|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
więcej -> |
|
70 lat w psychiatryku za kradzież 12,5 pensa
|
|

Pewna Angielka spędziła 70 lat w różnych zakładach psychiatrycznych, oskarżona niesłusznie w wieku 15 lat o kradzież 12,5 pensa. Tragiczną historię Jean Gambell opisał w sobotę dziennik "The Daily Telegraf".
Wszystko zaczęło się w 1937 roku, kiedy Jean zarzucono kradzież pieniędzy z gabinetu lekarskiego, w którym pracowała jako sprzątaczka.
Choć pieniądze się pó?niej znalazły, Gambell została skazana na podstawie ustawy z 1890 roku, która pozwalała na karanie drobnych kradzieży zamknięciem w szpitalu psychiatrycznym. Przenoszono ją całe życie z zakładu do zakładu dla chorych umysłowo, a w końcu umieszczono w domu opieki.
czytaj dalej
W tym czasie urwał się jej kontakt z rodziną, która myślała, że Jean zmarła. Jednak w sierpniu tego roku jeden z jej młodszych braci natrafił przypadkowo na list, dzięki któremu dowiedział się, że staruszka żyje. 63-letni David Gambell natychmiast zatelefonował do schroniska w Macclersfield, gdzie przybywała jego siostra.
David i jego brat, Alan, którzy nie widzieli swej siostry od czasów wczesnego dzieciństwa, pojechali nie zwlekając do domu opieki. Tam uprzedzono ich, że 85-letnia Jean jest kompletnie głucha i pewnie ich w ogóle nie rozpozna.
- To było nie do wiary. Do pokoju weszła staruszka o lasce. Popatrzyła na nas i zawołała: Alan, David! Gorąco nas obu uściskała. To było wielkie wzruszenie... - opowiadał David Gambell.
Siostra - mówi pan Gambell - całe życie próbowała bez skutku wytłumaczyć władzom szpitalnym, że ma rodzinę i nie musi przebywać zamknięta w zakładzie psychiatrycznym. Nikt jednak nie chciał jej słuchać.
Jej bracia znaczną część dzieciństwa spędzili w przytułku, ponieważ ich rodzice byli bardzo biedni. Wspominają jednak, że ojciec próbował wszelkimi siłami uwolnić córkę uznaną za nie w pełni poczytalną z zakładu psychiatrycznego. Nie udało mu się, ponieważ zagubiona została dokumentacja dotycząca jej sprawy.
Teraz, po 70 latach, służby socjalne mają przeprowadzić dochodzenie w sprawie przetrzymywania Jean Gambell w zakładach psychiatrycznych.
|
|
29 wrzesień 2007
|
|
PAP
|
|
|
|
Oświadczenie numer 1. złożone w Sądzie w dniu 1.12.2004.
grudzień 5, 2004
Dariusz Benedykt Ciesielski
|
Lista Hausnera
luty 11, 2005
Włodzimierz Knap
|
Kielce and fear
czerwiec 28, 2006
Norman G. Finkelstein
|
Sprawiedliwość i życie
październik 29, 2005
Stanisław Michalkiewicz
|
"Komuno, zdychaj"
luty 19, 2008
Dariusz Kosiur
|
Putin zza wschodniej granicy
grudzień 30, 2007
zebrał i przesłał . (kropka)
|
Spor o "Wiarogodnosc Holokaustu" Ormian w latach 1914-1923
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
KOŚCI SPOPIELI CZAS
odezwa
do siewców i siepaczy
kwiecień 4, 2006
Wiesław Sokołowski
|
Iran Celem Głównym Wojny na Bliskim Wschodzie?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szanty i szlanty
listopad 14, 2004
Mirnal
|
Rosja i Chiny popierają Iran
czerwiec 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gdańszczanie, wyborcy. Uwaga na nowy prezent świąteczny od władz Gdańska
grudzień 19, 2005
Klaudiusz Wesołek
|
Świadek koronny
listopad 15, 2004
Artur Łoboda
|
Gra USA równoważenia sił w Azji a "Tarcza" w Polsce
marzec 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co wart jest traktat z USA
marzec 25, 2004
PAP
|
Szczyt bezczelności
listopad 11, 2003
|
Wiersze tylko na Jutro
listopad 11, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Prawa i wolności w naszej spółdzielczości
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
Israel shocked by image of soldiers forcing violinist to play at roadblock
grudzień 2, 2004
|
Cenzura żydowska w amerykańskich kinach
listopad 28, 2006
bibula.com/
|
więcej -> |
|