ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
więcej ->

 
 

Kwaśniewski w Davos

Polska zyskuje na globalizacji dlatego, że jest krajem ludzi wyedukowanych, a to przyciąga inwestycje zagraniczne - uważa doradca ekonomiczny prezydenta Witold Orłowski.

Prezydent Aleksander Kwaśniewski wraz z towarzyszącymi mu osobami uczestniczy w Światowym Forum Gospodarczym w Davos. W sobotę polski prezydent przewodniczył dyskusji panelowej poświęconej korzyściom płynącym z globalizacji.

Tymczasem w sobotę w Davos odbyła się demonstracja kilkuset osób protestujących przeciwko globalizacji.

Jak powiedział szef prezydenckiego Biura Spraw Międzynarodowych, Andrzej Majkowski, antyglobalistom udało się na kilka godzin zablokować łączność komórkową. "Dotarcie gdziekolwiek było niemożliwe - wszystkie spotkania opó?niły się ponad godzinę" - powiedział Majkowski.

"Wszystko odbyło się pod presją antyglobalistów, którzy demonstrowali na ulicach" - mówił doradca ekonomiczny prezydenta, Witold Orłowski. Jego zdaniem, problem globalizacji trzeba jednak oderwać od towarzyszącej jej agresji i spojrzeć na to jako na proces pozwalający na rozwój gospodarczy poszczególnych krajów.

"To, co nasz prezydent próbował robić, to tłumaczyć, że może nienajlepsze efekty towarzyszą globalizacji, ale nie można antyglobalizmu stawiać nad rozwojem kraju" - mówił Orłowski.

W sobotę kilkuset przeciwników globalizacji w spokoju przemaszerowało przez Davos. Jednocześnie w odległym o 30 km Landquart doszło do starć między policją a resztą manifestantów, zablokowanych przez siły porządkowe.

Na sobotę wieczór było planowane spotkanie Aleksandra Kwaśniewskiego z sekretarzem stanu USA Colinem Powellem.
(PAP)

26 styczeń 2003

PAP 

  

Archiwum

Ale ciemnota i cenzura w Polsce!
styczeń 30, 2003
antyCENZOR
Pogoda dla nafty
grudzień 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Prawda o Adamie Michniku i "Gazecie Wyborczej".
luty 28, 2007
Marian Kałuski
Nierentowność kopalń
czerwiec 5, 2003
przesłała Elżbieta
O gronach gniewu jeszcze ,CIUT
październik 25, 2006
T.P. OSZOLOM POLSKI.
Dla Premiera trawniki ważniejsze od ludzi...
sierpień 28, 2003
Mirosław Żeberek
Dyrektorzy o sukcesie "Nocy Muzeów w Krakowie"
czerwiec 9, 2004
"Prawo" według olsztyńskich sędziów
wrzesień 2, 2006
PAP
Polityka sięgnęła bruku
styczeń 6, 2003
http://newsweek.redakcja.pl/
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
O Iraku za czasów Prezydenta Hussaina...Myślę że to prawda
luty 28, 2004
antycenzor
Column One: Jews Wake Up!
grudzień 9, 2006
przysłał ICP
Moja Polsko
luty 4, 2003
No passarant : "Front obrony demokracji przed Lepperem"
czerwiec 24, 2002
PAP
Trzynastego nawet w grudniu jest wiosna
maj 18, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Owoce propagandy
kwiecień 28, 2003
zaprasza.net
Deklaracje bez pokrycia
sierpień 3, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Balcerowicz za Wolfowitza?
maj 16, 2007
PAP
Biurokraci unijni fałszują ustalenia z Kopenhagi.
styczeń 27, 2003
IAR
Katastrofa promu kosmicznego
luty 2, 2003
PAP / AFP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media