ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
więcej ->

 
 

Widziane z Ameryki - komentarze z USA (5) ZNIEWOLENIE AMERYKAŃSKIEJ PRAWICY? (część pierwsza}

Były kandydat na prezydenta USA, Patrick Buchanan jest autorem nowej książki pod tytułem: "W jaki sposób prawica pobłądziła: jak neokonserwatyści skorumpowali rewolucję Regana i zniewolili rząd Busha"("Where the Right Went Wrong: How Neoconservatives Subverted the Regan Revolution and Hijacked the Bush Presidency"; New York: St. Martin's Press, 2004, 264 str.) Recenzję tej książki opublikował dr E. Michael Jones w listopadowym numerze miesięcznika "Culture Wars"którego jest naczelnym redaktorem. Buchanan zgadza się z opinią, że ideologia neokonserwatystów-syjonistów pochodzi od trockistów nawróconych na syjonizm, którzy szli w ślady Leona Trockiego i Leona Strauss’a. Ludzie ci, głównie Żydzi, uważają Chrześcijaństwo za zupełnie im obce, nawet wrogie. Jedyną tradycją zachodnią, którą neokonserwatyści szanują jest oświecenie i chcą oni zdominować świat za pomocą amerykańskiego imperium, które obecnie montują. Plan ten nie ma nic wspólnego z tradycyjną prawicą. Program ich jest radykalny i rewolucyjny.

Według Jones’a noekonserwatyści teraz demontują zachodnią cywilizację. Ciekawe, że dziś Europa zachodnia również podkreśla tylko tradycje oświecenia i odrzuca podstawowe znaczenie Chrześcijaństwa w kulturze europejskiej. Buchanan - zachowawczy Katolik i członek partii republikańskiej - wykazuje, że partia ta, obecnie zdominowana przez neokonserwatystów-syjonistów, nie przedstawia dziś jego orientacji politycznej. Opisuje on jak neokonserwtyści opanowali amerykańską politykę zagraniczną dzięki atakowi terrorystów na wieżowce w Nowym Jorku i Pentagon (“9/11”). Nie podkreśla on tego, że Bush byl ostrzeżony kilka miesięcy z góry i mógł zapobiec nieszczęściu. Bush mógł łatwo przywrócić do służby tajnych policjantów (“air marshals”), którzy latami zabezpieczali samoloty pasażerskie, dopóki nie zostali odwołani ze wzgledów oszczędnościowych. Buchanan pisze, że teraz Bush stosuje amerykańska wersję doktryny Breżniewa.

Zamiast komunizmu Bush stosuje plan neokonserwatystów i szerzy “globalizację, czyli nowa formę kolonializmu” pod płaszczykiem “demokratyzacji”. Autor twierdzi, że Żydzi neokonserwatyści, tacy jak Douglas Feith, David Wurmser, Richard Perle i Paul Wolfowitz przywłaszczyli sobie politykę zagraniczną USA i już spowodowali katastrofalne skutki (“disastrous consequences”).

Ludzie ci po “9/11” mieli możność wprowadzić w życie swoje plany z 1996 roku przygotowane do budowy “wielkiego Izraela” pod tytułem: “Nowy początek: nowa strategia uzyskania dziedziny,” którą to dziedziną jest biblijne królestwo Salomona i Davida. W ten sposób hegemonia Izraela ma roztaczać się nad północnym Egiptem do Kairu, nad Synajem, północna Arabią Saudyjską, całą Jordanią, Kuwejtem, Irakiem po zachodni brzeg rzeki Eufrat, Turcję po jezioro Wan, Syrię i Liban, oraz wyspę Cypr. Izrael jako potęga nuklearna faktycznie może za pomocą amerykańskiej maszyny wojennej taką hegemonię zdobyć, zwłaszcza że wyżej wymienieni ludzie twierdzą, że “interesy USA i Izraela są identyczne.”

