ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
więcej ->

 
 

Podać ?ródło pochodzenia majątku

Podać ?ródło pochodzenia majątku

Corocznie w Biuletynie Informacji Publicznej będą zamieszczane dane o osobach pełniących funkcje publiczne, które - wbrew obowiązkowi - nie złożyły oświadczeń majątkowych lub złożyły je z opó?nieniem, podały nieprawdę, oraz o sposobie ukarania osób niezdyscyplinowanych.

Wczoraj, w komisjach Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Sprawiedliwości i Praw Człowieka, odbyło się pierwsze czytanie poselskiego projektu nowelizacji ustawy o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne.

Projekt wprowadza nowe rygory antykorupcyjne, które mają ograniczyć wykorzystywanie stanowisk publicznych do osiągania osobistych korzyści majątkowych. Rozszerzeniu ulegnie katalog podmiotów podlegających majątkowej weryfikacji m.in. o pracowników bankowości, służby zdrowia, służb dyplomatycznych i konsularnych, dysponentów funduszy celowych oraz przedsiębiorstw i spółek, w których udział Skarbu Państwa przekracza 50 proc. kapitału zakładowego lub 50 proc. akcji.

Projektodawcy zmian zapowiedzieli uszczelnienie trybu składania oświadczeń majątkowych. Zostanie wprowadzony bezwzględny obowiązek publikacji oświadczeń w Biuletynie Informacji Publicznej. Każdy funkcjonariusz publiczny zostanie poddany, bardziej szczegółowej niż dotąd, lustracji majątkowej. Będzie musiał nie tylko ujawnić informacje o stanie majątkowym swoim i małżonka, ale także podać ?ródła pochodzenia środków finansowych, z których zostały nabyte poszczególne składniki majątkowe. Do tej pory nie było mechanizmów weryfikacji składanych oświadczeń. Teraz będą obowiązkowo analizowane łącznie z PIT-em, po raz pierwszy już przed objęciem danego stanowiska lub funkcji. Kolejne oświadczenia trzeba będzie składać corocznie, do 30 kwietnia. Ostatnie - w dniu opuszczenia stanowiska lub zaprzestania pełnienia funkcji.

W przypadku podejrzenia, że osoba składająca oświadczenie podała w nim nieprawdę, zostanie przeprowadzona lustracja przez urząd kontroli skarbowej. Do 30 pa?dziernika każdego roku na stronach internetowych BIP będzie publikowane dossier niesubordynowanych funkcjonariuszy publicznych (brak oświadczeń, opó?nienia w ich składaniu, opis popełnionych nieprawidłowości, zatajenia prawdy, konsekwencje wyciągnięte wobec składających nieprawdziwe oświadczenia).

Posłowie zgłosili także propozycję zaostrzenia sankcji w przypadku działań niezgodnych z przepisami antykorupcyjnymi. Niezłożenie oświadczenia lub poświadczenie nieprawdy mogłoby skutkować nawet rozwiązaniem umowy o pracę bez wypowiedzenia lub odwołaniem ze stanowiska z winy składającego oświadczenie.

Projekt ustawy skierowano do drugiego czytania podczas obrad plenarnych Sejmu. Wczoraj do laski marszałkowskiej trafił jeszcze jeden projekt ustawy zaostrzającej przepisy antykorupcyjne. Chodzi o to, by najważniejsi urzędnicy w państwie (od członków rządu do wicewojewodów) byli zobowiązani do ujawniania informacji o swym wcześniejszym zatrudnieniu.


Gazeta Prawna
22 lipiec 2004

Janina Kotłowska - Rudnik 

  

Archiwum

Szyici jednoczą się w Iraku ale wojna domowa nadal tam trwa
kwiecień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
3xTak PPR i 4xTak PO
Program PO - czy w kierunku likwidacji Państwa Polskiego?

październik 5, 2004
Stanisław Bulza
Zarzut antysemityzmu
maj 29, 2008
Dariusz Kosiur
Moralna odpowiedzialność za POLSKĘ
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Requiem umierającemu miastu
wrzesień 28, 2004
Artur Łoboda
Nowy "Rurociag Pokoju"
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Słowiańskie nostalgie i imperatyw globalizacji
grudzień 2, 2003
Marek Głogoczowski
Przyczyny kleski gospodarczej
grudzień 18, 2006
prof,Wlodzimierz Bojarski
Fundamentalisci Protestanccy i Walczący Izrael
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Hugo Chávez, człowiek do odstrzału
wrzesień 9, 2007
Ignacio Ramonet
Nowoczesny Kościół?
kwiecień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Lepiej było urodzić się Cyganem
styczeń 8, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
"Sprawiedliwość społeczna" wedle PO
styczeń 24, 2008
PAP
Walka szyitów z sunnitami
styczeń 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
plastyki, plastycy
listopad 12, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Łańcuszek wiary
kwiecień 6, 2005
Bliższe Polakom Niemcy niż USA?
grudzień 14, 2007
Gregory Akko
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
Kryzys w Gruzji sprzyja Chinom
sierpień 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Apel do Ministra Sprawiedliwości
grudzień 22, 2005
Edward Wo?niak
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media