|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
więcej -> |
|
Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
|
|
Koordynowana przez USA inwazja na Irak była bezprawna, gdyż stanowiła pogwałcenie Karty Narodów Zjednoczonych - powiedział w Nowym Jorku, w wywiadzie dla telewizji BBC, sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan.
Zdaniem Annana składająca się z 15 członków Rada Bezpieczeństwa powinna była zaaprobować wojnę iracką, a tego nie uczyniła.
Annan wyraził nadzieję, że "przez długi czas nie zobaczymy podobnej do irackiej operacji... bez aprobaty ONZ i bez o wiele szerszego wsparcia ze strony społeczności międzynarodowej".
Wypowiedzi w podobnym duchu szef ONZ składał w połowie marca ubiegłego roku (jeszcze przed interwencją) na konferencji prasowej w Hadze.
Kofi Annan podkreślił także w rozmowie z BBC, że trudno będzie zorganizować w styczniu przyszłego roku wybory w Iraku z powodu mnożących się tam aktów przemocy. Nie można przeprowadzić wiarygodnych wyborów, gdy warunki bezpieczeństwa są takie, jakie obecnie są - mówił Annan.
Tymczasem premier Australii John Howard, należący do najwierniejszych sojuszników Stanów Zjednoczonych w działaniach w Iraku, stanowczo odrzucił uwagi Annana. Zdaniem Howarda wojna w Iraku była całkowicie usankcjonowana przez prawo międzynarodowe.
Takie były opinie prawne, jakimi dysponowałem, i jakie przedstawiłem w swoim czasie - oświadczył Howard. Premier dodał, że zgodnie ze znaną mu opinią autorytetów prawnych, cała seria rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ dawała Stanom Zjednoczonym i ich sojusznikom prawo do uderzenia na Irak.
Australia utrzymuje w Iraku i regionie 850 żołnierzy. Sprawa ich skierowania do udziału w konflikcie, a także sama wojna, są jednymi z głównych tematów kampanii przed wyborami parlamentarnymi, które odbędą się 9 pa?dziernika. Przywódca laburzystowskiej opozycji Mark Latham zapowiedział już, że w razie wygranej wycofa australijskie wojska z Iraku.
(PAP)
Hańba jaką Polsce przynoszą rządy neostalinowców jest zaledwie cząską naszej tragicznej rzeczywistości.
Mamy nadzieję, ze niedługo powtórzymy za Broniewskim
"przed nasz są dziś powołani sąd,
by im wyrokiem wskazać krwawym,
że prawo silnych (podstępnych) nie jest prawem,
że to blu?nierstwo, że to błąd"
(zaprasza.net) |
|
16 wrzesień 2004
|
|
|
|
|
|
Strategia
wrzesień 28, 2004
aa
|
Grzesznik, fiolet i krzyż
marzec 22, 2008
Marek Olżyński
|
Huta Ostrowiec w ręce pani Główki?
grudzień 14, 2002
IAR
|
Abecadło polityczne 1
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Niewidzialna Unijna pomoc
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
|
Bush: Powinniśmy byli zbombardować Auschwitz
styczeń 11, 2008
PAP
|
Wagonowy Business – Businessmana
czerwiec 10, 2006
Dariusz Adamczewski
|
I po szkodzie głupcy - czyli o zdrajcach i idiotach
marzec 12, 2009
Artur Łoboda
|
Plutokracja - najdroższa orgia w historii
wrzesień 3, 2006
zbigniew jankowski
|
Ja powiem tak
czerwiec 21, 2007
. bez podpisu
|
Skala mikro i skala makro
lipiec 25, 2008
Artur Łoboda
|
Wielka Loża Anglii
grudzień 12, 2003
S.B.
|
600 zł opłaty skarbowej za rozpoczęcie działalności gospodarczej
lipiec 4, 2002
PAP
|
Czy palacze powinni płacić wyższe składki na ochronę zdrowia?
czerwiec 1, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ogólnokrajowa
DEMONSTRACJA PRZECIW WOJNIE Z IRAKIEM!
luty 7, 2003
|
Izraelskie czołgi w palestyńskim obozie
grudzień 22, 2004
aaa
|
"Ejszyszki"
maj 28, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rosja i Chiny popierają Iran
czerwiec 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Najpierw hitlerowcy, teraz lichwiarze
styczeń 20, 2004
|
Oto są - ci niebezpieczni - a dla tumanów "żydzi"
lipiec 1, 2008
Rzeczpospolita
|
więcej -> |
|