ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
więcej ->

 
 

Fundacje Jako Narzędzie w Grze Politycznej



Jest rzeczą ciekawą że fundacje nadal są narzędziem w grze politycznej tak w USA jak i w Polsce. Na programie telewizyjnym Moniki Olejnik, 18go pa?dziernika, 2005, została pośrednio poruszona sprawa fundacji Jolanty Kwaśniewskiej, skompromitowanej funduszami tajnych darczyńców. Monika Olejnik zapytała żony kandydatów na prezydenta Polski, czy też maja zamiar posługiwać sie fundacjami. Maria Kaczyńska jasno zaprzeczyła jakimkolwiek planom tworzenia przez nią fundacji, natomiast Małgorzata Tusk stwierdziła że, w wypadku wygrania wyborów przez jej męża, ona ma zamiar organizować fundację opartą o fundusze, od takich darczyńców jak Fundacja Batorego.


Pamiętamy jak Fundacja Batorego popierała żydowski ruch roszczeniowy w Polsce. Fundacja ta finansowała antypolski film „Sąsiedzi” i promowała Jana Tomasza Grosa, autora antypolskiej książki o tym samym tytułem, na dyrektora tej że fundacji. Poparcie Fundacji Batorego, finansowanej przez George’a Soros’a, uruchomiło fałszywą politykę przeprosin i skruchy Kwaśniewskiego, rozgłoszoną na cały świat w czasie jego wystąpienia w jarmułce i recytowania przez niego tekstów hebrajskich o treści prawdopodobnie obelżywej dla Narodu Polskiego.



Życie politytczne Stanów Zjednoczonych, państwa coraz bardziej dominowanego przez Żydow, od prawie pół wieku, jest ważny dla orientacji Polaków w sprawach wolności politycznej. Warto sobie przypomnieć, jak w czasie chylenia się do upadku Związku Sowieckiego, Żydzi nowojorscy, o orientacji trokistowskiej, zaczęli nawracać się na radykalny sjonizm i nazywać sie neokonserwatystami. Ideologie neokoserwatyzmu-sjonizmu sformułował w swych pismach Irving Kistol.



System dwupartyjny ułatwia żydowskie machinacje w USA. Partję Demokratyczną Żydzi zdominowali jako liberałowie od czasów Roosevelt’a. Obecnie wszyscy prawie kongresmani z tej partii, głosowali za najazdem na Irak. Podobnie głosowali tez przedstawiciele Partii Republikańskiej, która uległa neokonserwatystom sjonistom.

Taktyką podboju politycznego neokonserwatystów-sjonistów, było przejmowanie istniejących fundacji zachowawczych i inelektualnych ośrodków tak zwanych „think tanks” w USA. Następnie przekształcono i zdyscyplinowano te instytucje na użytek radykalnego sjonizmu, który steruje obecnym imperializmem amerykańskim, Za pomocą amerykańskiej maszyny wojennej, radyklani sjonisci budują globalne imperium USA i hegemonie Izraela na Bliskim Wschodzie, opartą o izraelski monopol nuklearny (w osławionych granicach Salomona i Dawida od Kairu, przez Synaj, północna Arabię Saudyjską, Jordanię, Kuwejt, Irak do Eufratu, Turcję do jeziora Wan, Syrie Liban, Palestynę oraz wyspę Cypr.).


Megalomańskie ambicje radykalnych Żydow, są dziedziczone z ideologii talmudu, który uformował żydowską tradycję, że nie-Żydzi nie są bli?nimi Żydow i że Żydzi mogą nie-Żydow, bez wyrzutów sumienia, traktować jak bydło. Sekretarze partii komunistycznych

dzialali według wcześniejszego terroru rabinów, który to terror dominował społeczności żydowskie przez tysiąc lat, do połowy dziewiętnastego wieku. Teraz tradycja talmudu oszukiwania gojów dalej działa skutecznie. Infiltracja i kontrola górnych szczebli biurokracji i wojska USA przez sjonistów jest dziś rzeczą dokonaną.

www.pogonowski.com
20 październik 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

ŻYCIE W NIEBYCIE
kwiecień 17, 2008
Marek Jastrząb
22 lipiec
lipiec 23, 2003
Piotr Szubarczyk
Kiedy Polacy zaczną mówić prawdę?
lipiec 29, 2008
Artur Łoboda
Refleksje post-Rychłocickie
sierpień 16, 2007
Marek Głogoczowski
Jak globalisci zredukuja zasoby ludzkie
sierpień 10, 2007
kruzoe2
To tylko biznes
lipiec 17, 2002
PAP
Perspektywa wojny w lecie 1941
czerwiec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Lynch otwiera studio w Polsce
listopad 21, 2002
http://wp.pl
Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
Rozliczenie "Solidarnosci"
maj 19, 2006
przeslala Elzbieta
PiS: Pitera chwali Hitlera
wrzesień 18, 2007
Pokonać Busha - najważniejszy cel Sorosa
listopad 11, 2003
PAP
Program "Polska 2005" (III)
marzec 9, 2005
jeswiat
Nowy Minister Obrony USA i Fakty Dokonane?
grudzień 17, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dzisiaj w dobie wyborczej kampanii prezydenckiej U.S. należy zastanowić się i odpowiedzieć 2008 i co dalej.
maj 11, 2008
Gregory Akko
Irak, Izrael i przedwyborcze slogany w USA
marzec 3, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Czy nad USA unosi się widmo zbankrutowanej demokracji?
styczeń 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Hipokryzja w krzewieniu demokracji, jako zasłony dymnej w walce o paliwo
styczeń 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Pieniądz Drożeje na Świecie
październik 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dostawy Paliwa kontrolowane przez Rosję
wrzesień 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media