ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
więcej ->

 
 

Jimmy Carter wszedł do jaskini zbójców




W wieku 82 lat były prezydent USA Jimmy Carter „wszedł do jaskini zbójców” kiedy opublikował książkę „Palestyna: Pokój lub Apartheid.” Postąpił on tak jako patriota amerykański, żeby wreszcie wywołać w USA otwartą debatę, na temat osi USA-Izrael, która ma ujemny wpływ, na przyszłość Stanów Zjednoczonych. Powinien dostać owację za odwagę, w czasach, kiedy media są kontrolowane przez radykalnych syjonistów i ludzi im posłusznych. Naturalnie w nagrodę za jego odwagę jest on atakowany i oczerniany, ale nie przez ludzi uczciwych.

Na przykład były kongresman Paul Findley, były przewodniczący republikańskiego komitetu spraw Bliskiego Wschodu w komitecie spraw zagranicznych izby deputowanych w czasie kadencji prezydenta Carter’a, wspomina jak był zapraszany do Białego Domu na posiedzenia dotyczące doprowadzenia do pokoju między Egiptem i Izraelem. Findley sam doświadczył bata lobby żydowskiego, kiedy po 22 latach w kongresie, wypowiedział się w obronie praw człowieka Palestyńczyków i krytykował rabunek ziemi Arabów przez Izrael i budowę tam nielegalnych osiedli, w których mieszka obecnie 400,000 nielegalnych osadników.

Findley przypomina jak znalazł się w sytuacji podobnej do Carter’a i stał się ofiara dławienia środków kampanii wyborczych, przez kolosalne fundusze, wydane na poparcie kandydata lobby izraelskiego, który jednak przegrał w 1980 roku, ale wygrał w 1982 roku. Wówczas stało się jasne, że w USA krytyka Izraela oznacza przegraną w wyborach, jak to opisał Findley w książce wydanej w 1985 roku pod tytułem „Śmieli Mówić Prawdę.”

Autor podał szczegóły taktyki American Israel Public Affairs Committee (AIPAC) w USA i paraliżowania wolnych wyborów, przez oszczercze kampanie i zastraszanie, tak żeby media podawały wyłącznie pro-izraelska propagandę, podobnie jak to się dzieje w Polsce, gdzie Żydzi mają chucbę, żeby niby chwalić rząd polski za to, że się korzy, za grzechy Polaków, wobec bezgrzesznych Żydów, co określają jako przyznawanie się do „ciemnych stron historii Polski.”

Mam na myśli przemówienie Tad’a Taube (23 kwietnia, 2008, San Jose Merkury News) o obecnym rozkwicie kultury żydowskiej w Polsce i pochwałę dla prezydenta Lecha Kaczyńskiego za potępienie anty-semickiej kampanii w Polsce, pod władzą sowiecką. Szkoda, że wówczas nie było wyjaśnione, że anty-semicką kampanię w Polsce osobiście nakazał Moczarowi już w 1967 roku, Jury Andropov, w czasie wygrywania „doktryny Breżniewa” przeciwko USA, za czasów pozorowanej „praskiej wiosny,” kiedy naprawdę, Sowieci ustawiali, pod przykrywką dozwalanej przez Amerykanów pacyfikacji, nowe rakiety na granicy czesko bawarskiej.

Czy rozrasta się w Polsce pro-izraelskie lobby, na wzór AIPAC, żeby mieć wpływ na stosunki Polski z Izraelem, który po cichu działa przez żydowski ruch roszczeniowy i propagandę gazet z obozu Gazety Wyborczej? Ciekawe jak te gazety traktują działalność w obronie prawdy, byłego prezydenta USA Jimmy Carter’a. Czy posłusznie traktują Palestyńczyków jako pod-ludzi? Sprawy te też nie są dyskutowane otwarcie w mediach w USA.

