ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
więcej ->

 
 

Laskowik

Czy Laskowik powróci na scenę?



Po 1989 r. Zenon Laskowik umilkł, przestał rozweselać Polaków. Krążyło i krąży wiele, najczęściej w żaden sposób niepotwierdzonych, plotek dotyczących przyczyny tego stanu rzeczy. Mówiono między innymi, że Laskowik jest listonoszem w Poznaniu, że przeżył głęboką przemianę religijną, że nie chce mieć nic wspólnego z tymi strukturami, które w istocie szkodzą Polsce.
Te ostatnie informacje jakoś potwierdził ostatnio sam Laskowik, zapowiadając w prasie swój powrót na scenę. W jednym z wywiadów powiedział, że wkrótce wraca, że wystąpi publicznie, gdy tylko zbierze wystarczające pieniądze na to, by jego występ nie był zależny od "pewnych" ludzi. Laskowik, jak mówi, czekał, wierzył, miał nadzieję. Tę nadzieję, jak sugeruje, dawno już utracił. Mówiąc o swoim zainteresowaniu polityką, stwierdził: "Oczami i uszami ją chłonę, ale najczęściej mnie męczy. Kiedy ogląda się nasze filmy przedwojenne i tamtych dygnitarzy, to widać, jaka to była kultura, jakie obycie, jaki język. A dzisiaj podejmuje się próby wyłonienia nowej klasy politycznej z tych, którzy przez czterdzieści parę lat zniewalali społeczeństwo... itd.".
Kroplą, która przebrała miarę, były ostatnie wydarzenia. Laskowik nie może znieść tego, "że padamy na kolana przed Unią bez godności i dumy".
Co usłyszymy od niego po latach? Pierwsze słowa, jakie skieruje do swojej publiczności, będą brzmiały: "Dzień dobry państwu, co słychać po latach, widzę, że dobrze pan wygląda, to z głodu ta opuchlizna?". Potem zwróci się do rządzących, ludzi, o których mówił w swoich tekstach satyrycznych przed 1989 r.: "Kochani, kiedy wy wreszcie pomrzecie?".
Czekam na powrót Laskowika. Wszystko wskazuje na to, że stanie on w szeregu tych, dla których Polska w dalszym ciągu jest ważna. Takich ludzi jak Laskowik bardzo nam dzisiaj potrzeba.

Stanisław Krajski
29 sierpień 2003

Nasz Dziennik 

  

Archiwum

Co oznacza Tak dla UE?
październik 10, 2003
Adam Sandauer
Cold War II
wrzesień 4, 2007
przysłał ICP
Kilka uwag odnośnie wyborów prezydenckich
październik 24, 2005
Artur Łoboda
Może w końcu ktoś dobierze się do Prokomu?
grudzień 23, 2002
PAP
Nowy VAT: 24 proc.?
luty 28, 2003
Krzysztof Tomaszewski http://www.gazetaprawna.pl/
Korporacyjna maszyna wojenna w akcji
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Program dla bogaczy?
wrzesień 7, 2005
Izrael Szamir - "Być albo nie być" (Żydem)
styczeń 26, 2006
Oto są - ci niebezpieczni - a dla tumanów "żydzi"
lipiec 1, 2008
Rzeczpospolita
Nie stać nas
październik 20, 2003
Angora
W Imię Boga, Miłosiernego, Litościwego Status Kobiety w Islamie
grudzień 9, 2006
Dorota
Echo, czyli rozmowa Bogiem?
styczeń 21, 2008
Marek Olżyński
Jakie ma intencje "elita przywódcza świata"
wrzesień 16, 2005
Marek Głogoczowski
Walka zręcznie pozorowana. Unia Europejska
listopad 18, 2002
Katarzyna Szymańska-Borginon
Exit From Iraq Should Be Through Iran
maj 31, 2007
William E. Odom
Lichwa w majestacie prawa
sierpień 14, 2002
PAP
Równi... do czasu
czerwiec 9, 2008
Bułgarski europoseł Stojanov: Cyganie żyją kosztem reszty społeczeństwa, Żydzi wykorzystują kryzysy ekonomiczne
styczeń 14, 2007
bibula- pismo niezależne
Kanty Okrągłego Stołu
czerwiec 28, 2003
Adam Sandauer
Dr Andrzej Leszek Szcześniak nie żyje
marzec 17, 2003
MR
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media