ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
więcej ->

 
 

Austriacy zainteresowani Krakowem




Austriacki potentat budowlany firma Strabag SE chce współpracować w Krakowem. W piątek (16 listopada) porozumienie w tej sprawie podpisali Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski oraz prezes zarządu austriackiej firmy dr Hans Peter Haselsteiner. Podczas spotkania w Magistracie, prezes zarządu Strabag SE przekazał Miastu darowiznę w wysokości 75 tysięcy złotych na potrzeby adaptacji podziemi Rynku Głównego.

„Cieszę się, że tak renomowana firma jak Strabag nawiązuje kontakty w Krakowem” mówił Prezydent Jacek Majchrowski podczas uroczystości podpisania porozumienia. Miasto i Strabag SE chcą współpracować w takich dziedzinach jak budownictwo drogowe i kubaturowe. Firma będzie wspierać Kraków w realizacji przedsięwzięć kulturalnych oraz w programie ochrony zabytków. Austriacy podzielą się z nami swoim know-how. Będą rozwijać pod Wawelem nowoczesną bazę naukowo-dydaktyczną.

Austriacka firma STRABAG SE prowadzi działalność we wszystkich obszarach branży budowlanej. Koncern jest jednym z przodujących oferentów usług budowlanych na terenie Europy, zatrudnia ponad 60 tys. pracowników w ponad 500 miejscach. Wartość usług zrealizowanych przez firmę to prawie 11 miliardów EUR.

W Krakowie firma Strabag obecna jest od kilku lat. Austriacy byli m.in. generalnym
17 listopad 2007

www.krakow.pl 

  

Archiwum

Ingerencja ambasadora Turcji w sprawy Kosciola Ormianskiego
marzec 9, 2004
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
Są jeszcze normalne narody
marzec 9, 2004
RMF
Kara dla amerykańskiego zwyrodnialca
listopad 20, 2006
LBC
Globalizm w wykonaniu Kaczynskich
marzec 6, 2007
przeslala Elzbieta
NBP: Rząd broni złotego do upadłego
marzec 16, 2006
Czy religia pomaga politykom?
styczeń 5, 2008
Gregory Akko
Dwie wiadomości na Nowy Rok
styczeń 2, 2007
Artur Łoboda
Teoria spisku
czerwiec 10, 2005
Artur Łoboda
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Pszenica niczym "ciżemka baletnicy" w negocjacjach z UE
czerwiec 25, 2002
PAP
Przedsiebiorstwo "Holocaust"
kwiecień 2, 2006
przysłał anonim
Czy USA Pogodzi się z Klęska w Iraku?
listopad 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ogólnokrajowa DEMONSTRACJA PRZECIW WOJNIE Z IRAKIEM!
luty 7, 2003
"Komisja Europejska" "lepsza" niż RWPG
marzec 11, 2004
PAP
Kto się boi moherowej rewolucji(?)
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
A jednak się niecierpliwimy
lipiec 11, 2006
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Wszystko pod kontrolą - Henry Alfred Kissinger (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
Polaków będzie mniej
lipiec 19, 2002
PAP
Sekty - psychomanipulacja
maj 15, 2008
www.psychomanipulacja.pl
"ONI"
luty 1, 2003
Jerzy Przystawa
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media