ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
więcej ->

 
 

USA Jako Panstwo Nadzoru i Wybory w Iraku

Nowym kandydatem na szefa wydzialy bezpieczenstwa w USA jest Zyd, nazwiskiem Michael Chertoff, ktorego kandydature popiera senator Joe Liberman, rowniez Zyd ,w senackim komitecie Homeland Security and Governmental Affairs. Krytykuje ta kandydature Michael Ratner, prezes Osrodka Obrony Praw Zawartych w Konstytucji. Ratner uwaza ze jest rzecza skandaliczna ze Chertoff, jako urzednik ministerstwa sprawiedliwosci, nie dopuscil do zeznan o torturach zastosowanych przez wojsko (wedlug instrukcji doradcow izraelskich) na mlodym kalifornijczyku nazwiskiem John Walker Lundh, ktory nawrocny na Islam, byl ranny i wziety do niewoli jako zolnierz Talibanow w Afganistanie. Ranny Lindh, wyglodnialy i odwodniony, byl trzymany w duzym, ciemnym i nieogrzewanym kontenerze (shipping container). Byl on przywiazany do noszy i mial zawiazane oczy oraz przez szereg dni zmuszony byl lezec we wlasnych ekskrementach. Przesluchujacy go grozili mu smiercia. Chertoff byl odpowiedzialny za wymuszenie podpisu od Lindh'a stwierdzajace pod przysiega ze "nie byl on na umyslnie zle traktowany" i ze rezygnuje z prawa zaskarzania wojska USA o odszkodowanie za uszkodzenie zdrowia i tortury.  

Fakty te opisuje Dave Lindorff w opublikowanym juz na internecie artykule pod tytulem "Chertoff i Torturty," ktory to artykul bedzie opublikowany w pismie "The Nation" pod data 14go lutego, 2005. Autor pisze ze "zakneblowanie" Lindh'a pomoglo ukryc przed swiatem polityke tortur Busha/Rumsfelda/Gonzalesa co dalo im moznosc stosowania tortur nie tylko w Afganistanie w Bagram Air Base (i innych wiezieniach), ale rowniez w obozie wiezniow w Guantanamo na Kubie, a nastepnie w wiezieniach Iraku, takich jak Abu Gharib. Lindorff oponuje przeciw wyznaczeniu Chertoff'a na szefa wydzialu Homeland Security (bezpieczenstwa publicznego).  

Redaktor United Press International Arnaud de Borchgrave opublikowal ocene wyborow w Iraku w artykule "Commentary: Iraqi Palmistry" ("Wrozba dla Iraku"). W artykule tym autor pisze, ze wybory przeprowadzone w Iraku, bylyby zdyskwalifikowane w kazdym normalnym kraju, ale w okupowanym Irak maja one znaczenie jako zwyciestwo Szitow, pobratymcow Szyitow w Iranie. W ten sposob Irak jest drugim krajem na swiecie gdzie Szyici sa uznani legalnie za wiekszosc . Sa oni pod przywodztwem Wiekiego Ajatoli Ali'ego Sistani, ktory jest Iranczykiem. Nie upiera sie on jednak, zeby zalozyc "republike islamska" w Iraku i jego kandydatem na premiera, jest kiedys popierany przez USA Ahmed Chalabi, popierany wtedy przez noekonserwtystow-sjonistow z Pentagonu, ale ostatnio oskarzany byl on o powiazania z Iranem. Jezeli Chalabi faktycznie zostanie premierem, to prawdopodobnie krol Jordanu Abdullah, bedzie musial dac mu amnestie, poniewaz sad w Jordanii, w 1992 roku, skazal Chalabi'ego na 22 lata wiezienia za 31 oszostw bankowych.  

