|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
więcej -> |
|
Kwaśniewski: wam młodym dedykujemy naszą pracę
|
|
Kwaśniewski: wam młodym dedykujemy naszą pracę
PAP 21:30 (aktualizowane 1 godzinę i 31 minut temu)
Wy, młodzi jesteście tymi, którym chcemy dedykować naszą pracę - powiedział wieczorem w Warszawie prezydent Aleksander Kwaśniewski na zakończenie Parady Schumana.
Przemawiając do zebranych na hip-hopowym koncercie przed Pałacem Kultury i Nauki zwolenników Unii Europejskiej z Polski, Ukrainy i Białorusi i Niemiec, Kwaśniewski podkreślił, że to właśnie młodym "z radością będziemy tę wspólną zintegrowaną Europę powierzać". "Jesteście naszą wspólną, wielką nadzieją" - dodał.
Dodał, że w tej Europie jest też miejsce dla wolnej, suwerennej, demokratycznej Ukrainy, "dla wspaniałego narodu, który sam się upomniał o swą godność". "Jesteśmy z wami, życzymy wam pomyślności. Otwieramy szeroko drzwi do UE i do innych struktur europejskich dla wielkiego, wspaniałego ukraińskiego narodu" - zwrócił się do młodych Ukraińców, którzy skandowali: "dziękujemy".
Polski prezydent zapewnił, że w Europie jest także miejsce dla Mołdawii, której prezydent Władimir Woronin przybył na Plac Defilad. Byli też obecni prezydenci Litwy - Valdas Adamkus i Gruzji - Micheil Saakaszwili. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom na Plac Defilad nie przybył prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko. Jak poinformowała prezes Fundacji Roberta Schumana Róża Thun, Juszczenko jest już w Warszawie, ale ma gorączkę. "Życzmy mu w tej chwili szybkiego powrotu do zdrowia" - powiedziała Thun.
Otworzyliśmy dla was swoje drzwi, czekamy na was, kochamy was. Chwała wolnej Polsce, chwała wolnej Ukrainie i chwała zjednoczonej, demokratycznej Europie - powiedział w swym wystąpieniu, zastępujący Juszczenkę, wicepremier Ukrainy Ołeh Rybaczuk.
Kwaśniewski dodał, że jest szczęśliwy, iż koncert to preludium do zaczynającego się w poniedziałek w Warszawie szczytu Rady Europy. Ujawnił, że już rozmawiał z Adamkusem i Woroninem, którzy przybyli na szczyt. My nie tylko jesteśmy tu razem na scenie; my bardzo podobnie myślimy - zapewnił.
Motywem przewodnim koncertu był hymn ukraińskiej rewolucji "Razom nas bahato". Te słowa brzmią znakomicie w każdym języku; one oznaczają, że nas jest dużo, że razem zwyciężymy - powiedział polski prezydent.
Przywódcy podpisywali się na wstędze jedności, którą niesiono na Paradzie Schumana. Będzie ona przekazana na obrady szczytu.
Wbrew wcześniejszym zapowiedziom na Plac Defilad w Warszawie nie przybył prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko.
Jak poinformowała prezes Fundacji Roberta Schumana Róża Thun, Juszczenko jest chory, ma gorączkę. Życzmy mu w tej chwili szybkiego powrotu do zdrowia - powiedziała Thun. |
|
16 maj 2005
|
|
PAP
|
|
|
|
dukat
czerwiec 18, 2004
|
Do Polonii na Swiecie i Polakow w Ojczyznie
kwiecień 23, 2005
przesłała Elżbieta
|
Zespół do Spraw Reintegracji
listopad 27, 2002
PAP
|
Dyktatura Korporacji Zamiast Demokracji w USA
sierpień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Referendum 2003 roku - Unia Europejska
czerwiec 1, 2003
" Zawisza Czarny "
|
Pierwszy Polak zginął w Afganistanie
sierpień 15, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
USA-Izrael
wrzesień 12, 2007
Paul Findley
|
LIST OTWARTY DO BIURA LECHA WAŁĘSY
listopad 22, 2005
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
Szaron: Arafat to przywódca gangu morderców
sierpień 9, 2002
IAR
|
Polityczny kabaret
Ostatnie dni ex prezydenta Krakowa
grudzień 8, 2002
Artur Łoboda
|
Od Teharanu zależy zawieszenie broni w Libanie?
sierpień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Serwis o UE
sierpień 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Recenzja ksiazki Jana Grossa "Strach"
luty 5, 2008
...
|
Porażka w Gazie
styczeń 12, 2009
Izrael Szamir
|
Watykan nie rezygnuje w sprawie pokoju.
Wysłannik papieża jedzie do Bagdadu
luty 9, 2003
PAP
|
"Zachodnie wzorce"
listopad 19, 2002
Artur Łoboda
|
Likwidują resztki krytyki medialnej.
kwiecień 22, 2004
Aljazeera
|
Odwołany koncert - zmiana terminu DELIGHT
kwiecień 4, 2005
|
ADHD - mali chuligani pod ochroną orzeczeń medycznych
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kwaśniewski spotka się z Putinem na Wawelu
styczeń 26, 2005
|
więcej -> |
|