ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
więcej ->

 
 

Druga Targowica umożliwia „Tarczę” w Polsce?




„Instalacja pocisków Tarczy zapewnia w stu procentach bombardowanie nuklearne Polski przez Rosję,” według generała pułkownika nazwiskiem Anatoli Nogowicyn, który wyjaśnia, że rosyjska doktryna bezpieczeństwa, pozwala na użycie broni nuklearnej, przeciwko aliantowi potęgi nuklearnej, takiej jak USA.

Cytat ten pochodzi z artykułu opublikowanego przez „World News,” gwardian.co.uk, 15go sierpnia, 2008, pod tytułem: „Moskwa ostrzega, że uderzy Polskę [bronią nuklearną] z powodu wyrzutni rakiet Tarczy.” Autorami są: Ian Traynor w Brukseli, Luke Harding w Tyflisie, Helen Womack w Moskwie.

Od lat przestrzegałem w moich artykułach, o zagrożeniu Polski bombami nuklearnymi, na wypadek budowy w Polsce amerykańskich pocisków systemu „Tarczy.” Pisałem o analogi z latami 1970tymi, kiedy z powodu przewagi broni pancernych, Sowieci zagrażali Europie Zachodniej atakiem, na którą to możliwość USA odpowiedziało budową wyrzutni pocisków, z głowicami nuklearnymi, w celu stworzenia z Polski bariery radio-aktywnej, między Rosją a Europą Zachodnią.

Wówczas pułkownik Ryszard Kukliński przyczynił się do zażegnania katastrofy, przekazując wywiadowi USA dziesiątki tysięcy stron dokumentów Paktu Warszawskiego i utrudniając działania Sowietów przez zaskoczenie sił NATO. Obecnie powtarza się zagrożenie Polski przez bombardowanie nuklearne, tym razem bombami rosyjskimi, zamiast amerykańskimi, jak to miało miejsce w latach siedemdziesiątych.

Według powyższego artykułu, Frau Merkel wyraziła odrębny pogląd wśród członków NATO, kiedy powiedziała, że konieczne są pertraktacje z Rosją, ponieważ: „Nie zdarza się, żeby w sporze jedna strona ponosiła całkowitą odpowiedzialność. Jest bardzo ważne żeby to zrozumieć.” Tymczasem rosyjskie ostrzeżenie pod adresem Polski pogorszyło zły nastrój w stosunkach Moskwy z USA i sojusznikami.

Rosja jakoby nieoczekiwanie pogorszyła stosunki z USA przez kontr-atak na Gruzję z powodu napaści Gruzinów i dokonania przez nich morderstwa żołnierzy, rozjemców rosyjskich, na terenie Osetii stacjonowanych w imieniu ONZ. Naturalnie najazd wojsk Gruzji na Osetię wymagał długiego przygotowania, które śledzili zarówno Amerykanie jak i Rosjanie, którzy mieli czas przygotować swoją reakcję, na działania wojenne wojsk gruzińskich. Ostatni komunikat podał, że dziesięć wozów pancernych z żołnierzami rosyjskimi było w drodze z miasta Gori do stolicy, Tyflisu, ostatnio w odległości 20 mil od stolicy Gruzji.

Jak zwykle sekretarz stanu Condoleezza Rice, poucza Rosjan tonem przedszkolanki, ganiącej dzieci z złe bardzo zachowanie. Powoduje to irytację żołnierzy Rosyjskich, którzy mówią dziennikarzom amerykańskim, że jak wejdą do Tyflisu, to nie opuszczą stolicy Gruzji, „póki Amerykanie nie opuszczą Bagdadu.”

Naturalnie tego nie mówi Putin i Miedwiediew, ale wymagali oni podpisania przez podległego osi USA-Izrael, prezydenta Gruzji, Micheil’a Saakaszwili, warunków zawieszenia broni, przygotowanych przez prezydenta Francji Nicolas’a Narkozy (nawróconego na katolicyzm, Żyda węgierskiego).

Układ o zawieszeniu broni jest korzystny dla Rosjan, którzy zadali klęskę wojskom gruzińskim trenowanym przez USA i Izrael. Tak, więc Rosja ma prawo okupować Abhazję i Południową Osetię, oraz ma swobodę patrolowania na terenie całej Gruzji.

Tymczasem prezydent Miedwiediew, powiedział, że narzucenie Polsce zgody na wyrzutnie amerykańskich pocisków „Tarczy,” jakoby przeciw Iranowi, jest oparte na „bajce.” Natomiast moment zawarcia tej zgody dowodzi, według Miedwediewa, że nowe instalacje, niby przeciw Iranowi, naprawdę są wycelowane w Rosję, której doktryna obronna jest cytowana powyżej.

