ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
więcej ->

 
 

Seks skandal rozpoczyna przemeblowania polskiej sceny politycznej



Seks skandal rozpoczyna przemeblowania polskiej sceny politycznej. Polityczna dialektyka tego procesu widoczna jest już jakiś czas. Wyra?na nagonka na Samoobronę (niezależnie od winy posła Łyżwińskego) ma skompromitować partię. Masowe pranie mózgów na wszystkich kanałach telewizyjnych oraz w prasie kontrolowanej przez zagraniczny kapitał (niemiecki "Dziennik" i "Fakt" , szwedzki "Super Express") stanowi wyrok skazujący zaczym sprawą zajął się jeszcze sąd. Pojawiły się już badania statystyczne, mówiące że "Polacy nie chcą Leppera w rządzie". Kilka dni wcześniej trwała nagonka na LPR związana z paleniem swastyki oraz zdjęciami posła Wierzejskiego sprzed lat. Manipulacja odpowiednio "zagrała" na emocjach mas. Premier Kaczyński ma więc dobry powód do rozwiązania sejmu - o czym zresztą głośno mówią już posłowie PiS. Jednocześnie PiS rozbija PO próbując oderwać grupę z Rokitą na czele. W tym celu parę tygodni temu premier wskazał, że ma haki na Rokitę, oskarżając go o to, że stał za "inwigilacją prawicy" na początku lat 90 - tych, gdy był w rządzie Suchockiej. Dał więc jasne przesłanie: albo przyłączysz się do nas, albo twoja kariera w polityce się skończy. W efekcie tzw. liberalna część PO z Tuskiem na czele dołączy do grona kosmopolitycznej bandy SLD/SDPiL/PD/UP i utworzy pod patronatem Kwaśniewskiego wielki blok centro - lewicy. PiS razem z "konserwatywną" częścią PO utworzy wielki blok centro - prawicy. Powstanie zatem "cywilizowany" (według nowomowy propagowanej przez medialnych politologów) układ dwupartyjny. Przed nowymi wyborami zostanie wprowadzona ordynacja większościowa, czyli bloki jednomandatowe. JOW wiążę się z ugruntowaniem systemu dwupartyjnego na wzór takich "demokracji" jak USA czy Wielka Brytania. Dzięki zmianom wzorowanym na państwach anglosaskich staniemy się w pełni "wielką demokratyczną rodziną" zdolną do pełnego podboju świata (na początek wspólnego wysyłania wojsk w Iraku i Afganistranie). Zmiany sprawią, że polską scenę systemowo zdominuje pro - wolnorynkowy układ zrodzony przy Okrągłym Stole. Jakby Polacy nie chcieli zagłosować zawsze wygrają ludzie, którzy będą bronili neoliberalizmu, szczęścia zachodnich inwestorów (jak to ujął będąc jeszcze premierem Kazimierz Marcinkiewicz), różniący się tylko frazeologią ideologiczną. Psu na budę odwoływanie się to tzw. wartości w obliczu kontroli polskiej gospodarki przez zachodnie korporacje! Tym samym z systemu politycznego zostaną wyparte "skrajne" partie jak LPR i Samoobrona. Może gwo?dziem do trumny Leppera było jego rządanie, aby pieniądze z prywatnych i zagranicznych Otwartych Funduszy Emerytalnych były obracane przez państwowy Zakład Ubezpieczeń Społecznych? Ciekawe czy wicepremier nie wiedział, że w Polsce można robić i mówić wszelkie głupoty dopóty, dopóki nie narusza się konkretnych interesów wielkiego kapitału. Pozostaje nam nadzieja, że meble w czasie przeprowadzki mogą się czasem przewrócić na głowę...




7 grudzień 2006

G. Cimek, www.pnlp.org.pl 

  

Archiwum

Głupi, bierny ale wierny"
listopad 29, 2006
za PAP
Żydzi z USA oszukują ocalałych?
wrzesień 28, 2007
BIBULA
Niecierpliwość
lipiec 13, 2008
Marek Jastrząb
Czy jest wśród nas "małpa w czerwonym"?
grudzień 21, 2006
Artur Łoboda
Starty w Iraku i nadzieje na koniec okupacji
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Czym jest Polska zagrożona?
sierpień 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
PROKURATURA ZAJMIE SIĘ DONIESIENIAMI "GAZETY WYBORCZEJ"
grudzień 29, 2002
PAP
We?my piły we własne ręce
grudzień 11, 2005
Mirosław Naleziński
Gdzie są profesorowie z dawnych lat ?
listopad 14, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Debata przed referendum
maj 22, 2003
dr inż. Antoni Zięba
Amerykanie zabili czterech pojmanych Irakijczyków
sierpień 27, 2008
PAP
Tarcze nie ochronią Polski przed gospodarczą katastrofą
maj 6, 2007
Instytut Schillera
Nadzieje i rozczarowania
marzec 22, 2008
Marek Jastrząb
Takie sobie, dziwne wydarzenie
październik 17, 2008
Artur Łoboda
Eksport rewolty - nowa krakowska specjalność
sierpień 16, 2005
Artur Łoboda
Dzisiaj mam urlop
maj 12, 2008
Marek Jastrząb
Dzień "długich noży" po wojnie w Libanie?
sierpień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Oświata, czyli – jak iść piętami do przodu
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
Skałka nie dla Miłosza (II)
grudzień 18, 2004
Wojciech Wła?liński
Zmarł Stanisław Skalski
listopad 12, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media