ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Bankructwo Ukrainy 
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
więcej ->

 
 

Rosja przeciwko zmianie reżymu w Teheranie






Rosyjscy eksperci uważają, że sytuacja USA w Iraku pogarsza się, ale mimo tego amerykańska marynarka wojenna stoi gotowa do ataku na Iran w Zatoce Perskiej. Celem Waszyngtonu nadal jest zmiana reżymu w Teheranie i opinia w USA jest stale mobilizowana przeciwko Iranowi. Demokraci, pod wpływem lobby Izraela, oficjalnie nie zabraniają Bushowi żeby przystąpił do otwarcia trzeciego frontu tym razem przeciwko Iranowi, po otwarciu frontu w Afganistanie i w Iraku.

Agencja Energji Atomowej przy ONZ robi postępy w programie inspekcji w Iranie, ale najbliższe dwa do trzech miesięy, są okresem krytycznym. Mimo tego Putin zdecydował się na wizytę oficjalną w Teheranie, 16go pa?dzienika, 2007, żeby wziąć udział w spotkaniu u szczytu państw regionu Morza Kaspijskiego, oraz prowadzić dwustronne pertraktacje z przywódcami irańskimi.

Rosja nie zmienia swego stanowiska przeciwko uzbrojeniu Iranu w broń nuklearną, ale nadal stoji na gruncie przestrzegania prawa międzynarodowego w tej sprawie i odrzuca jednostronne decyzje Waszyngtonu. Moskwa popiera działania ONZ i Rady Bezpieczeństwa, oraz przypomina fatalne skutki pomijania przez USA ONZtu w sprawie Iraku i domaga się dalszego „prowadzenia pertraktacji z Iranem.”

Moskwa upiera się, żeby utrzymać stały udział Niemiec w Radzie Bezpieczeństwa, na dodatek do pięciu permanentnych członków: Chin, Francji, Rosji, W.Brytanii i USA. Rosja domaga się, żeby polegać na raportach inspektorów Agenacji Energji Atomowej przy ONZ, podczas gdy kolejne raporty jak dotąd stwierdzją, że Iran stosuje się do decyzji ONZ.

Rosja odrzuciła inicjatywę Waszyngtonu, żeby zaostrzyć sankcje przeciwko Iranowi i otwarcie krytykuje inicjatywę USA i UE stosowania dalszych sankcji przeciwko Iranowi. Moskwa uważa, że z Iranem należy zawrzeć układ podobny jak z Koreą Północną i powołuje się na inspektorów ONZ, pod dyrektorem Agencji Energji Atomowej Mohamed’em ElBaradei’em. Rosja czyni to mimo coraz ostrzejszej krytyki USA, a zwłaszcza sekretarza stanu Condoleezzy Rice.

Tymczasem, francuska firma Total ma dostać udział w eksploatacji irakijskich pól ropy naftowej u boku amerykańskiej firmy Chevron, w zamian za poparcie polityczne Francji dla USA na Bliskim Wschodzie, według San Francisco Chronicle. Rosja natomiast upiera się, żeby dać czas do końca roku na to, żeby ElBaradei wyjaśnił sprawę programu nuklearnego Iranu, według procedury ONZ i nie doprowadzać do niepotrzebnego kryzysu z Iranem.

Stanowisko Moskwy koliduje z Waszyngtonem i pa?dziernikowa wizyta prezydenta Wladimira Putina w Teheranie jest nie na rękę neokonserwatywnemu rządowi Bush’a. Wizyta Putina przeszkadza w programie pertraktacji USA-Rosja na takie tematy jak Gruzja, Republiki Bałtyckie, Tarcza, Ukraina, Kosowo, etc.

Rosja zacieśnia stosunki z Teheranem i negocjuje z ministrem spraw zagranicznych Iranu, Manoucherhr’em Mottaki, w sprawie ukończenia budowy elekrowni nuklearnej w Buszehr, oraz ustaliła datę spotkania w Moskwie irańsko-rosyjskiej komisji ekonomicznej.

Rosyjski szef energii nuklearnej, Sergej Kirijenko, będzie towarzyszył Putinowi na wizycie w Teheranie. Kirijenko omawiał ukończenie elekrowni w Buszehr z wiceprezydentem Iranu, Gholam’em Reza Aghazadeh. Rosja zawarła ugodę, żeby do tej elektrowni paliwo nuklearne było dostarczane tylko przez Rosję, a nie przygotowywane w Iranie.

W ten sposób Rosja twierdzi, że objekcje USA przeciwko ukończeniu budowy elektrowni Buszehr są bezpodstawne. Jest to sukces polityki prezydenta Iranu Ahmadinedżad’a i jego zabiegów w Szanghai Cooperation Organization (SCO) i w byłych republikach sowieckich w Azji centarlnej.

Obecność Putina podniesie prestiż spotkania państw regjonu Morza Kaspijskiego, a Iran będzie popierał stanowisko Rosji na tym spotkaniu w sprawie Azji centralnej i Afganistanu. Rosja pozostanie głównym dostawcą broni do Iranu, podczas gdy naftowe firmy rosjskie nie mają dostępu do zasobów Iraku.

Rosja potępia plany zmiany reżymu w Teheranie pod jakimkolwiek pretekstem, żeby nie dopuścić do kontroli USA nad paliwem Iranu. Moskwa organizuje zjazd państw-producentów gazu ziemnego wcześnie w 2008 roku i promuje SCO jako „klub energetyczny” z udziałem Iranu i Turkmenistanu.

Natomiast prezydent Turkmenistanu Kurbanguly Berdymukhamedow jest zaproszony przez prezydenta Bush’a do Waszyngtonu. Wśród protestów w USA przeciwko wojnie w Iraku, wizyta Putina w Teheranie jest manifestacją poparcia Rosji dla Iranu.

www.pogonowski.com
22 wrzesień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Skandaliczna blokada informacyjna w polskojęzycznych publikatorach.
wrzesień 15, 2008
tłumacz
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
Korporacyjna maszyna wojenna stosuje terror
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Janowski żąda głosowania w sprawie Stoen-u
grudzień 3, 2002
PAP
Zadanie specjalne wykonam
lipiec 31, 2004
Jakub Sakowicz
Stowarzyszenie na rzecz Europy Ojczyzn
maj 1, 2003
Trudne sprawy
Wspomnienie o Stolzmanie

maj 14, 2003
Za wolną Polskę
sierpień 17, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
Polacy muszą być mądrzejsi od innych
lipiec 15, 2008
Artur Łoboda
Czy to jeszcze lewica?
listopad 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
Anglia nie płaci składek
czerwiec 27, 2003
przesłala Elżbieta
Bankierzy, gangsterzy i bolszewizm
wrzesień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Boję sie tylko Boga! (powrót)
zofia
Domagają się wyniesienia Stalina na ołtarze
listopad 27, 2008
PAP
Papież do Polaków o wspólnym domu europejskim
kwiecień 21, 2004
PAP
Wojenne przymiarki
listopad 28, 2002
MAREK GARZTECKI http://rzeczpospolita.pl
Swiss reject terror sponsor charge by US Jewish group
kwiecień 28, 2008
Stephanie Nebehay
Dlaczego USA muszą zbombardować Iran?
maj 13, 2006
Dr Krassimir Petrov
W 2009 Ukraina "zagospodaruje" gaz przesyłany dla Europy...
grudzień 31, 2008
tłumacz
25 razy o Wałęsie (1)
sierpień 16, 2005
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media