ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
więcej ->

 
 

Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji

Rosyjska filia fundacji amerykańskiego finansisty i filantropa George`a Sorosa złożyła we wtorek w prokuraturze oświadczenie, w którym informuje o chuligańskich aktach i wandalizmie, jakiego się wobec niej dopuszczono.

Przed tygodniem pracownicy fundacji zostali zamknięci na kilka godzin w wynajmowanych przez siebie pomieszczeniach.

Rosyjska firma Nobel Technologies, do której należy budynek, oświadczyła im, że umowa dzierżawy już dawno wygasła.

Osoby z tej firmy, jak poinformowała szefowa rosyjskiej fundacji Sorosa Jekatierina Gienijewa, wtargnęły do budynku i zerwały szyld fundacji.

Gienijewa powiedziała we wtorek, że do dziś przed budynkiem znajdują się uzbrojeni ochroniarze z firmy Nobel Technologies.

Dodała, że moskiewski Sąd Arbitrażowy, który zajął się sporem, orzekł w poniedziałek, iż umowa, jaką przedstawiła firma Nobel Technologies o wygaśnięciu dzierżawy, jest podrobiona.

Soros przekazał rosyjskiej filii swojej fundacji ponad 700 mln dolarów na różne programy, m.in. na rozwój wolnej prasy. W czerwcu, w czasie wizyty w Moskwie, skrytykował władze Rosji za zamiar ograniczenia kontaktów rosyjskich naukowców z cudzoziemcami.
30 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Verheugen wzywa Czechów uczynią gest pojednania
lipiec 2, 2002
PAP
Według Gronkiewicz-Waltz "program Kołodki to kontynuacja"
lipiec 16, 2002
PAP
In the Shadow of Marienburg
styczeń 11, 2006
Israel Adam Shamir
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 14, 2007
Grażyna
Globalne zniewolenie rozlozone na etapy
wrzesień 20, 2007
Wojciech Wła?linski
Skrótowy opis procesów socjologicznych które nastąpiły w Polsce
maj 26, 2005
Adam Sandauer
Iluzja pomocy
styczeń 14, 2004
przesłała Elżbieta
Schyłek Amerykańskiego Imperium?
luty 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Niemcy za mało i za krótko pracują?
marzec 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Artykuł na zamówienie - Interia odsłania oblicze
listopad 9, 2004
Krakowska afera
luty 25, 2005
aaa
Fundacja Batorego odrzuciła...
wrzesień 28, 2005
Witold Filipowicz
PROKURATURA ZAJMIE SIĘ DONIESIENIAMI "GAZETY WYBORCZEJ"
grudzień 29, 2002
PAP
Program dla bogaczy?
wrzesień 7, 2005
Do wiadomości PiS.
październik 27, 2005
Jan G. Grudniewski
Kościół opuścił swój lud
lipiec 7, 2004
WWW.PATRIOCI.ORG
Mutacja z Trockizmu w Neokonserwatyzm
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"się"
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
polnische Schweine
październik 22, 2005
Artur Łoboda
Rząd nie ograniczy niezależności NBP
czerwiec 20, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media