ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
więcej ->

 
 

Armia izraelska zburzyła kwaterę Arafata

Wojska izraelskie zniszczyły w piątek wieczorem większość budynków kwatery głównej obleganego w niej Jasera Arafata, w odwecie za ostatnie palestyńskie samobójcze zamach bombowe. Pocisk z czołgu trafił w biuro Arafata, który jednak znajdował się na niższym piętrze i nie został ranny.

Co najmniej 19 Palestyńczyków poddało się żołnierzom izraelskim oblegającym kwaterę Arafata na Zachodnim Brzegu Jordanu, gdy buldożery zniszczyły budynek, w którym przebywali.

Przedstawiciel Palestyńczyków znajdujących się z Arafatem w ostatnim stojącym budynku kwatery głównej, tzw. domu gubernatora - otoczonym przez wojsko izraelskie - powiedział, że ludzie którzy wyszli obawiali się zawalenia budowli. Ci którzy zostali ze swoim liderem twierdzą, że niebezpieczeństwo jest realne, bo struktura budynku została naruszona.

Armia izraelska żąda, aby bojownicy palestyńscy ukrywający się w budynku poddali się.

Wojsko rozciągnęło zasieki z drutu kolczastego wokół kwatery palestyńskiego przywódcy.

Rzecznik armii izraelskiej, pytany przez dziennikarzy, do czego zmierza wojsko, odpowiedział lakonicznie: Operacja jest w toku.


Ramallah (AFP)
Izraelczycy zapłacą za to, powiedział doradca Arafata Nabil Abu Rdainah, z oblężonego budynku w Ramallah. W wywiadzie dla CNN dodał, że wielu ludzi w kwaterze lidera Palestyńczyków jest rannych.

Izrael wini za palestyńskie samobójcze zamachy bombowe Arafata i zaatakował jego kwaterę, aby odizolować go i zmusić do poddania się około 20 poszukiwanych bojowników przebywających z liderem. 20 osób poddało się, ale izraelskie ?ródła wojskowe podają, że nie wszyscy są na liście poszukiwanych.

Armia izraelska zlikwidowała ogółem 20 budynków i pomieszczeń przenośnych w kwaterze.

¬ródła palestyńskie podają, że Arafat nie jest ranny. Zabity został jednak jeden z jego ochroniarzy.
Rząd izraelski oznajmił, że chce odizolować Arafata, ale nie posunął się do wydalenia go.

Kontaktowałem się z Amerykanami oraz Europejczykami i żądałem natychmiastowego zaprzestania izraelskiego ataku na kwaterę Arafata, powiedział agencji Reuters członek gabinetu palestyńskiego Saeb Erekat. Powiedzieli mi, że robią wszystko, co w ich mocy, dodał.

Unia Europejska skrytykowała akcje Izraela w Ramallah i uznała, że da skutki odwrotne od oczekiwanych. UE podkreśliła, że ograniczanie swobody poruszania się kierownictwa palestyńskiego "nie służy" walce z terroryzmem, bezpieczeństwu Izraela, ani procesowi reform palestyńskich.

Z kolei rzecznik Białego Domu powiedział, że Izrael ma prawo bronić się przed palestyńskimi zamachami bombowymi, ale musi brać pod uwagę konsekwencje swoich działań.
21 wrzesień 2002

AFP 

  

Archiwum

Trudne pytania do entuzjastow UE
lipiec 22, 2008
Goska
Kto tu kłamie?
Kto za Unią, kto przeciw

marzec 25, 2003
zaprasza.net
Szybki osąd - tańsze państwo
styczeń 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Krótko o protestach lekarzy i pielęgniarek
lipiec 1, 2007
Dariusz Kosiur
Chytry traci podwójnie
lipiec 27, 2005
Artur Łoboda
AN OPEN LETTER TO THE EUROPEAN PARLIAMENT
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 18, 2007
Anna
Dziad, czyli polski inżynier
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ograniczenie dostępu do leczenia = kolejny pomysł ministra Religi
marzec 1, 2007
A.Sandauer -przewodniczący Stowarzyszenia
Zwalczana niepoprawność polityczna
październik 23, 2003
Adrian Dudkiewicz
Partie polityczne pod nadzorem służb...
kwiecień 17, 2007
Marek Olżyński
USA legalizuje tortury dorosłych i dzieci!
wrzesień 30, 2006
Dorota Szczepańska
Co piąte dziecko głoduje w Argentynie
listopad 17, 2002
PAP
"Czarny dowcip"
wrzesień 15, 2004
Sesja na 750-lecie
czerwiec 6, 2007
Fałsze Henryka Grynberga
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Jak mówić dużo nie mówiąc nic
luty 27, 2003
Prezentacja multimedialna "Wspaniały Kraków"
styczeń 17, 2005
redakcja zaprasza.net
Tak się robi ze społeczeństwa pachołków
maj 6, 2003
Nowy *Dziennik* z usterkami
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media