ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
więcej ->

 
 

Słowa Prawdy - jeszcze raz o agencie Wałęsie w filmie J. Zalewskiego

http://www.lepszyswiat.home.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=344

Prawda nie jest dziś w Polsce wartością. Zbiorowa świadomość Polaków lat ostatnich zbudowana jest na nieprawdziwych mitach, w tym w szczególności na micie Wałęsy i micie Solidarności. Z dokumentów IPN wynika niezbicie, że Wałęsa był niezwykle aktywnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa (o czym w filmie mówi m. in. Krzysztof Wyszkowski), zaś sama Solidarność, jak mówi Andrzej Gwiazda, była "wypadkiem przy pracy" SB. Gdyby za jedyny probierz prawdy uznać chrystusowe "po owocach poznacie ich", to oba te obrazoburcze stwierdzenia znacznie lepiej opisują dzisiejszą rzeczywistość niż tzw. oficjalna wersja najnowszej historii.
Film "Słowa prawdy", zrealizowany przez Jerzego Zalewskiego, pokazany został po raz pierwszy na Festiwalu Obywatela w Łodzi, 17 czerwca 2006 r.

Portal Lepszy Świat uzyskał publiczną zgodę na udostępnienie filmu przez Internet, co niniejszym w poczuciu obywatelskiego obowiązku czynię.

Warto dodać, że na tym samym Festiwalu zaprezentowany został jeszcze jeden film o podobnej tematyce, a mianowicie słynny już, bo zakazany, film Grzegorza Brauna "Plusy dodatnie, plusy ujemne", traktujący szczegółowo o kompromitującej agenturalnej działalności Lecha Wałęsy.
11 lipiec 2006

J. Zalewski 

  

Archiwum

Ostatnie wezwanie
sierpień 16, 2008
Artur Łoboda
Pytania do polityków, partii i ugrupowań politycznych działających w Polsce
listopad 6, 2006
Zdzisław Gromada
Zabił ich drugi krąg
luty 14, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jak funkcjonują największe gangi (2)
Konwersja, czyli odzyskać gotówkę

luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
Negocjacje koalicyjne- powtórka z rozrywki
styczeń 13, 2006
Adam Sandauer
Królestwo złodziei i bezrobotnych
sierpień 23, 2003
przesłała Elżbieta
PO kładzie łapę na OFE
sierpień 27, 2008
interia.pl
W Święta Bożego Narodzenia
grudzień 24, 2008
Artur Łoboda
"Sierpień 80": rząd nie konsultował reform
grudzień 3, 2002
PAP
Wstyd za Instytut Pamięci Narodowej
luty 26, 2003
Dr Leszek Skonka
I po szkodzie głupcy - czyli o zdrajcach i idiotach
marzec 12, 2009
Artur Łoboda
Tak się robi ze społeczeństwa pachołków
maj 6, 2003
Reformy bez głowy
grudzień 21, 2003
przesłała Elżbieta
USA gotowe użyć broni atomowej
grudzień 11, 2002
zaprasza.net
Odmitologizowanie II Wojny Swiatowej.
listopad 14, 2006
PAP
Powstał Komitet Obrony Honoru Wojska Polskiego im. płk Ryszarda Chwastka
wrzesień 8, 2002
zaprasza.net
Demokraci?
październik 5, 2006
mik4
Powell nie przekonał Watykanu
luty 7, 2003
PAP
LIST DRUGI
wrzesień 18, 2005
aaa
Od jesieni zamarzły 254 osoby
luty 3, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media