|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
więcej -> |
|
"Wewnętrzne przekonanie" psycho - Tuska
|
|

Prezydent USA George W. Bush zapewnił w poniedziałek szefa polskiego rządu Donalda Tuska, że USA zmodernizują polską armię.
Podczas rozmów w Białym Domu Bush zaznaczył, że do końca swojej kadencji zamierza przedstawić pakiet propozycji amerykańskiej pomocy w modernizacji polskich sił zbrojnych. Amerykański prezydent kończy urzędowanie w styczniu 2009 roku.
Szef polskiego rządu na wspólnym z prezydentem spotkaniu z dziennikarzami dał do zrozumienia, że negocjacje dotyczące instalacji w Polsce elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej i modernizacji polskich wojsk są ze sobą powiązane.
- To, co nazwałbym przełomem, to moje wewnętrzne przekonanie, że pan prezydent (Bush) osobiście i strona amerykańska dzisiaj bardzo precyzyjnie rozumieją nasze oczekiwania i jeśli mogę tak powiedzieć (...) akceptują nasz punkt widzenia, jeśli chodzi o zasady współpracy w tej kwestii - oświadczył Tusk.
Powiedział też, że kwestie techniczne będą omawiane na poziomie eksperckim. - Ale nasza wspólna intencja jest jednoznaczna - dodał Tusk.
Pó?niej - na briefingu dla polskiej prasy po spotkaniu z Bushem - premier powiedział, że ani kwota amerykańskiego zaangażowania w modernizację polskiej armii, ani data graniczna negocjacji w sprawie instalacji w Polsce elementów tarczy antyrakietowej nie były przedmiotem jego rozmowy z prezydentem USA.
Strona amerykańska i osobiście prezydent Bush zobowiązali się jednak wziąć na siebie polityczny ciężar negocjacji z krajami trzecimi, w tym z Rosją, w sprawie tarczy antyrakietowej - zaznaczył Tusk. Szef polskiego rządu mówił również, że zapowiedziano możliwość wyra?nego skrócenia czasu, który był wyznaczony na ocenę, jaka pomoc modernizacyjna jest najbardziej użyteczna dla polskiej armii.
Tusk podkreślił, że ewentualna instalacja w Polsce elementów tarczy antyrakietowej musi służyć wzmocnieniu bezpieczeństwa Polski.
- Instalacja tarczy bez dodatkowych elementów - modernizacji (armii) i politycznych gwarancji bezpieczeństwa - nie zwiększa tego bezpieczeństwa. Ten polski punkt widzenia został zaakceptowany. Traktuję to może nie jako przełom, ale takie bardzo klarowne wyjaśnienie naszych wzajemnych intencji - oświadczył.
Szef rządu podkreślił przy tym, że niezależnie od deklaracji chciałby mieć "stuprocentową pewność", iż obecność instalacji antyrakietowych w Polsce będzie oznaczać zwiększenie bezpieczeństwa.
- Sprawa bezpieczeństwa Polski jest dla nas absolutnie priorytetowa, (...) w związku z tym oprócz deklaracji i intencji będziemy chcieli mieć pewność, stuprocentową pewność, że nasze wspólne działania i rozmowy doprowadzą do finału, w którym obecność instalacji będzie oznaczała zwiększenie bezpieczeństwa Polski - mówił premier.
Podczas spotkania z Tuskiem Bush odniósł się także do sprawy wiz dla Polaków wyjeżdżających do USA. Powiedział, że jest to trudny problem, który "między przyjaciółmi" powinien zostać rozwiązany zgodnie z życzeniami Polski, ale wspomniał jednocześnie o znanych barierach odmów wiz dla Polaków.
Amerykański prezydent powiedział, że rozumie, iż dla Polaków "frustrujące" jest utrzymywanie wobec nich przez USA obowiązku wizowego. Wyraził nadzieję, że "kiedyś nastąpi chwila, kiedy te frustracje przestaną istnieć, kiedy polityka wizowa będzie całkowicie zmieniona".
(PAP)
Komentarz
Bezczelny - cyniczny ZBRODNIARZ - odpowiedzialny z grabież Iraku i śmierć ponad 1.2 miliona Irakijczyków, kiedyś cynicznie kłamał, że Irak posiada broń masowego rażenia.
Kłamstwo to chleb powszechny tego alkoholika.
I człowiek, który na pośmiewisko świata i hańbę Narodu Polskiego został Premierem RP spotyka się z największym obecnie światowym zbrodniarzem by usłyszeć kilka żałosnych kłamstw na które mogą nabrać się tylko dzieci, psychopaci i wytresowani słuchacze Radia Maryja.
W Wy Polacy - wierzycie jeszcze w jakiekolwiek obietnice tego amerykańskiego zbira?
|
|
10 marzec 2008
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Czy Kwaśniewski przeprosi za antysemityzm Unii Europejskiej?
styczeń 7, 2004
PAP
|
Nowa tradycja - kolejna milenijka?
grudzień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kolejne buble i robota dla Trybunału
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Precyzja strzału
luty 24, 2005
|
Niewolnictwo w historii USA
marzec 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
nie do zniszczenia
styczeń 9, 2006
Zwykły Polak
|
Jakie szkody dla USA spowodowałby atak na Iran osi USA-Izrael?
sierpień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Geszefciarze w sutannach i inni
styczeń 14, 2007
Artur Łoboda
|
Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
|
Kariera kasjera
wrzesień 20, 2002
MARCIN PRZEWO¬NIAK http://www.zw.com.pl
|
Żydzi z USA oszukują ocalałych?
wrzesień 28, 2007
BIBULA
|
Skandal profanacji zmarlych w Afganistanie przez Niemcow.
październik 27, 2006
gosc
|
Chrońmy nasze bogactwa
sierpień 7, 2003
prof. Julian Sokołowski, prof. Jacek Zimny
|
Dziś w Telewizji pokazali...
lipiec 12, 2003
Alina
|
Kryzys w Gruzji sprzyja Chinom
sierpień 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Honoris gratia" bez kszty honoru
styczeń 12, 2006
Artur Łoboda
|
Siekanie rencistów
listopad 11, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Chiny i Rosja jako niespodziewanie pogodzeni sąsiedzi
listopad 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tak się manipuluje społeczeństwem
sierpień 11, 2004
PAP
|
Czy mamy dziś do czynienia z rozbiorem Polski?
Czy to jest zdrada narodowa?
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
więcej -> |
|