ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Fundujemy Ukraińcom emerytury. A dla Polaków ich nie ma. 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
więcej ->

 
 

Hubris pani Sarah Palin


Hubris pani Palin, która twierdzi, że jest gotowa rządzić jako prezydent USA, Rzuca się w oczy w jej przypadku, ponieważ nie ma ona doświadczenia w życiu politycznym Waszyngtony i nie zna geopolityki. Raz tylko podróżowała zagranice do Iraku i do Kuwejtu tak, że w ogóle nie zna żadnego z szefów rządów innych państw.

Palin nie ma wiedzy historycznej i ogólnych wiadomości potrzebnych, żeby rozumieć n. p. czy leży w interesie USA przyjęcie Gruzji i Ukrainy do NATO. Kompromituje się ona swoją wiarą w propagandę rządu Bush’a, że napad na Irak został dokonany z woli Pana Boga, o czym wielokrotnie publicznie wspominała. Dokładnie takie były jej częste wypowiedzi.

Sahar Pralin wykazała sporo zdrowego rozsądku i zimnej krwi w wywiadzie z Charlie Gibson’em z sieci telewizyjnej ABC jak na osobę, która trzy lata temu awanturowała się z bibliotekarką w miasteczku Wasillia, na temat, których książek ludzie nie powinni czytać. Natomiast jej brak wiadomości był widoczny w czasie dyskusji tematów poruszanych w tym wywiadzie.

Mimo swojej wiary w propagandę neokonserwtystów-syjonistów, którzy stworzyli tak zwaną doktrynę Bush’a, pani Palin po prostu nie zna tej doktryny, ale otwarcie popiera atak nuklearny Izraela na Iran, zamiast uniknąć wypowiedzi na ten temat. Również była zdezorientowana w sprawie czy USA powinno wypowiedzieć wojnę nuklearną Rosji z powodu interwencji wojsk rosyjskich na terenie przyszłego członka NATO, za jakiego podaje się Gruzja.

Najwyra?niej Sarah Palin powinna wziąć korepetycje od neokonserwatywnych syjonistów, którzy kontrolują program polityki zagranicznej senatora John’a McCain’a, żeby móc wytłumaczyć jej wystąpienie w czasie nabożeństwa w jej sekty fundamentalistów protestanckich w czasie którego, powiedziała, że „Nasi przywódcy wysyłają żołnierzy USA, żeby wykonali w Iraku zadania polecone nam przez Pana Boga.”

Pytania Gibbona było określone przez koordynatora kampanii John’a McCain’a, Rick’a Davis’a jako „atak na Chrześcijaństwo.” Sama pani Palin powiedziała, że nie obawia się wcale, że jej brak doświadczenia dyskwalifikuje ją na stanowisko wiceprezydenta USA w razie zwycięstwa w wyborach pro-wojennego kandydata John’a McCain’a, który w wieku 72 lat może nie dożyć końca czteroletniej kadencji. W takim wypadku Sahar Palin objęła by stanowisko prezydenta USA mimo tego, że w ogóle nie zna ani nie rozumie doktryny wojennej Bush’a popieranej przez John’a MaCain’a i polegającej na dokonywania napadów na inne państwa na zasadzie zapobiegania przyszłym niebezpieczeństwom lub rozładowywania istniejącego zagrożenia na arenie międzynarodowej.

Gazeta New York Times napisała, że pani Palin była spięta nerwowo i miała odpowiedzi wyuczone na pamięć tak, że powtarzała w kółko te same zdania i nie rozumiała wyrażenia:
„anticipatory self-defence,” które oznacza „zapobiegawczą samo-obronę” i jest mgliste wystarczająco, żeby uzasadniać łamanie prawa międzynarodowego w imię niby samo-obrony a naprawdę dla dobra Izraela lub interesów kompleksu wojskowo-korporacyjnego.

Gibson dobrze prowadził wywiad i starał się dać okazję pani Palin do wykazania w jakim stopniu jest gotowa i ma dosyć erudycji w polityce zagranicznej i problemach gospodarki, żeby objąć urząd prezydenta USA, na wypadek śmierci starego John’a McCain’a. Przy okazji zmieniła ona swoją wcześniejszą opinię o powodach ocieplania się klimatu i wpływu ludzi na tę sprawę.