Wybory nie zmienia szybko sytuacji w Iraku, wedlug Borchgrave. Irakijczycy cierpia na brak wody, elektrycznosci i paliwa. Powstancy czekaja az rurociagi zostana naprawione zeby ponownie je uszkadzac. Kierowcy czekaja po 12 godzin zeby napelnic bak benzyna. Dochody z eksportu nafty sa za male zeby pokrywac z nich koszty odbudowy Iraku. W swiecie arabskim panuje przekonanie ze celem najazdu na Irak byl rabunek pol naftowych i rozbudowa hegemonii Izraela na Bliskim Wschodzie, za pomoca amerykanskiej maszyny wojennej, wedlug planow przygotowanych w 1996 roku przez neokonserwatystow, takich jak Richard Perle i Douglas Feith, ktorzy wowczas byli doradcami rzadu izraelskiego. Plany te przewidywaly otoczenie Izraela jako hegemona, podleglemi mu arabskimi "demokracjami fasadowemi." Gwarancja bezpieczenstwa Izraela ma byc zasada ze "demokracje ze soba nie walcza." Senator Robert Byrd krytykuje najazd na Irak i twierdzi ze prawie dziewiec miliardow dolarow z eksportu nafty z Iraku zostalo zabrane przez amerykanskie wladze okupacyjne bez rozliczenia sie i dokumentacji.  
Anthony Gregory z Independent Institute oglosil 3go lutego 2005, w LewRockwell.com, artykul pod tytulem "Zabezpieczanie Imperialnej Demokracji na Swiecie" ("Making the World Safe for Imperial Dewmocracy"). Chociaz w historii USA starano sie ograniczyc wladze rzadu i nie pozwolic na tyranie tych, ktorzy zdobyli ponad piecdziesiat procent glosow, to teraz rzad Busha twierdzi ze demokracja rowna sie wolnosci i ze wybory w Iraku sa zwyciestwem wolnosci, mimo niedociagniec w tychze wyborach. W ten sposob podboj Iraku i dalsze interwencje planowane przez neokonserwatystow-sjonistow sa uzasadnione rozpowszechnianiem "demokracji." Autor ten wypomina, jak rzad USA obalil demkratycznie wybrane rzady w Iranie i w Chile, a teraz upiera sie ze Afganistan jest "demokracja," gdzie faktycznie rzadza bandy hersztow tak zawnych "war lords." Gregory twierdzi ze USA staje sie panstwem zyjacym pod nadzorem i wedlug niego wybory w Iraku nie byly poprawnie i demokratycznie przeprowadzone.  
4 luty 2005

Iwo Cyprian Pogonowski, USA 

  

Archiwum

Nazistowskie wzorce wciąż żywe
czerwiec 3, 2004
O naszym obecnym Wielkim Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one (3) (2007-09-26)
wrzesień 26, 2007
tłumacz
Bronislaw Geremek nie zyje
lipiec 13, 2008
...
Piechota chce bronić Cegielskiego
czerwiec 18, 2002
PAP
Profesjonalizm
czerwiec 6, 2005
Artur Łoboda
Prostacy 1
luty 26, 2005
Kalisz zawiadomi prokuraturę o przecieku ws. ordynatora
luty 24, 2007
Noam Chomsky o zadłużeniu
styczeń 5, 2007
cgc@poprostu.pl
Nowa Rola Rurociągu Brody-Odessa i Nowe Możliwości dla Polskiego Węgla
styczeń 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Antysemityzm jako broń w walce o wyższość Żydów
listopad 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Podejrzewamy osoby zarządzające ZOZ MSWiAw Krakowie o świadome działanie o charakterze przestępczym
sierpień 3, 2004
Projekt społeczny Polska 2005
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
Prokurator chce uchylenia wyroku uniewinniającego J.Lewandowskiego
styczeń 10, 2006
PAP
Amerykańskie wybory
listopad 5, 2008
Artur Łoboda
"Antysemicka" Europa
listopad 1, 2003
Panstwa Europy Wschodniej
wrzesień 27, 2006
Bogdan
CYNCYNAT PO POLSKU
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
20 września 1939 roku
lipiec 20, 2008
Artur Łoboda
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
kwiecień 21, 2003
dr Adam Sandauer
Refleksje szczęściarza
marzec 24, 2008
Marek Ka
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media