ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Bankructwo Ukrainy 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
więcej ->

 
 

Obawy Umiarkowanego Amerykanina


Brak podstawowych i jasno sformulowanych przekonan filozoficznych i pogladow etycznych, powoduje w Ameryce sytuacje, w ktorej ekstremizm stosunkowo latwo, moze zdominowac zycie polityczne USA.

Media szerza wsrod Amerykanow przekonanie, ze "kazdy w USA moze byc bogaty i politycznie silny" ("American dream"), jezeli czlowiek tego usilnie pragnie i pracuje intensywnie.

Jest to oczywista nieprawda, ktora zaprzecza rzeczywistosci i rozpowszechnia brak realizmu.
Falsz ten nie moze spelnic nadzieii przecietnego Amerykanina i wprowadza desorientacje, z ktorej wynika niepokoj i poczucie braku bezpieczenstwa. W rezultacie tej dezorientacji ludzie uciekaja od rzeczywistosci w hipnotyzujaca muzyke, wiare w astrologie, dzikie kulty, magie, oraz przesady rozmaitego rodzaju jak i w zwyrodnienia.
W dzisiejszym pokoleniu, bardzo wzroslo wsrod Zydow amerykanskich, zainteresowanie kabala, ktora przycznia sie do tworzenia mitu o "wyjatkowosci" tragedii Zydow w okresie Drugiej Wojny Swiatowej i rozpetanego przez ta tragedie zydowskiego kultu zemsty. Dzieki doradcom z Izraela, zolnierze Amerykanscy w Iraku maja sluchawki zamontowane w helmach. Zolnierze ci slysza brutalna muzyke, przy ktorej latwiej jest im pacyfikowac miasta i niszczyc cywilne osiedla, wedlug sprawozdania w reportazu filmowym "Farenheit 9/11," Michael'a Moore'a. W umyslach wielu zolnierzy amerykanskich jest falszywe przekonanie, ze wymierzaja oni sprawiedliwosc Irakijczykom, za atak na wiezowce w Nowym Jorku i na Pentagon, 11 wrzesnia, 2001.

Atak ten, wedlug fundamentalistow protestanckich w USA, byl przepowiedziany przez prorokow.