Były kongresman Paul Findley pisze, że gdyby sprawy Palestyny były otwarcie dyskutowane w USA, to wówczas Kongerss w Waszyngtonie musiałby potępić Izrael i jasno postawić sprawę, że nie będzie płacił rocznych miliardowych zapomóg a właściwie haraczu, ze skarbu USA do skarbu Izraela, oraz nie będzie bronić Izraela w ONZ, wobec braku honorowania prawa międzynarodowego przez Izrael.

Tymczasem w Kongresie w USA ogóle nie ma o tym mowy i nie istnieje dyskusja postępowania Izraela z Palestyńczykami. Zamiast gruntownej dyskusji w Kongresie, wystraszeni kongresmani prześcigają się w popieraniu zbrodniczych aktów Izraela i opowiadają o przeniesieniu stolicy Izraela do Jerozolimy, po eksmisji Arabów, dla których Jerozolima również powinna być stolicą. A pieniądze podatników amerykańskich płyną nieprzerwanie do skarbu Izraela.

Carter postępuje szlachetnie na korzyść Amerykanów, Palestyńczyków i Żydów w Izraelu, których 64% głosuje za natychmiastowym pokojem z Palestyńczykami w granicach z 1967 roku. Niestety tak w Izraelu, jak i w USA, rządzą radykalni syjoniści. Ironią losu jest, że w USA ideologię neokonserwatyzmu rządu Busha, stworzyli w Nowym Jorku, Żydzi-trockiści, nawróceni na radykalny syjonizm, w czasie chylenia się do upadku Związku Sowieckiego.

Tak jak Trocki nawoływał do permanentnej wojny o komunizm, tak obecnie neokonserwatyści nawołują do permanentnej wojny o ich wersję demokracji, w rzeczywistości nie chodzi im o prawdziwą i uczciwą demokrację, ale tylko o demokrację fasadową, kontrolowaną przez grupy nacisku, zwłaszcza talmudycznych Żydów, którzy uważają, że nie-Żydzi są pod-lud?mi. Smutną rzeczywistością jest, że żydowskie pieniądze są równie skuteczne w manipulowaniu polityką Polski jak dzieje się to od czterdziestu lat w USA, przeciwko czemu protestuje były prezydent Jimmy Carter.

WWW.pogonowski.com
30 kwiecień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Gówno wciska gówno
wrzesień 27, 2004
Are Gullible Americans really “blessed by God”?
wrzesień 10, 2006
Marek Glogoczowski
Brońmy Józefa Oleksego!
grudzień 23, 2004
antykomunista
Korzysci z inwestycji zagranicznych i stymulacji rozwojowych. Koszty aneksji do UE (7)
marzec 31, 2003
Włodzimierz Bojarski
Poszukiwacze prawdy
czerwiec 30, 2006
Wojciech Łapiński
Pierwsze potwierdzone nazwiska na Cracow Screen Festival
styczeń 31, 2008
Zakłamane referendum
lipiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
"Reformy"
marzec 3, 2004
Ala
Jednostka wszystkim?
październik 20, 2007
Remigiusz Okraska
Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta
listopad 24, 2003
Naród, który głupotę nazywa odwagą
lipiec 21, 2006
Artur Łoboda
Bush coś ty narobił ?
kwiecień 25, 2003
Spadek produkcji polskiej stali największy na świecie
lipiec 1, 2002
PAP
"Nieudane Państwa" i "Fasadowe Demokracje"
październik 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
UE - Wiersz
czerwiec 30, 2008
Goska
Żydowscy osadnicy mszczą się
lipiec 28, 2002
IAR
Planowa destrukcja
grudzień 12, 2003
Nasz Dziennik
Nowy dowod osobisty to niewolnictwo w Polsce
grudzień 28, 2007
2,5 mil emigrantow
Ręka, rękę myje a g... dalej pływa w politycznym szambie Krakowa
styczeń 11, 2007
Artur Łoboda
List otwarty do IPN W-wa
listopad 26, 2007
Bogusław
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media