Najstarszy syn Sarah Palin żegnał się z nią dnia poprzedniego, w drodze do Iraku jako żołnierz. Przy tej okazji pani Palin ostro atakowała Rosję i Iran oraz terrorystów, którzy „w piekielny sposób” dążą do zniszczenia USA i państw sprzymierzonych z USA. Wywiad z Gibson’em wykazał, że dziennikarz ten wie wiele więcej o świcie niż pani Palin.

W opinii wielu widzów, którzy patrzyli na wywiad Gibson’a z panią Palin, ona wykazała, że nie tylko nie jest przygotowana żeby objąć obowiązki prezydenta USA, ale nawet nie przygotowała się do tego wywiadu. W ogóle nie rozumie ona doktryny Bush’a o „zapobiegawczej samo-obronie,” która to doktryna jest ważnym elementem katastrofalnej polityki zagranicznej Bush’a i leży u podłoża kryzysu, który obecnie ma miejsce na świecie jak też jest powodem załamania się na świecie prestiżu Stanów Zjednoczonych.

Jednym ze skutków wystąpień telewizyjnych pani Palen, zawsze w okularach, jest to, że typ oprawy jej okularów stał się bardzo modny wśród kobiet amerykańskich, co w pewnym stopniu wykazuje solidarność kobiet. Natomiast zapał bojowy pani Palin jest krytykowany przez demokratów, którzy zarzucają Obamie, że zamiast wyzywać Sarah Palin od „głupich świń” on tłumaczy się, dlaczego tego nie robi, mimo ostrych napadów na niego pani Palin i pozwala on ludziom McCaina kształtować tematy dyskutowane w kampanii prezydenckiej w USA w 2008 roku.

W sumie sprawa kandydatury pani Palin jest dystrakcją od głównego problemu, w jakim stopniu kandydatura McCaina stanowi „trzecią kadencję Bush’a” i mydli oczy Amerykanów populistycznym obrazem niby czcigodnego ojca w osobie McCaina i oddanej córki w osobie Sarah Palin. Mimo tego słyszy się takie opinie, że „Mafia McCaina stara się rzucić wszystko, co może przeciwko Obamie nie szczędząc fałszów. Hubris, czyli wielkie zarozumialstwo pani Palin, nie jest krytykowane przez większość kobiet w USA, które sprzyjają jej solidarnie, po prostu jako kobiecie.


WWW.pogonowski
12 wrzesień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Takie sobie, dziwne wydarzenie
październik 17, 2008
Artur Łoboda
Kierowcy będą płacić za wjazd do Krakowa?
październik 19, 2004
Kielce 1946 Fejgin: „Pogromy i inne fortele”
lipiec 5, 2006
Robert Malewicki
Josek Nikodem Lewinkopf Kosinski and two other literary profiteers of the Holocaust
lipiec 10, 2006
Jak uratować Polskę i świat - przed kryzysem?
luty 18, 2009
Artur Łoboda
Światem rządzą : żydzi, masoni, cykiści ..... i
lipiec 13, 2004
Artur Łoboda
Oszukańcze gwiazdki
lipiec 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kondotierzy rewolucji
grudzień 8, 2004
przesłała Elżbieta Gawlas
Wspomnienie z dzieciństwa
listopad 26, 2007
Artur Łoboda
W kręgu antygórniczej ideologii
styczeń 3, 2004
Adrian Dudkiewicz
Kila uwag na temat Karola Wojtyły
listopad 15, 2008
Artur Łoboda
Komuna mogła by być wzorcem
październik 31, 2004
Wojna o ropę
marzec 22, 2003
Adam Bieniek
Kunsultingowanie
sierpień 30, 2002
Jan
Austria: Kolejna osoba skazana za "negowanie Holokaustu"
grudzień 6, 2007
BIBULA
Nie dezerterzy
czerwiec 26, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Czekajac na rade
styczeń 7, 2004
Czasami udają, że nie widzą...
grudzień 27, 2002
http://www.dziennik.krakow.pl/
Niebezpieczna Wiedza
luty 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
OGŁOSZONO ROZSZERZENIE UNII EUROPEJSKIEJ
grudzień 14, 2002
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media