ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
więcej ->

 
 

Najwięcej polskich dzieci głoduje w wakacje


Polskie dzieci głodują. Są gminy, w których nawet 70% dzieci wymaga dożywiania. Niestety na pomoc w postaci miski ciepłej zupy mogą liczyć tylko przez dziesięć miesięcy. Podczas wakacji dzieci z ubogich rodzin chodzą głodne - pisze "Życie".

Pracownicy Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej otwierają buzie ze zdumienia, zapytani o pieniądze na dożywianie dzieci podczas wakacji. Jest dla nich oczywiste, że w wakacje dzieci się nie dożywia - podaje dziennik.

Jak informuje "Życie", wbrew pozorom w najgorszej sytuacji sa dzieci z miasta, a nie ze wsi. Sponsorzy, do których zwracamy się o pieniądze uważają, że dziecko zawsze cos tam sobie zje, jagód nazbiera, owoce zerwie. Nie rozumieją, gdy pytamy, gdzie jedzenia mają szukać dzieci z miasta. Na śmietniku? - pyta retorycznie Janina Ochojska, szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej, która pomaga w dofinansowywaniu obiadów dla dzieci.

A państwo o biednych, głodujących dzieciach po prostu zapomina - podkreśla "Życie". Wynika to z pewnego stereotypu myślenia, że obowiązek opieki nad dzieckiem ciąży nad państwem tylko przez 10 miesięcy w roku - mówi Andrzej Mańka z PiS, członek sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny.
6 sierpień 2004

 

  

Archiwum

11 Listopada
listopad 19, 2006
Bogusław
Lecą „białe kołnierzyki”, czyli jak min. Ziobro rozbija polską mafię
maj 19, 2006
Marek Olżyński
PoDUPAdłe organy
lipiec 16, 2005
Mirnal
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
Aktualna sytuacja Związku Polaków w Argentynie
październik 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
"Ten sędzia nie ma zasad"
styczeń 24, 2003
http://www.se.com.pl/
Los Europy
sierpień 25, 2003
ABCnet
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
"Bunt w wojsku, salwa w Biały Dom"
styczeń 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
US Steel i LNM złożyły ostateczne oferty na zakup PHS
kwiecień 23, 2003
PAP
Poszukiwacze prawdy
czerwiec 30, 2006
Wojciech Łapiński
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
Zmarła Stefania Kossowska
wrzesień 17, 2003
Na Święto 11 Listopada
listopad 10, 2007
Dariusz Kosiur
Ostatnie dni Jaruzelskiego
luty 19, 2008
Dziennik
HASŁO ANDRZEJA GWIAZDY
lipiec 30, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Kto wygrał, kto przegrał
wrzesień 26, 2005
Artur Łoboda
Pan premier Kaczynski Zydom obiecal!!!!
marzec 3, 2007
zrodlo: http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/breaking/1
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media