedli ewangelików jest pasem bezpieczeństwa Izraela," ("Amercan Bible Belt is Israeli Safety Belt"). Fundamentaliści protestanccy twierdzą że ludzkość obecnie przeżywa czasy Apokalipsy.
Czwarty rozdział omawianej książki Phillipsa nosi tytuł: "Zradykalizowana Religia," w którym pisze: "Napewno od 1776 roku początkujące sekty fundamentalistów amerykańskich stopniowo rozrastały się podczas gdy główne sekty protestanckie traciły na sile." Fundamentaliści protestanccy, głoszą dumnie wyjątkowość USA, i misję swoją w obecnych, jakoby katastrofalnych czasach Apokalipsy ("end of times") i żarliwie proklamują, pełni hubric, czyli megalomanii, swoją radykalną misję na świecie, która na Bliskim Wschodzie jest identyczna z wizją budowy wielkiego Izraela "od Nilu do Eufratu." Z Bush'em na czele fundamentaliści protestanccy twierdzą że teraz Amerykanie są narodem wybranym przez Boga i mają orientację polityczną, literalnie, według przepowiedni o Aramgeddonie. Czynią oni z USA
"państwo krzyżowców," oparte na Starym Testamencie i idących do bitew na Bliskim Wschodzie. Autor nazywa ten stan rzeczy "narodowym przeciw-oświeceniem" ("National Disenlightenment"). Według tego przekonania że teraz zbliża się "koniec czasów" więc wojny zapobiegawcze są konieczne i fundamentaliści protestanccy lansują swoją wersję wysokiej technologii super-potęge krzewiąca ich wersję demokracji na świecie. Odpowiada im program wojny permanentnej, tym razem o demokracje a nie, jak tego chciał Trocki, o komunizm. Ideologia sformułowana przez trockistów nawróconych na sjonizm stała się podstawowym elementem wiary fundamenalistów protestanckich do których należy George Bush, jeden z 46% Amerykanów, którzy twierdzą że są
"na nowo urodzonymi Chrześcianami," w tradycji brytyjskiej rosnących wpływów Starego Testamentu. Wedłg Phillips'a taka mentalność na nie spotykany dotąd w historii USA wpływ polityczny, którym to wpływem sterują radykalni sjoniści rządzący też w Izraelu.
Philips popiera swoje wnioski na szczegółowych danych historycznych i statystycznych w celu uzasadnienia swojej prognozy o zbliżającym się upadku USA jako globalnego imperium.

Autor wylicza, na podstawie historii Rzymu, Hiszpanii, Holandii i Brytanii, objawy wskazujące że potęga imperialna osiągnęła szczyt swej siły i zaczyna toczyć si w dół.
1. "troska o upadek moralny i gospodarczy," 2. "wzrastająca zapalczywość religijna i misjonarska w polityce państwowej," 3. "wiara w Apokalipsę i krytyka nauki," 4 "oczekiwanie katastrofalnego końca świata," 4. "hubris i megalomania prowadza do nierealnych i przesadnych planów interwencji wojskowych, w celu osiągnięcia demokratyzacji świata, w obliczu nie wystarczających sił ekonomicznych i politycznych," 6. "wysokie zadłużenie USA przy równoczesnym eksporcie produkcji przemysłowej do krajów tańszej robocizny, przy jednoczenym wzroście cen płynnego paliwa, przy jednoczesnym zmniejszaniu podatków prowadzi do astronomicznego zadłużenia USA i kolosalnych deficytów w handlu zagranicznym." Neokonserwatywny rząd Bush'a w oparciu o fundamentalistach protestanckich połączył cele sjonistow z problemem importu płynnego paliwa i wobec zagrożenia końcem ery monopolu dolara w handlu światowym tym paliwem.

Phillips uważa że Partia Republikańska staje się partią religijną baptystów, mormonów, prawosławnych i chasydów. Partią ta zagraża przyszłości USA i spowodowała ona wysokie ceny paliwa, kolosalne zadłużenie i wpływy radykalnych fundamentalistów protestanckich na politykę wewnętrzną i zagraniczną.

www.pogonowski.com
23 marzec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Śmiertelne pasje
sierpień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Trochę za pó?no na romantyzm
wrzesień 3, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Czy Jarmakowski Andrzej był agentem komunistycznym? - Na marginesie dyskusji nt IPN, lustracji i posła Czumy
grudzień 18, 2007
Marek Ciesielczyk
Między młotem a kowadłem
wrzesień 8, 2008
Bartłomiej Bartoszek
Okrucieństwo Izraela w Palestynie
lipiec 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Abp Życiński: Wypowied? M. Kaczyńskiej wyrazem współczucia
marzec 16, 2008
PAP
Stałe błędy ortograficzne
kwiecień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Autograf szczęśliwej Motylii
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Idziemy do referendum!
czerwiec 6, 2003
Sabina
Dziwne ceny usług w USA
luty 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Moralność a reprywatyzacja
lipiec 5, 2005
PAP
Zwycięstwo Zależy Od Irakijczyków
kwiecień 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Amerykańscy Weterani Przeciwko Wojnie
marzec 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kontynuatorzy z SLD
Dziennikarze czerwoni od pokolen

czerwiec 23, 2003
Paweł Siergiejczyk
Janko muzykant 2004
sierpień 21, 2004
Czy choć jeden matoł przyzna się do błędu?
wrzesień 19, 2006
"Wstańmy i chod?my - we?my sprawy we własne ręce"
luty 17, 2005
Konflikt Gruzja – Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko – amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Prawidło tylko do obuwia
marzec 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media