ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
więcej ->

 
 

Ameryko, obud? się!




Skreślenie traktatu rozbrojeniowego Start II, przez rząd Bush’a i oficjalne wypowiedzi takie jak Donalda Rumsfelda, ministra obrony, że „Stany Zjednoczone są zagrożone atakiem podobnym do ataku japońskiego na Pearl Harbor, tym razem z przestrzeni kosmicznej” spowodowały „cichy” wyścig zbrojeń nuklearnych, który to wyścig obejmuje również przestrzeń kosmiczną. Jednym ze skutków prób stworzenia globalnego imperium USA, jest pierwsze w historji, bardzo daleko idące, porozumienie Chin z Rosją.

Przed rokiem 1991 nikt sobie nie wyobrażał, że odwieczni geopolityczni rywale, Chiny i Rosja, stworzą bardzo bliskie przymierze polityczne, dyplomatyczne i co najważniejsze wojskowe. Przez trzydzieści lat, przed rozpadem Związku Sowieckiego, miały miejsce ostre i nawet krwawe zatargi między Chinami i Sowietami, włącznie z walkami przygranicznymi. Obecnie jest inaczej.

Chiny i Rosja pomagają sobie wzajemnie przeciwko amerykańskiej super-potędze, której seria strategicznych błędów doprowadziła do przymierza chińsko-rosyjskiego. Począwszy od 1991 roku, kiedy standartowa bryłka ropy naftowej kosztowała 9 dolarów i kiedy USA i Europa zachodnia, dawały puste obietnice pomocy finansowej Rosji, wtedy spekulanci-oligarchowie, głównie Żydzi, ciągnęli zyski ze stosunków handlowych i politycznych z zachodem.

NATO i UE zaczęły posuwać się na wschód, jako domniemani oswobodziciele po jarzmie sowieckim. Natomiast Serbia, tradycyjny sojusznik Rosji, była bombardowana przez Amerykanów w ramach NATO, przez 78 dni. Zmiany reżymów były finansowane przez USA i zachodnie „nie-rządowe organizacje,” takie jak fundacje Soros’a (w Polsce fundacja Batorego jest finanowana i zarządzana przez ludzi George’a Soros’a), w Gruzji, na Ukrainie i w Kyrgyzystanie, byłych republikach sowieckich. Rosjanie rozumieli to wszystko, jako strategiczne otaczanie Rosji przez USA jako następnego kandydata do „zmiany reżymu,” na demokrację fasadową manipulowaną zakulisowo przez finansierę międzyn arodową, głównie Żydow.

Następnie dla dobra amerykańskiego kompleksu wojskowo-przemysłowo-sjonistycznego, odbyły się inwazje Afganistanu i Iraku, oraz utworzono bazy wojsk amerykańkich w Uzbekistanie i w Kyrgyzystanie (około 400 km. od Lop Nor, terenu prób nuklearnych Chin).

Chiny, zagrożone permanentną startą Taiwanu, w dodatku desperacko potrzebowały dostaw paliwa z Rosji, jak też nowoczesnej broni i technologii wojskowej, zwłaszcza w obliczu embarga, ze strony USA i jego sprzymierzeńców, po kompromitujących Chiny, wydarzeniach na placu Tienenmen. Pekin porzebował przymierza z dobrze uzbrojoną Rosją, przeciwko zgrożeniu ze stony USA, które wysłały w region Taiwanu dwie grupy bojowe z lotniskowcami w latach 1995-1996 oraz siedem takich grup marynarki wojennej USA w sierpniu 2004.

Chiny były też zaniepokojone z takich powodów, jak amerykańskie bombardowanie ambasady chińskiej w Belgradzie, w 1999 roku, szpiegowski zatarg w 2001 roku i jednostronne skreślenie przez USA, rozbrojeniowego traktatu ABM w 2002 roku, jak też zwiększenie współpracy wojskowej USA z Japonią, oraz włączenie Taiwanu do programu obrony przeciw-rakietowej USA.

Tak więc znaczenie dawnych zatargów Chin z Rosją poszło w niepamięć i obydwie te potęgi nuklearne, potrzebują się wzajemnie i zabezpieczają jedna drugą, przez jednoczenie swoich sił obronnych. Rosja zapewnia Chinom dostawy paliwa, którego brak odczuwa USA i jego sprzymierzeńcy.

Bliskie przymierze Chin z Rosją jest jednym z kluczowych wydarzeń w obecnych czasach. To zbrojne przymierze jest bez porównania silniejsze, niż był Pakt Warszawski. Wielki geopolityczny tryumwirat powstaje, w momencie kiedy doda się do Rosji i Chin, kolosalne zasoby ropy naftowej i gazu ziemnego Iranu, zagrożonego przez oś USA-Izrael.