Między innymi wyżej wymieniony artykuł wspomina defiladę wojsk polskich w Warszawie na pamiątkę polskiego zwycięstwa nad bolszewikami w 1920 roku. Dla pewności, w treści artykułu mylnie jest powiedziane, że defilada ta odnosi się do „rzadko spotykanego zwycięstwa Polaków nad Rosjanami, 888 lat temu.”

Byłoby to w 1120 roku, w którym w ogóle nie było jeszcze Rosji, oraz nie było żadnej sławnej bitwy polsko-ruskiej, ale można za pomocą niby pomyłki historycznej ośmieszyć, „przysłowiowo głupich Polaków,” zgodnie z interesami żydowskiego ruchu roszczeniowego. W tym samym paragrafie, cytowany jest prezydent Lech Kaczyński, chwalący układ o „Tarczy” jakoby dający Polsce gwarancję bezpieczeństwa Polski.

Nasuwa się pytanie, kto zagraża Polsce i na prawdę przed kim Polska szuka obrony, jak długo nie prowokuje Rosji, instalacją wyrzutni amerykańskich pocisków, położonych o cztery minuty lotu pocisku, od ośrodków kontroli i dowodzenia w Moskwie? Drugie pytanie dotyczy, jakich sposobów używają wielkie potęgi neo-kolonialne, żeby podporządkować sobie rozmaite „republiki bananowe?”

Zwykle podporządkowuje się urząd prezydenta i kluczowych ministrów, oraz tajną policję. Łapówki i pomoc w karierze dzieci przekupywanych, należy do standartowych metod, dobrze opisanych przez takich autorów jak John Perkins. Państwo przeciąża się długami, a łapówkami kontroluje prasę, związki zawodowe, profesorów uniwersyteckich, często kreowanych na jakoby wielkie autorytety naukowe.

Specjalną dziedziną jest pomoc w nowoczesnym uzbrojeniu wojska republiki bananowej. Doradcy i technicy odgrywają podwójną rolę i służą jako szpiedzy, żeby typować kandydatów na promocje i wiedzieć, co się dzieje w wojsku podporządkowywanego państwa. Naturalnie ekwipunek bardzo skomplikowany technicznie, nadaje się do zdalnych kontroli, żeby nie był stosowany w sposób niewskazany dla interesów potęgi neo-kolonialnej.

Metody te są dobrze znane w literaturze. Kiedy decyzje u szczytu państwa zachowującego się, wbrew interesom i woli większości obywateli, obserwatorom sytuacji takich jak obecnie w n.p. w Polsce, nasuwa się pytanie: czy ponowna Targowica umożliwia instalację wyrzutni pocisków „Tarczy” w Polsce i sprowadza na Polskę zagrożenie rosyjskimi bombami nuklearnymi?

WWW.pogonowski.com
16 sierpień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

"Pralnie pieniedzy"
październik 24, 2005
Goska
Pruska Unia Europejska, PRUSKIE POWIERNICTWO - NSDAP XXI WIEKU Jerze Skoryna
grudzień 26, 2006
Jerzy Skoryna
ROCZNICA
styczeń 22, 2004
Bandycli z koneksjami, zwani "konserwatywnymi intelektualistami" dążą do wojny.
sierpień 14, 2002
PAP
Lekcja prezesa Cato Institute dla prezydenta Polski
marzec 11, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
"Tango nied?wiedzia, smoka i słonia"
październik 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Bez ryzyka
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
Strategiczne straty USA w Azji Centralnej
październik 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Internowani
marzec 1, 2006
przesłała Elżbieta
Hipokryzja w krzewieniu demokracji, jako zasłony dymnej w walce o paliwo
styczeń 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Rzeczypospolitej Polskiej 1939!
wrzesień 25, 2006
Bogdan Historia Slowian Polski
Krakowska afera
luty 25, 2005
aaa
Popieram braci Kaczyńskich
czerwiec 16, 2007
, bez podpisu
Kaziuk zostawia Handzie w Taplarach i ucieka do cywilizacji
marzec 4, 2009
jobstalker
"Ten sędzia nie ma zasad"
styczeń 24, 2003
http://www.se.com.pl/
Utrata Szacunku Intelektualnego, Politycznego i Moralnego w Iraku
marzec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Wulgaria - blaski i cienie
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rosja nadal silna na Morzu Czarnym
wrzesień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jubilatka a imaż przyjaznej firmy
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
US utracili kontrolę nad prowincją Anbar
wrzesień 14, 2006
marduk
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media