Slowo "rapture" okresla ucieczke lub fizyczne przeniesienie czlowieka w bezpieczne miejsce, tylko w wypadku jezeli czkowiek ten jest wierzacym fundamentalista protestackim. W ten sposob fundamentlisci protestanccy unikna katastrof i cierpien, ktore przypadna w udziale ludzkosci, nie podzielajacej wiary w ich przepowiednie. Przykladen takiej przepowiedni jest zwyciestwo Izraela nad Arabami jako warunek konieczny do powrotu Chrystusa na ziemie. Przywodcy sekt ewangielickich, tacy jak Jerry Falwell i Pat Robertson, tlumacza swoim wiernym, ze w nagrode za wiare w fundamentalizm protestancki i w nim zawarte przepowiednie, unikna oni cierpien i ognia piekielnego, wlasnie za pomoca "rapture." Kaznodzieje ci podzegaja do wojny przeciw Islamowi, jako "kultowi szatana." Czynia oni to za pomoca 1600 nadawczych stacji radiowych i 250 stacji telewizyjnych w USA, w czesto nadawanych programach o "Biblijnych Przepowiedniach o Koncu Swiata," ("Biblical Prophesy About The End Of Times,").
Na przyklad, pastor sekty zrzeszajacej 17,000 osob, w "Cornerstone Church," John Hagee, czesto powtarza: "Zapamietajcie i wezcie sobie te slowa do serca; pocieszajcie jeden drugiego tymi slowami: Dzien zaglady nadchodzi dla calej Ziemi, dla panstw, dla poszczegolnych ludzi, ale ci, ktorzy wierza w nauke [fundamentalizmu protestanckiego]...nie beda obecni na ziemi w czasie nadchodzacej strasznej zaglady globu." Tak wiec, czlonkowie sekty John'a Hagee, nie musza sie martwic, ani o stan srodowiska ziemskiego, ani o okrucienstwa i zniszczenia wojenne, oraz inne katastrofy, poniewaz na pewno nie ucierpia oni osobiscie, bo beda wzieci wprost do nieba dzieki "rapture."
Jest to oburzajaca etyka, wedlug Barbary Rossing, profesora Nowego Testamentu w Ewangielickiej Akademii Teologicznej w Chicago i autorki ksiazki pod tytulem: "The Rapture Exposed," ("Skompromitowana Ucieczka z Ziemi"), oraz wedlug ksiazki Anatol'a Lieven'a z Carnegie Foundation for International Peace pod tytulem "America Right or Wrong," (" Ameryka Ma Slusznosc Czy Tez Jej Niema"). Autorzy ci twierdza ze fundamentalisci protestanccy sa przekonani ze "dla swiata niema ratunku" i jedynie tylko kazdy z nich z osobna bedzie uratowany.
W obliczu takiej rzeczywistosci, znany od lat na ekranach telewizji, dziennikarz w sprawach etyki i wyznan religijnych, Bill Moyers napisal artykul pod tytulem "Welcome to Doomsday" ("Zaproszenie Na Dzien Zaglady"), 24 marca, 2005 w "The New York Review of Books." Lunatyczne brednie, wedlug niego, przeszly z marginesow spolecznych w USA, do osrodkow wladzy i rzadu Bush'a w Waszyngtonie. Polaczenie ideologii [neokonserwatystow-sjonistow] z tego radzaju teologia sekt fundamentalistow protestanckich, paralizuje rozsadek ludzi, w obliczu postepujacej degradacji srodowiska i rozpowszechniania sie broni masowego razenia na swiecie.
Ochrona srodowiska, wedlug tych Chrzescijan-sjonistow, jest zupelnie niepotrzebna, poniewaz czlowiek jest stworzony po to, zeby sama ziemie jak i wszelkie zywe stworzenia na ziemi ujarzmic. Tego rodzaju poglady sa wykorzystywane przez przemyslowcow, ktorzy chca jeszcze bardziej wycinac lasy i wiercic nowe szyby naftowe na terenach parkow narodowych i w rezerwatach przyrody, takich jak na Alasce. Prezydent Bush, wlasnie z takich powodow, odmowil podpisania "Protokulu z Kyoto," o ochronie srodowiska, jak rowniez odmowil on uznania przez USA, Miedzynarodowego Trybunalu Kryminalnego.
Wiara fundamentalistow protestanckich jest wykorzystywana w celu zdobycia wladzy w USA, przez neokonserwatystow-sjonistow, ktorych ideologie uformowali trockisci nawroceni na sjonizm. Mialo to miejsce w czasie, kiedy stalo sie jasne, ze ideologia komunistyczna zalamuje sie, tak w ekonomii jak i w wyscigu zbrojen. Ideologia tych nawroconych trockistow, dalej posluguje sie trockistowskim konceptem wojny permanentnej, ale juz nie o komunizm, lecz o politycznie poprawna demokracje. Pierwszym krokiem do politycznego zwyciestwa neokonserwatystow bylo przejecie kierownictwa i funduszow wielkich fundacji, takich jak Forda lub Carnegie, ufundowanych przez ludzi o pogladach prawdziwie zachowawczych. Nastepnym krokiem do celu, bylo nawrocenie fumdamentalistow protestanckich na radykalny sjonistyczny neokonserwtyzm. Wlasnie to zjawisko jest powodem powaznych obaw Bill'a Moyers'a, umiarkowanego i wybitnego Amerykanina, ktory opublikowal swe spostrzezenia i troski w artykule pod tytulem: "Zaproszenie Na Dzien Zaglady."
14 marzec 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Czyja wojna?
kwiecień 5, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
Pola, Melania, Bronia i Katarzyna
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Natarczywe pytania zasadnicze
wrzesień 5, 2006
Ludwik Skurzak
Pani doktor Halino Zamel, Kocham Panią! Pani doktor Halino Zamel
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
Nie ma pieniędzy dla pielęgniarek, nauczycieli, na zasiłki dla bezrobotnych, ale na eurodemagogię będzie 2 razy więcej.
grudzień 4, 2002
PAP
"Komuno, zdychaj"
luty 19, 2008
Dariusz Kosiur
LPR: w Unii Polska więcej straci niż zyska
grudzień 13, 2002
PAP
Anatomia katastrofy w Iraku
marzec 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Skup kradzionego"
lipiec 28, 2004
Niech George Bush zdecyduje się posłać na wojnę jedną ze swoich bli?niaczek.
luty 13, 2003
PAP
Rosja ma nową ideę
listopad 30, 2007
Igor Panarin
Zarzewie III wojny swiatowej
luty 17, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
Ukrywana Czy USA jest w pełni niepodległym państwem?
lipiec 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dla kogo robil Schnepf?
maj 26, 2006
Tomasz Sommer
Rozwój gospodarczy najlepszym srodkiem na powstrzymanie wojen. Konferencji w Moskwie poswiecona infrastrukturze
maj 14, 2007
INSTYTUT SCHILLERA
Rozbiór RP
sierpień 7, 2005
Bogusław
2009.02.18. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 18, 2009
tłumacz
Jakie jest prawdziwe nazwisko kolejnego "polskiego" prezydenta
styczeń 30, 2007
dorek
Poprawki dla pasażerów
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Towarzystwo ochrony ormowców
styczeń 7, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media