Napad na Irak był planowany jako pierwszy krok, popularny wśród wszystkich Żydów ponieważ Saddam Hussein dawał zapomogę 25,000 dolarów każdej rodzinie palestyńskiej, z której ktoś zginął w ataku samobójczym. Buchanan cytuje opinie dygnitarzy amerykańskich, jak z bólem zrozumieli oni, że Rumsveld i Wolfowitz “wykorzystują tragedię amerykańską żeby wykonać ich plany wobec Iraku” i opisuje jak klika trockistowskich rewolucjonistów zaczęła wojnę permanentną “żeby zabezpieczyć sukces demokratycznej rewolucji.” Teoretyk tej kliki, Michel Leden, autor “Wojny przeciwko mistrzom terroru”, napisał: “Twórcze niszczenie jest naszym celem tak w USA jak i zagranicą. Musimy niszczyć żeby spełniać naszą misję dziejową”. Buchanan słusznie zauważa, że takie poglądy nie mają nic wspólnego z konserwatyzmem ale natomiast zgadzają się z metodami Trockiego. Wojsko amerykańskie zostało zaskoczone tymi planami i generał Anthony Zinni uważa, że neokonserwatyści zniewolili obecnego prezydenta i wiceprezydenta USA w imię wiary fundamentalistów protestanckich (którzy wierzą, że zwycięstwo Izraela jest konieczne dla powrotu Jezusa na ziemię).

Ten stan rzeczy zaczął rozwijać się od czasu rządów prezydenta Regana. Niestety “amerykański konserwatyzm uformowany w 20-tym wieku dziś jest martwy”. Buchanan przekonuje, że przeciągająca się w nieskonczoność amerykańska krwawa i kosztowna okupacja Mezopotamii [Iraku] ma ona miejsce z powodu subwersji, którą skutecznie posłużyła się tragedia “9/11”. Neokonserwatyzm jest ruchem radykalnych Żydów według opinii Max’a Boot’a opublikowanej w The Wall Street Journal, który stwierdził, że “poparcie dla Izraela jest podstawą neokonserwatyzmu i żydowskie pismo ‘Commentary’ jest biblią neokonserwatystów”. Historycznym zadaniem i celem politycznym neokonserwatystów jest “nawrócenie na swoja modłę partii republikanskiej i całego amerykańskiego konserwatyzmu”, czyli jest to żydowska subwersja konserwatyzmu amerykańskiego, która to subwersja odnosi sukcesy od momentu zwycięstwa USA nad sowieckim komunizmem.


Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
10 styczeń 2005

 

  

Archiwum

Jeszcze o L.M.
kwiecień 6, 2004
www.angora.pl
Magia cyfr
luty 16, 2004
"Przestańmy myśleć tylko o sobie"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / L'Express - 2002.11.7
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 11
kwiecień 21, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
Lichwiarski kapitalizm powodem obecnego kryzysu
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Prawo do ludzkiej godności
październik 23, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
What You Need to Know
sierpień 13, 2008
Jim Sinclair
"Polska jest w tarapatach finansowych"
luty 1, 2006
PAP
W obliczu zaostrzającego się konfliktu USA - Rosja...
czerwiec 5, 2007
aktualności pnlp
Kto wygrał, kto przegrał?
czerwiec 14, 2003
Andrzej Kumor
Medialny lobbing Izb Lekarski w barterze od firm farmaceutycznych.
styczeń 14, 2006
Adam Sandauer
Bush, Sharon, and the "War on Terror"
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Los Europy
sierpień 25, 2003
ABCnet
"Wstańmy i chod?my - we?my sprawy we własne ręce"
luty 17, 2005
Egipskie imperium białego człowieka.
sierpień 31, 2006
Zbyszek Koreywo
Kto to był Pankracy ?
wrzesień 25, 2003
przesłała Elżbieta
Panie Prezydencie!
wrzesień 8, 2006
mik4
Hezbollah - szyicki "islam rewolucyjny" Walka o wyzwolenie południowego Libanu
sierpień 10, 2006
Z.M.K.
Papież nie jest mile widziany w Jerozolimie
marzec 16, 2009
Izrael Szamir
Eskalacja mordów i rola John’a Negroponte
styczeń 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media