|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
więcej -> |
|
EBOR gotów wziąć udział w prywatyzacji G-8
|
|
Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOR) jest gotowy wziąć udział w prywatyzacji zakładów energetycznych z tzw. grupy G-8 - poinformowała dziennikarzy wiceprezes EBOR Hanna Gronkiewicz-Waltz.
Jeśli będzie taka potrzeba, jeśli inwestorzy, a przede wszystkim ministerstwo skarbu będą chcieli, żeby EBOR brał udział w prywatyzacji G-8, to rozpatrzymy udział w prywatyzacji - powiedziała Gronkiewicz-Waltz.
W ubiegłym tygodniu MSP po zakończonych niepowodzeniem negocjacjach z niemieckim E.ON-em postanowiło zaproponować firmom uczestniczącym w przetargu zaktualizowanie ofert.
Oznacza to, że MSP powróciło do krótkiej listy z marca 2002 roku, na której znalazła się EL-Dystrybucja, belgijski Electrabel, Endesa SA z Hiszpanii, ESB z Irlandii, Iberdrola SA z Hiszpanii i konsorcjum E.ON Energie AG i e.dis Energie Nord AG.
Przetarg na akcje grupy G-8 trwa już blisko dwa lata.
W sierpniu 2001 roku wyłączność negocjacyjną na zakup akcji G-8 otrzymała Iberdrola. Pomimo parafowania z MSP umowy o sprzedaży, hiszpański koncern nie zdołał uzgodnić z ich pracownikami warunków pakietu socjalnego.
Resort skarbu powrócił więc do rokowań z oferentami z krótkiej listy na G-8. W pa?dzierniku 2001 roku wyłączność otrzymało konsorcjum Elektrimu, do którego wchodził wówczas m.in. PKN Orlen, PGNiG, Elektrim Volt SA i Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin SA.
Jednak i ten inwestor nie porozumiał się z pracownikami w sprawie pakietu socjalnego.
Ministerstwo Skarbu Państwa zwróciło się wówczas do inwestorów z krótkiej listy o uzupełnienie swych ofert i w marcu 2002 roku zdecydowało, że będzie prowadziło równoległe negocjacje o sprzedaży akcji energetycznej grupy G-8 z dwoma podmiotami: konsorcjum E.On Energie AG i E.dis Energie Nord AG oraz El-Dystrybucją Sp. z o.o.
Pod koniec czerwca wyłączność otrzymała El-Dystrybucja, kontrolowana przez Kulczyk Holding, jednak okazało się, że spółka nie przedstawiła wystarczająco wiarygodnych ?ródeł finansowania.
Wówczas, w sierpniu MSP przyznało wyłączność konsorcjum E.ON Energie AG.
Początkowo resort skarbu planował sprzedać 25% akcji grupy, jednak w połowie czerwca rząd na wniosek MSP zgodził się na sprzedaż od razu większościowego pakietu akcji G-8.
Grupa G-8 jest największą siecią dystrybutorów energii elektrycznej w Polsce. Tworzy ją osiem zakładów: z Gdańska, Torunia, Słupska, Płocka, Elbląga, Olsztyna, Kalisza i Koszalina, zajmujących się dystrybucją energii. |
|
17 wrzesień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
luty 23, 2007
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
LPR: w Unii Polska więcej straci niż zyska
grudzień 13, 2002
PAP
|
Open Letter to Michael Jones and Israel Adam Shamir
lipiec 27, 2008
|
To się w pale nie mieści ....
styczeń 30, 2008
PAP
|
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kto się boi moherowej rewolucji(?)
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
|
Pl.jokes..swiatecznych impresji ..ciut jeszcze
..
grudzień 22, 2006
Lodmieniec
|
Symptomy
czerwiec 9, 2003
Artur Łoboda
|
Zwycięstwo Zależy Od Irakijczyków
kwiecień 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
4 Rzeczpospolita w natarciu
grudzień 21, 2005
interia.pl
|
Korea a Rozgrywki na Bliskim Wschodzie
czerwiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Morderstwo Kennedy'ego w świetle propagandy rzeczywistych zabójców-podwójne dno skandalu
luty 7, 2008
Dawid Jakubowski
|
Sensacje dla prostego ludu
lipiec 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Na pastwę szakali. ( Tym razem Brunono Schulz )
lipiec 10, 2002
PAP
|
Czy Michnik nie był kiedyś sekretarzem ( sekretarką ? ) tej cioci Andrzejewskiego?
kwiecień 6, 2003
ania 67
|
Program
lipiec 20, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dialog Katolików z Żydami. Nie tylko w USA
listopad 28, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Świat unijnych iluzji
kwiecień 15, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
Teraz kolej na ziemię rolną
luty 18, 2008
Artur Skoneczko
|
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
|
więcej -> |
|