Trzeba pamiętać, że Iran jest najbardziej uprzemysłowionym i zaludnionym państwem Bliskiego Wschodu, a jednocześnie ma nieprzystępny teren górzysty i jest strategicznie położony nad Zatoką Perską, z której codziennie idzie na świat 25% globalnego zapotrzebowania w paliwo, w tym 23% zapotrzebowania USA, 90% zapotrzebowania Japonii i 60% zapotrzebowania Unii Europejskiej. Iran również ma dostęp do Morza Kaspijskiego jednego z najbogatszych w paliwo regionów na świecie.

Mimo tego, że USA wydaje więcej pieniędzy na zbrojenia, niż wszystkie inne państwa na świecie razem wzięte, Rosja i Chiny mają bardzo gro?ny nowoczesny arsenał, nie tylko łodzi podwodnych, ale również min podwodnych i pocisków sterowanych, na które nie mają obrony lotniskowce, już nie mówiąc o problemie obrony statków mających dowozić wyposażenie i paliwo do zamorskich sił USA. Nie wiele na ten problem mogą zaradzić składy w bazach zamorskich, na wypadek konfliktu USA, przeciwko przeciwnikom na terenie Eurazji.

Pamiętam jak ktoś wyraził nadzieję, że w przyszłości, historycy nie będą głowić się nad wytłumaczeniem, w jaki sposób doszło do wojny USA, przeciwko Rosji i Chinom po upadku Związku Sowieckiego. Piekło jakie może rozpętać wojna USA przeciwko krajom euroazjatyckim, opisuje przeszkolony w USA, były szef wywiadu wojsk Filipin, generał brygady Victor N. Corpus, w artykule pod tytułem „Wrażliwe Punkty Ameryki” („America’s Acupujncture Points”) w dwu częściach: „Bolesne Ciosy w USA,” („Striking the USA where it hurts,”) i „Maczuga mordercy,” („The assassin’s mace,”) opublikowanych w piśmie „Asia Times,” ostatni w numerze z 20go pa?dziernika, 2006.

Corpus uważa, że używanie najnowocześniejszej broni przeciwko ludności cywilnej nigdy, nie da zwycięstwa, jak to widać w Iraku i w Libanie. Chińczycy od dawna pracują nad sposobami „pokonania silniejszego przez słabszego przeciwnika.” Podczas gdy
dochodzi do tego, na przykład taki problem nowoczesnej techniki wojennej, która osiąga tak wysoką sprawność że „jeżeli nieprzyjaciel widzi przeciwnika, to oznacza natychmiastową śmierć tegoż przeciwnika.”

Z tego powodu Chińczycy i Rosjanie pracują od wielu lat nad sposobem „oślepiania” satelitów w orbitach, systemami natychmiastowego działania, takimi jak pulsowniem elektromagnetycznym i innymi środkami włacznie z „nano-satelitami.” Każdy z dziesięciu wyliczonych przez tego autora systemów może według niego zadać śmiertelnmy cios Ameryce przez obóz chińsko rosyjski.

USA jest według niego w sytuacji podbramkowej, z której musi szybko wyjść, żeby uniknąć swojej ruiny i odzyskać pozycję przywódcy na świecie i uczynić z dwudziestego pierwszego wieku, wiek amerykański, w najlepszym tego słowa znaczeniu. Victor Corpus kończy swoją analizę sytuacji światowej słowami: „Ameryko obud? się.”

www.pogonowski.com
30 październik 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Postkomuna zacieśnia szeregi
luty 26, 2003
PAP
Chiny uniezależniają się ekonomicznie od USA
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Poznań 1956 - początek złotych lat socjalizmu
czerwiec 30, 2006
Olaf Swolkień
Likwidacja publicznej służby zdrowia
październik 23, 2008
PAP
"Polska jest w tarapatach finansowych"
luty 1, 2006
PAP
Moralność a polskie media(torzy)
październik 5, 2005
CZY ZNOWU ARBEIT MACHT FREI ???
maj 15, 2008
Helga
Kraków w Madrycie
styczeń 27, 2004
www.krakow.pl
David Irving wypuszczony z austriackiego więzienia
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
Dopłaty do leczenia ?
styczeń 17, 2008
A. Sandauer
Uchwała Sejmu w sprawie powołania komisji do zbadania prawidłowości nadzoru bankowości w Polsce
marzec 14, 2006
?rodło: Sejm
Początek końca
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Tępienie przestępców - Gronkiewicz Walz
wrzesień 5, 2003
Na lewo od PRL-owskiego aparatu PZPR
grudzień 4, 2008
tłumacz
Polityka NBP szkodliwa dla Polski
kwiecień 10, 2003
PAP
sukiennice
luty 7, 2006
Premier nie toleruje ani dużego, ani małego rokosza
sierpień 14, 2002
PAP
Polska przeszkodą na drodze do rewolucji światowej
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Islam w Rozterce
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Bilans kosztów członkostwa Polski w UE
lipiec 2, 2006
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media