ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
więcej ->

 
 

Traktat o Unii, czyli jak oszukać potwora...


Unia z dnia na dzień dąży do maksymalnego zintegrowania się . Zostawia przy tym bałagan, którego nie da się tak po prostu ukryć. A co każdy powinien wiedzieć, to w bałaganie zawsze można coś znale?ć. Wydaje mi się, że możliwe byłoby oszukanie Unii grając na ich zasadach. W Polsce można zmienić ustrój na Republikę Korporacyjną, gdzie i demokracja miałaby swoje miejsce. Mianowicie mój pomysł opiera się na idei MEGAPRZEDSIĘBIORSTWA, które kierowałoby rozwojem państwa. Właśnie to korporacja zajmowałaby się finansowaniem służby zdrowia, edukacji, czy też wojska. Oczywiście Korporacja byłaby praktycznie nie do kontroli z zewnątrz. A sens jej istnienia byłby całym prawem gospodarczym.

Jak działała by ta KORPORACJA? Ustawowo 20% każdej spółki należy do korporacji, w zamian nie są one opodatkowane. Korporacja ściąga od każdej podległej spółki DYWIDENDY, i stąd ma pieniądze, dalej spółki podległe mogą dostawać NIEOPROCENTWANE pożyczki na rzecz rozszerzania działalności poza granicami kraju na 10 lat(nie więcej jak 20% wartości spółki). W razie opó?nień za miesiąc do korporacji przechodzi 1% spółki. Zgodnie z dyrektywami unijnymi korporacja miałaby takie same prawa działalności jak w Polsce, czyli praktycznie nieograniczone.


Jak to zatwierdzić? Dobry program, między innymi w nim byłoby:

1. Przywrócenie do życia ideałów, które dawno temu zabłąkały się w czasie, dzięki czemu odżyje patriotyzm, a wraz z nim dobrobyt w kraju.

2. Przywrócenie hasła "Bóg, honor, ojczyzna" na usta ludzi. W celu wyznaczania wartości, którymi należy się kierować. Hasła, które zaginęły w czasie, nie zdewastowane poprzez propagandę teraz będą mogły odżyć.

3. Definitywne skończenie z marksizmem, cynizmem, relatywizmem, etyką użytkową. Ma to na celu wyplenienie zawiści wśród ludzi, oraz wszechogarniającego cynizmu. Uleczyć kraj mogą świeże ideały, które opierają się na jednoznaczności i prawdzie bezwzględnej- absolutnej.

4. Naprawa kraju zniszczonego przez nieuczciwość i zdradę. Aby to osiągnąć proponowana jest zmiana ustroju w kraju na republikę korporacyjną.

5. Budowa cywilizacji zdolnej do oparcia się złu we wszelkiej formie, a tym samym zbudowanie cywilizacji życia. W tym celu nastąpi podkreślenie wielkiej roli wychowania w domu i szkole, a także wspieranie aktywnej działalności na rzecz ojczyzny.

6. Zbudowanie silnego kraju, tak gospodarczo, jak i politycznego, tak jak za czasów Polski międzywojennej. Dzięki wzajemnej pomocy, można przetrwać i najcięższe czasy. Lecz siła gospodarcza, to przede wszystkim zależność energetyczna, zatem zostaną wprowadzone projekty tzw. "wolnej-czystej energii".

7. Wymuszenie szybszego rozwoju technologii. Samorozwój (tzn. Rozwijanie swoich umiejętności i ducha). będzie wymagany. Zostanie wprowadzona reforma edukacji, o której projekt zostanie napisany nie przez ministrów, którym brak doświadczenia a przez zwykłych nauczycieli uczących w szkołach (będzie ogłoszony konkurs, a wybrany zostanie najlepszy).

8. Zabezpieczenie ludności kraju przed ewentualnym konfliktem z wrogiem nieznanym. Zapewni to szerzenie wiedzy potrzebnej do przeżycia w skrajnie trudnych warunkach, powszechny trening wojskowy (obowiązkowa 3 miesięczna służba wojskowa). Utrzymywanie stanu stałej informacji narodu co się aktualnie dzieje na świecie i w kraju w sposób analizy danych docierających z zewnątrz (dobór kompensacyjny).

9. Wzmocnienie polityki zagranicznej, w tym zaostrzenie przepisów dotyczących importu (ograniczony import towarów niemożliwych do wyprodukowania w kraju), ułatwienie eksportu. Przeciwdziałanie działalności firm uchylających się od płacenia podatków (zaniżanie wartości zysku itp.).

10. Zapewnienie pokoju na świecie, poprzez poszanowanie powszechnej równości człowieka. Zręczna polityka zagraniczna może zaowocować lepszym podziałem dóbr światowych, a tym samym zapobiec konfliktom.

