ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
więcej ->

 
 

64 rocznica Powstania Warszawskiego

W czwartek, w przeddzień 64. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w stolicy odbyła się uroczysta msza święta z udziałem władz państwowych, zakończona apelem poległych, a na sesji rady miasta nadano tytuły Honorowego Obywatela Warszawy.

Nieważne są niekończące się spory o zasadność i celowość Powstania Warszawskiego; mogiły poległych niosą inne przesłanie - o nadrzędności ducha nad materią - mówił w homilii podczas mszy biskup warszawsko-praski abp Henryk Hoser.

Z kolei biskup polowy Wojska Polskiego Tadeusz Płoski ocenił we wprowadzeniu do mszy, że "żołnierze przez 63 dni powstańczej walki, ofiarnym czynem opowiedzieli się za Europą - kontynentem wolności, demokracji, praw należnych Bogu i osobie ludzkiej, a przeciw totalitaryzmom i zniewoleniu".

Przemawiając po mszy prezydent Lech Kaczyński mówił, że po dziesiątkach lat los dał powstańcom zwycięstwo - mamy wolną Polskę, żyjemy w demokratycznym państwie, jesteśmy krajem bezpiecznym, wiele ideałów z tamtego okresu zostało zrealizowanych. Dodał jednak, że wiele jest do zrobienia. - Ojczyzna jest gwarantem naszej wolności. Państwo musi być silniejsze, sprawniejsze. Państwo jest naszym najwyższym dobrem - mówił Kaczyński.

Naszą powinnością wobec warszawskich powstańców jest wierność ojczy?nie i wolności - mówił z kolei premier Donald Tusk. - Powstańcom warszawskim jesteśmy winni - co oczywiste - pamięć i modlitwę, jesteśmy winni im pieśń i salwy, ale przede wszystkim jesteśmy im winni rzecz - jak sądzę, dla nich najważniejszą - wierność ojczy?nie i wolności - powiedział szef rządu.

Tusk zaapelował też do Polaków, by 1 sierpnia wywiesili na budynkach flagi i by w chwili włączenia syren alarmowych Polacy zatrzymali się i minutą ciszy uczcili pamięć bohaterów powstania.

Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta sesja rady miasta. Prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz powiedziała, że Warszawa, która kiedyś była skazana na kompletną zagładę, "jest dziś miastem nowoczesnym i prężnym, które zachwyca różnorodnością architektury i zabytków". Dodała, że to miasto pełne tradycji i nowoczesności.

Honorowymi obywatelami stolicy zostali: prezes Związku Powstańców Warszawskich gen. Zbigniew Ścibor-Rylski, gen. Stefan Starba-Bałuk, reżyser teatralny Erwin Axer oraz biskup Józef Zawitkowski.

Na dziedzińcu Muzeum Powstania Warszawskiego odsłonięto tablicę upamiętniającą Komendanta Głównego AK gen. Tadeusza Komorowskiego "Bora". W uroczystości uczestniczyli m.in. marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, syn generała Adam, prezes Związku Powstańców Warszawskich gen. Zbigniew Ścibor-Rylski, biskup polowy WP gen. dyw. Tadeusz Płoski oraz dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego Jan Ołdakowski, a także kombatanci i żołnierze.

Marszałek Sejmu podkreślał, że odsłonięcie tablicy w muzeum, które jest "ku?nią pamięci" o powstaniu, to symboliczny akt. - Nie będę udawał, że nie ma tutaj rodowej dumy i jakiejś rodowej satysfakcji. Jest i nie mam zamiaru tego pomijać - powiedział marszałek Komorowski.

1 sierpień 2008

PAP 

  

Archiwum

Czyżby kolejny dowód na zaplanowanie ataku na wieże w NYC przez Mossad?
lipiec 27, 2004
śledczy
Negocjacje w sprawie tarczy zakończone
lipiec 3, 2008
Z tarczą czy na. Zegrze Pomorskie, Ustka lub Orzysz amerykańscy eksperci wizytowali te trzy miejsca, które biorą pod uwagę
luty 1, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
..ish .okes....WIOSNA 07,PSZCZOLY TRUCIZNY I UCENI.
maj 14, 2007
MAYAKOFSKY
Do Iraku z kneblem w ustach
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
Cenzorzy z Mysiej
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
Zniewolenie prezydentury USA?
październik 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wersalu i IV Rzeczypospolitej nie będzie, kończy się sezon polowań i nadciąga stan permanentnych wyborów zarażonych na władzę
sierpień 1, 2007
Gregory Akko
"Mamy prawo wątpić w uczciwość pertraktacji z UE"
grudzień 23, 2002
PAP
MTK Spodek
luty 26, 2006
PAP
Taka sama spekulacyjna droga prowadziła do II wojny światowej
maj 22, 2008
PAP
Terror w Biesłanie
wrzesień 6, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Polityczne skutki wojny
marzec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Żal za wyrządzone zło czy obłuda?
maj 21, 2003
Julia M. Jaskólska
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
Żołnierze GROM-u pójdą w ślady swojego dowódcy?
styczeń 26, 2004
wybiórcza
"Wolne media w TVP"
maj 27, 2004
Niezłe towarzystwo
lipiec 14, 2008
wp.pl
Druga TARGOWICA
grudzień 27, 2002
Elzbieta
Oszustwa wyborcze w USA
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media