11. Zapewnienie pokoju w kraju, wśród różnych religii, poprzez wprowadzenie "Rady Trzech Religii", gdzie będą reprezentanci trzech religii: Chrześcijańskiej, Judaistycznej i Muzułmańskiej. Rada będzie współpracować z Radą specjalistów.

12. Rada specjalistów złożona z 101 osób ma zastąpić sejm i senat. 33 głosy otrzymuje Korporacja, 66 głosów ugrupowania polityczne wybierane przez naród

13. Utworzenie MAGA przedsiębiorstwa państwowego, pod które będą podlegać w 20% przedsiębiorstwa prywatne. Podatki przedsiębiorstw będą wypłacane w formie "dewiz" co roku, a Korporacja będzie miała prawo wpływania na działalność przedsiębiorstw zgodnie z udziałem. W zamian przedsiębiorstwa mogą ubiegać się o nie oprocentowane pożyczki na rzecz rozwoju w handlu zagranicznym. Dzięki temu w sprawny sposób będzie możliwa kontrola i rozwój gospodarki.

14. Likwidacja pojęcia budżet państwowy, pozostaną wydatki, a je będzie pokrywać Korporacja. Korporacja będzie co roku wygłaszać osiągnięte wyniki i co miesięcznie informować ile można wydać w ciągu roku.

15. Korporacja ma współdziałać z NBP na zasadzie partnerstwa.

16. Przywrócenie działalności powszechnych kin, teatrów i innych ośrodków kulturowych. (W planie odtworzenie ok. 30 tyś placówek kulturowych) „komentarz: zapewni to rozwój kultury, a i zapewnia możliwość prawie darmowej propagandy, choć jeżeli plan będzie szedł dobrze to nie będzie potrzebna”

17. Zapewnienie jednostką aktywnym możliwości rozwoju, czyli zwiększenie wydatków na rozwój naukowy. Najlepiej Utworzyć Oddział naukowy Korporacji i w tym miejscu dawać ludziom szansę na wprowadzanie swoich pomysłów w życie.

18. Budowa nowej stolicy nazwanej „CYTADELA” w centrum kraju, miasto pół podziemne, zapewnienie pracy dla tysięcy robotników(„akcja budujemy nowy dom- nasz wspólny dom”). Miejsce w którym ma być miejsce mieszkalne dla wielu tysięcy bezdomnych i pracy dla bezrobotnych, a także siedziba Głowna Korporacji. W założeniach Cytadela ma być samowystarczalna(rolnictwo, hodowla itp.) „komentarz: to chyba najbardziej utopijna opcja - ma szansę tylko wtedy, kiedy wszystko będzie szło według planu”

19. Utworzenie sojuszu Euroazjatyckiego, supermocarstwa, z zachowaniem granic i kultur narodowych, utworzenie stref wpływów wzajemnych (nieuniknione przejścia kulturowe w tych miejscach).

Dlatego też apeluję o jedność!

To na razie z pozdrowieniami dla wszystkich!

Gdzie mnie znale?ć? WWW.lhscorporation.prv.pl tam działam...
11 maj 2005

Diachi Corvus alias D.J.W.L. 

  

Archiwum

Jan Paweł II - omylny
kwiecień 12, 2005
Artur Łoboda
Fragmenty skarg ofiar stalinowskich (1)
wrzesień 9, 2004
AMERYKAŃSKIE IDEOLOGIE GLOBALNEGO PODBOJU
luty 7, 2005
dr Marek Głogoczowski
Spółdzielcza ciuciubabka
luty 8, 2009
Witold Filipowicz
Chini kontra Stani
sierpień 6, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bankowcy mają wątpliwości...
sierpień 5, 2002
B. Tomaszkiewicz, A. Morawiecka - Puls Biznesu
Najlepszy żydowski geszeft
luty 7, 2008
Artur Łoboda
Postkomuna zacieśnia szeregi
luty 26, 2003
PAP
Jak szkodliwa jest marihuana? Roczne zestawienie liczby zgonów powodowanych przez narkotyki w Ameryce
styczeń 4, 2007
Dorota
Kiedy śmieciowi daje się władzę
czerwiec 26, 2008
PAP
Szefowie przedsiębiorstw powinni obciąć sobie zarobki
wrzesień 11, 2002
zaprasza.net
Schroeder: Niemcy nie pozwolą na fiasko negocjacji
grudzień 13, 2002
zaprasza.net
Kto chce wojny?
marzec 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Żądanie rekompensaty za polskie straty wojenne w ludziach
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Rycerze i Obrońcy Grobu.... Chrystusowego
wrzesień 29, 2005
Mietek
Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
Polska interwencja na Białorusi?
październik 31, 2005
Perto-Dolary, Czyli Narzucanie Imperializmu Monetarnego przez Amerykańską Maszynę Wojenną
październik 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski.
Syria wobec ataku na Liban a „półksiężyc szyitów.”
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wypedęenie Niemców ???
lipiec 16, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media